Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"  (Przeczytany 141797 razy)

Offline alojzy pompka

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #120 dnia: 15 Lipiec, 2016, 11:29 »
 >:(
Muszę iść na zgromadzenie.....na drugą połowę..... wrrrrrr
No muszę, bo co powiem rodzicowi?
Aż mnie w dołku ściska :-\
Gdyby nie rodzic :( od WTS odcięłabym się na zawsze!
 :'( :'( :'(


Offline Roszada

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #121 dnia: 15 Lipiec, 2016, 11:31 »
>:(
Muszę iść na zgromadzenie.....na drugą połowę..... wrrrrrr
No muszę, bo co powiem rodzicowi?
Aż mnie w dołku ściska :-\
Gdyby nie rodzic :( odcięłabym się od WTS  na zawsze!
 :'( :'( :'(
Weź sobie jakąś słuchaweczkę na jedno ucho i posłuchaj czegoś ciekawszego, a "jednym uchem" kongres. ;D


Offline Vilgefortz

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #122 dnia: 16 Lipiec, 2016, 10:18 »
Pomocne są tablety znieczulające :) Wgraj sobie jakąś porządną książkę i cały dzień możesz poświęcić na lekturę.

V.


Offline janeczek

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #123 dnia: 16 Lipiec, 2016, 17:49 »
Tablety to jedyne dobry pomysł tych ostatnich zmian mają wspaniałą ceche można się odizolować od tego co obok a nieraz musi się troche posiedzieć,teraz producenci tak poprawili ekrany że pod każdym kontem je widać a wścipstwo i donoszenie to cecha organizacj wienc zamiast spokoju można sobie kłopotów narobić ja sobie folje nakleiłem i jest super tylko ja widze to FOLJA PRYWATZUJĄCA na allegro 70 dych ale spokój bezcenny  ;D
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #124 dnia: 16 Lipiec, 2016, 22:47 »
I czytamy De civitate Dei św. Augustyna:P


Offline alojzy pompka

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #125 dnia: 17 Lipiec, 2016, 12:34 »
Roszada, Vilgefortz, janeczek dziękuje za podpowiedź.

Słuchawka w uchu nie przeszła.
Byłam obserwowana z powodu nieobecności na zebraniach i zbiórkach :o

Ciężko było wysiedzieć te kilka godzin, no ale jakoś udało się!
Obecność zaliczona.
Kto chciał to mnie zobaczył, będzie miał  temat do dyskusji w swoim towarzystwie  :P
Niestety, dwa kolejne dni dopadła mnie choroba, która skutecznie uniemożliwiła mi odbiór programu duchowego w fantastycznym towarzystwie sióstr i braci w liczbie ok. 3300 ;) 
26 osób oddało się w niewolę CK  :-\ o czym  informują  media
Wśród ochrzczonych nie brakło dzieci :( Jak zwykle zresztą  >:(
http://www.lubin.pl/kongres-swiadkow-jehowy-ponownie-w-lubinie/


Offline Roszada

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #126 dnia: 17 Lipiec, 2016, 12:46 »
Rozumiem, że Jehowa uniemożliwił Ci udział w dalszych dniach kongresu. ;)
A przynajmniej nie zapobiegł szatana działaniom by Cię chorobą porazić. :-\


Offline Vilgefortz

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy Jehowie!"
« Odpowiedź #127 dnia: 17 Lipiec, 2016, 20:33 »
Ja mam kongres w ten weekend. Już mam przyszykowanego Benjamina Grahama, Inteligentny Inwestor. Trzeba wszak odpowiednio dobierać program duchowy :)

V.

PS.
Tak dla czytających to przedstawicieli Nadarzyna. Jak byście przygotowywali porządne materiały, to byśmy nawet o tym nie rozmawiali tutaj. Jednak wy wolicie przygotowywać jakieś rujnujące, katastroficzne wizje i odzwyczajać ludzi od myślenia. Tylko co rusz stwierdzenia, "zobaczcie co Jehowa przygotował". Tak dla waszej wiadomości, Jehowa nie przygotował ani jednego punktu na kongresie, ani tym, ani żadnym innym. Wiecie to tak samo dobrze jak i my tutaj.

PS2.

