Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg  (Przeczytany 3685 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipiec, 2016, 12:20 »
  A nie mówiłam?  :-\ Mówiłam że to światło błyska jak lampeczki choinkowe made in china :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lipiec, 2016, 12:30 »
  A nie mówiłam?  :-\ Mówiłam że to światło błyska jak lampeczki choinkowe made in china :D

Odbijają się jak od dyskotekowej kuli.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Falo

Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Lipiec, 2016, 01:20 »

a co to znaczy zniszczyć instytucję? co konkretnie (bardzo konkretnie!) będzie zniszczone?
- budynek
- akt założycielski
- zarząd
- członkowie
??
Nie wydaje sie w tym miejscu abysmy mogli zatrzymać sie na tym pytaniu. Raczej mozemy je poglebic pytajac w jakim stopniu budynki zostaną zniszcone lub jaka czesc stautu zostanie zakwestionowana. Mysle ze otwierasz nowe szlaki postrzegania tego zagadnienia.


Offline TomBombadil

Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lipiec, 2016, 08:22 »
A my przeżyliśmy transformację  w latach 90 .Teraz przeżywamy coś podobnego. Raz jest dziennikarz,to go nie ma, raz jest gimnazjum,to go nie będzie. I t p. Co tam takie straszenie. Podobno w Wielkim Ucisku będzie tak okropnie,że internet przestanie działać( tak usłyszałam kiedyś na zebraniu od sługi).😨


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Lipiec, 2016, 09:10 »
A my przeżyliśmy transformację  w latach 90 .Teraz przeżywamy coś podobnego. Raz jest dziennikarz,to go nie ma, raz jest gimnazjum,to go nie będzie. I t p. Co tam takie straszenie. Podobno w Wielkim Ucisku będzie tak okropnie,że internet przestanie działać( tak usłyszałam kiedyś na zebraniu od sługi).😨

Hahaha! :)
Cudoooownie. Będzie dokładnie tak jak pisalem - tableciarze nagle nie będą umieli się znaleźć w nowych warunkach, nie mówiąc o znalezieniu wersetu w papierowej biblii


Offline Falo

Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lipiec, 2016, 16:09 »
Oczywiście żartowałem. Nie wypadało inaczej.


Offline Deborah

Odp: Kiedy zagłada złoczyńców?jw.łorg
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec, 2016, 16:25 »
Hahaha! :)
Cudoooownie. Będzie dokładnie tak jak pisalem - tableciarze nagle nie będą umieli się znaleźć w nowych warunkach, nie mówiąc o znalezieniu wersetu w papierowej biblii
Chyba czas, żeby niektórzy zachłyśnięci nowoczesnością w org wrócili do tradycji - do papierowej Biblii. W końcu brat Brown z piwnicy właśnie z takiej czytał. ;)