Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 4767 razy)

Offline Korba [Bobo]

Witam!
« dnia: 07 Czerwiec, 2016, 13:31 »
Witam!
Chęć wzięła górę. Jak widzę nie jestem sam wybudzony. Mam za sobą kilkadziesiąt lat bycia świadkiem. Pomijam różne formacje, ale było ich dużo. Na razie poczytam. Wszystko w swoim czasie.


Offline M

Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 13:39 »
Witam!
Chęć wzięła górę. Jak widzę nie jestem sam wybudzony. Mam za sobą kilkadziesiąt lat bycia świadkiem. Pomijam różne formacje, ale było ich dużo. Na razie poczytam. Wszystko w swoim czasie.

Witaj serdecznie i nie spiesz się. Masz kupę lat za sobą, ale dużo też przed Tobą. Tutaj znajdziesz wiele osób, które na pewno Cię zrozumieją, bo również spędziły w tej organizacji po kilkadziesiąt lat :).


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 13:46 »
Witaj Korba  :)
Jeżeli nick to nie przypadek, postaraj się mocno udzielać mocy na "rozruch" przebudzonych i potrzebujących przebudzenia  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 13:53 »
Hello Korba!
Dziwne odnoszę wrażenie (subiektywne, nie statystyczne), że 'wysyp grzybów' właśnie mamy.
Coraz częściej, ktoś nowy się loguje i to z niemałym stażem w WTS.
Odnoszę wrażenie, że Polska jest coraz większym kolcem w ciele ciała kierowniczego, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę spadek obecnych w Polsce na Pamiątce rok do roku - to jesteśmy w tej dziedzinie potentatem.

Korba - hmm, ciekawy nick :) :) :)
Gratuluje przejścia progu tego forum!
 


Offline gangas

Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:00 »
Witam, witam. Czy 2016 to rok długodystansowców? Jeśli tak to dobrze. Pozdrawiam. :)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:10 »
Witaj Korba.
Czuj się jak najlepiej.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Korba [Bobo]

Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:14 »
Dzięki za dobre słowa. Myślę, że nie będzie łatwo. Wiecie, tyle lat, a zbór 'patrzy'. Jeśli powiem na głos co myślę, to mam ciężkie przeprawy ze starszymi. Na zebraniach najlepeij odpowiadać powtarzając tekst akapitu. Jak dodam coś innego to patrzą na mnie wilczym wzrokiem. Więc może tu lepiej mówić.


Offline Roszada

Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:29 »
Witaj Korba!
Korby zniknęły. Stare Warszawy na korbę się odpalało ;D
Ty się jednak uchowałeś. :)


Offline alojzy pompka

Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:47 »
Witaj Korba!


Offline M

Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:47 »
Dzięki za dobre słowa. Myślę, że nie będzie łatwo. Wiecie, tyle lat, a zbór 'patrzy'. Jeśli powiem na głos co myślę, to mam ciężkie przeprawy ze starszymi. Na zebraniach najlepeij odpowiadać powtarzając tekst akapitu. Jak dodam coś innego to patrzą na mnie wilczym wzrokiem. Więc może tu lepiej mówić.

Znamy te spojrzenia i te reakcje i doskonale Cię rozumiemy :). Pamiętam, że był moment, że na każdym zebraniu padały jakieś kontrowersyjne odpowiedzi i nawet doszło do tego, że niektórzy starsi przestali pytać konkretne osoby, lub unikały pytania ich jeśli tylko taka możliwość była.


Offline gedeon

Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 14:52 »
Witaj na forum.


Offline Dietrich

Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 15:03 »
Korba brzmi bardzo pozytywnie. Podoba mi się ten nick. Witaj na forum i rozgość się.



Offline Szyszoonia

Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 15:22 »
Czesc Korba  :D Niesamowite, kazdego dnia przybywa ktos nowy ... Super :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 15:28 »
Witaj Korba wśród nas.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline kinezyn

Odp: Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 15:33 »
Witaj Korba.
Pozdrawiam serdecznie


Czesc Korba  :D Niesamowite, kazdego dnia przybywa ktos nowy ... Super :)

Właśnie, w związku z tym. Powiedzcie, czy macie jakieś dane odnośnie tego ile obecnie osób odchodzi w Polsce?
I jak sytuacja Polski pod tym względem wygląda na tle innych krajów?

Jeśli było to gdzieś poruszane, w jakimś temacie, to proszę mnie przekierować linkiem.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 15:37 wysłana przez kinezyn »