Sam miałem dysleksje, więc robienie błędów rozumiem, jednak imiona pisze się z dużej litery, więc prosiłbym o poprawienie imienia bożego w tytule tematu. Wierzę, że to przypadek, a nie brak szacunku dla Wszechmocnego.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2016, 20:36 wysłana przez Vilgefortz »


Tusia

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy Jehowie!"
« Odpowiedź #128 dnia: 17 Lipiec, 2016, 20:49 »
więc prosiłbym o poprawienie imienia bożego

Imię boże można napisać z małej litery. :)


Offline janeczek

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #129 dnia: 17 Lipiec, 2016, 21:14 »
Z tym imieniem to jest taki problem że jest to też składowa nazwy brandu WTS-u korporacj strażnica i przestaje w tym miejscu być tylko imieniem Boga wiele krzywdy powoduje ta nazwa a naprawde nigdy nie słyszałen żeby imie to brzmiało jehowie
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline falafel

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #130 dnia: 17 Lipiec, 2016, 21:41 »
Dostałem info że w dniu dzisiejszym nie odbył się kongres w Bydgoszczy. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?


Offline falafel

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #131 dnia: 18 Lipiec, 2016, 10:51 »
Edit: W plotce było zdzblo prawdy. Prawdopodobnie chodzi o incydent na kongresie w Lubinie, gdzie z powodu podejrzenia o pozar, ewakuowano obiekt.


Offline falafel

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #132 dnia: 18 Lipiec, 2016, 12:05 »
To ja pozwolę sobie jeszcze na podsumowanie kongresu w Poznaniu.

Jak co roku na Targach w klimatyzowanej hali, ale tym razem w 3A. Kongres już nie na 10 tys osób, lecz na 5.5 k. Oszczędności? Większość poza poznańskich miejscowości, które są w poznańskich obwodach, lub historycznie miały zgromadzenie w Poznaniu wysłano do innych miast (Łódz, Torun, Gorzow Wlkp, Zielona Gora). Oczywiście jak zawsze bracia z tych miejscowości zaszczycili nas swą obecnością wskutek czego już w piątek dostawiano dodatkowe rzędy krzeseł.  Ostatecznie w niedzielę było około 5.9 k zgromadzonych.

Na plus: wreszcie ktoś zaczął ogarniać klimatyzację, że można ją włączać/wyłączać od czasu do czasu. Odsunięto z mównicy kilku weteranów takich jak Wiesław Z., Grzegorz F., Tadeusz R. Henryk K., Ireneusz K. czy brat Cz. z wojskową przeszłością.

Na minus: kompletny bałagan na parkingu, w niektórych miejscach brakowało parkingowych, w innych stali patrząc jak ludzie wchodzą pod koła. Nie wiem czy wymieniono ekipę czy zarządzających, ale dla bezpieczeństwa kongresowiczów należałoby to zmienić. Młodzi żadnej charyzmy, w zasadzie tylko stali bo im kazano.

Kolejny minus to przysłanie jakiegoś starego łysego pryka z Nadarzyna, którego się nie dało słuchać. Już trzeba było wysłać tylko tego młodego Bobów, czy jak on się zwał.

I ostatni minus dla spadochroniarza Jerzego Paliwody, który się co chwilę uśmiecha ale w sumie nie wiadomo dlaczego. Chociaż szacunek Nadarzyna dla neigo pozostał,  skoro oprócz punktu, prowadził też sesję (w tej roli szło mu słabo zwłaszcza kiedy musiał wytłumaczyć gdzie się znajduje punkt z czytnikiem kart oraz spotkanie dla zainteresowanych kursem dla ewangelizatorów).

Tym razem obyło się bez wpadek typu: "matka natura stworzyła ...".

I dwa linki do portali, które to wydarzenie opisały:
http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/kongres-swiadkow-jehowy-w-poznaniu-na-mtp-przyjeli-chrzest-zdjecia,10413478/

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/kongres-swiadkow-jehowy-na-mtp-przyjeli-chrzest-zdjecia,3801144,artgal,t,id,tm.html

Epoznan.pl tym razem nic nie napisał.

Edit: zmieniłem imię Paliwody.
Jest też opcja, że Bobów to ten nudziarz, a ten młody się zwał jakoś inaczej.
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 12:17 wysłana przez falafel »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #133 dnia: 18 Lipiec, 2016, 12:13 »
Dwie korekty: Bobów jest około 50, wiec nie taki młody. Paliwoda ma na imię Jerzy :)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #134 dnia: 18 Lipiec, 2016, 12:52 »
Edit: W plotce było zdzblo prawdy. Prawdopodobnie chodzi o incydent na kongresie w Lubinie, gdzie z powodu podejrzenia o pozar, ewakuowano obiekt.

Nie pożar, a był telefon ze była bomba.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>