Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Reakcje pokongresowe  (Przeczytany 20084 razy)

Offline Fantom

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 20:09 »
a co po 10 dniach?Armagedon sie skończy,czy może obrona cywilna wyważy w piwnicy drzwi?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 20:13 »
a co po 10 dniach?Armagedon sie skończy,czy może obrona cywilna wyważy w piwnicy drzwi?

Wyjdą, uzupełnią zapasy w sklepie i zabunkrują się znów.


Offline TomBombadil

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 17:32 »
Rozmawiałam z pewną rozsądną siostrą,która do tej pory wiele widziała i burzyła się w sercu i mowie. I tu nagle dzonk. Po kongresie już nie ta ssma. Wszystko jej się podobało. Nawet ostracyzm wobec dzieci  zaczęła usprawiedliwiać.  I ona o mnie się bardzo martwi,że mam tak krytyczne nastawienie. To jej powiedziałam,że skoro jej się zaczęło wszystko podobać,to super,niech tak trzyma. Bo co tu można rzec. Ręce tylko załamać. Ale każdy ma co lubi. Tylko dzieci żal.


Offline muminka

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Wrzesień, 2016, 22:33 »
To się nazywa Pranie Mózgu.
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać. Aleksander Kumor "


Offline ufoludek

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Listopad, 2016, 11:57 »
Wyjdą, uzupełnią zapasy w sklepie i zabunkrują się znów.
Oprócz bunkrów na topie jest również "plecak ucieczki". Braciszkowie rozsyłają sobie link do jotwuorga, gdzie jest opisane, co taki plecak powinien zawierać (nie do końca zrozumiałam przed kim lub czym będą uciekać). I to tak na serio. Dorośli ludzie... ;-)
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline chmura

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Listopad, 2016, 15:44 »
Pamiętam kilka lat temu na zebraniu w tygodniu, omawiano ,a właściwie były wytyczne jak przygotować się do klęsk żywiołowych, jakie "żelazne" zapasy powinny być w domu : kilka zgrzewek wody , konserwy na ok tydz lub dwa ,spakowany plecak itp. Wyobrazilam sobie ten stos dóbr i minę mojego męża gdybym mu powiedziała że na zebraniu kazano nam się tak przygotować. Dostałam takiego ataku śmiechu że musiałam wyjść z sali.
Nareszcie żyję :)


Offline falafel

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Listopad, 2016, 18:23 »
Akurat w miejscach, gdzie klęski żywiołowe są częste, taki plecak ucieczki jest bardzo przydatny. Nie wiem co w tym śmiesznego.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Listopad, 2016, 18:25 »
Akurat w miejscach, gdzie klęski żywiołowe są częste, taki plecak ucieczki jest bardzo przydatny. Nie wiem co w tym śmiesznego.

PL do nich się raczej średnio zalicza..


Offline TomBombadil

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Listopad, 2016, 15:33 »
Ale coś panuje wśród świadków pokongresowe oczekiwanie na ucisk. Pogadać ciężko ,bo każde wydarzenie dowodzi jak to już blisko. Męczące to. A w miastach to ciekawe gdzie uciekać będą? Do Tesco lub Biedronki?
Ani tu piwnic,ani schronów,do lasu daleko.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Listopad, 2016, 16:10 »
Akurat w miejscach, gdzie klęski żywiołowe są częste, taki plecak ucieczki jest bardzo przydatny. Nie wiem co w tym śmiesznego.

Plecak taki zwany z angielskiego BOB tłumacząc od razu na polski BIERZ I UCIEKAJ to nie wymysł WTS-u.

W USA można zamówić sobie w jednej z wielu firm dostawę żarcia leków ubrań noży menażek itp I NIEKTÓRZY ROBIĄ ZAPASY NA 5 LAT!!!

A taki plecaczek to w Polsce ma około 100 000 zwykłych obywateli.

Zagrożeń jest wiele: BRAK PRĄDU; KATAKLIZMY; WOJNA REGULARNA ORAZ ostatnio w modzie TANIUTKA WOJNA HYBRYDOWA; ZAMIESZKI NP ZWIĄZANE Z PUCZEM

LEPIEJ BYĆ PRZYGOTOWANYM NIŻ BYĆ NIE PRZYGOTOWANYM I DAĆ CIAŁA cytat kogoś tam  8-) co pisał o plecakach


Offline Światus

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:15 »
Ale coś panuje wśród świadków pokongresowe oczekiwanie na ucisk. Pogadać ciężko ,bo każde wydarzenie dowodzi jak to już blisko. Męczące to. A w miastach to ciekawe gdzie uciekać będą? Do Tesco lub Biedronki?
Ani tu piwnic,ani schronów,do lasu daleko.

Tylko zastanawia mnie, dlaczego ŚJ tak się przygotowują do ucisku?

2Tes 1:5 Są one (uciski Tesaloniczan) zapowiedzią sprawiedliwego sądu Boga; celem jego jest uznanie was za godnych królestwa Bożego, za które też cierpicie. 6 Bo przecież jest rzeczą słuszną u Boga odpłacić uciskiem tym, którzy was uciskają, 7 a wam, uciśnionym, dać ulgę wraz z nami, gdy z nieba objawi się Pan Jezus z aniołami swojej potęgi 8 w płomienistym ogniu, wymierzając karę tym, którzy Boga nie uznają i nie są posłuszni4 Ewangelii Pana naszego Jezusa.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #56 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:22 »
Plecak taki zwany z angielskiego BOB tłumacząc od razu na polski BIERZ I UCIEKAJ to nie wymysł WTS-u.

W USA można zamówić sobie w jednej z wielu firm dostawę żarcia leków ubrań noży menażek itp I NIEKTÓRZY ROBIĄ ZAPASY NA 5 LAT!!!

A taki plecaczek to w Polsce ma około 100 000 zwykłych obywateli.

Zagrożeń jest wiele: BRAK PRĄDU; KATAKLIZMY; WOJNA REGULARNA ORAZ ostatnio w modzie TANIUTKA WOJNA HYBRYDOWA; ZAMIESZKI NP ZWIĄZANE Z PUCZEM

LEPIEJ BYĆ PRZYGOTOWANYM NIŻ BYĆ NIE PRZYGOTOWANYM I DAĆ CIAŁA cytat kogoś tam  8-) co pisał o plecakach

Gdzie o tych plecakach jest? :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Estera

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #57 dnia: 04 Listopad, 2016, 18:26 »
Gdzie o tych plecakach jest? :)
      A co? Też chcesz się przygotować do wielkiego ucisku?  :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline matus

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #58 dnia: 04 Listopad, 2016, 18:50 »
Zamiast plecaka lepszy jest porządny łom.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Estera

Odp: Reakcje pokongresowe
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Listopad, 2016, 18:54 »

     Matus, a czemu łom?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.