Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 4766 razy)

Offline M

Odp: Witam!
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 15:42 »
Właśnie, w związku z tym. Powiedzcie, czy macie jakieś dane odnośnie tego ile obecnie osób odchodzi w Polsce?
I jak sytuacja Polski pod tym względem wygląda na tle innych krajów?

Jeśli było to gdzieś poruszane, w jakimś temacie, to proszę mnie przekierować linkiem.

WTS oficjalnie nie podaje takich szczegółowych danych, jednak można dojść to pewnych wniosków na podstawie danych, które podają w Rocznikach i w innych źródłach. Pisaliśmy o tym w temacie Rocznika 2016: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2183.0


Offline Agalloch

Odp: Witam!
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 16:10 »
Hello Korba!
Dziwne odnoszę wrażenie (subiektywne, nie statystyczne), że 'wysyp grzybów' właśnie mamy.

Ja bym poszedł jeszcze dalej i to, co się obecnie dzieje przyrównał nie do wysypu grzybów, ale do kuli śnieżnej - takiej, która w postępie geometrycznym nabiera masy, prędkości, impetu. Zabiera wszystko (wszystkich), co stanie jej na drodze. Jedynie najtwardszy, zbrojony "beton" jest w stanie jej się oprzeć :)

Widać, że potencjał - przez który rozumiem niezarejestrowanych "regularnych czytelników" (do których do niedawna sam się zaliczałem) - jest ogromny. Dlatego mam taką propozycję lub wręcz wyzwanie właśnie dla Was: "Dzień bez nowego użytkownika, dniem straconym!" Podejmujecie wyzwanie???  ;D Przynajmniej przez ostatnich kilka dni chyba się udawało :)

To naprawdę napędza tę kulę  :D


Offline parasin

Odp: Witam!
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 16:34 »
Witaj serdecznie Korbo...:D



Czy to się dzieje naprawdę? Czy Wy wszyscy jesteście rzeczywiści? Czy ktoś mnie może uszczypnąć? Bo mam wrażenie, że Matrix właśnie wykonał, operację dzielenia przez zero... i nie długo na jw.org zobaczymy Error wyjątek krytyczny!!!


Offline M

Odp: Witam!
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 17:06 »
Dlatego mam taką propozycję lub wręcz wyzwanie właśnie dla Was: "Dzień bez nowego użytkownika, dniem straconym!" Podejmujecie wyzwanie???  ;D Przynajmniej przez ostatnich kilka dni chyba się udawało :)

W maju zarejestrowały się 33 osoby, czyli średnio ponad 1 osoba dziennie. W czerwcu mamy już 8 nowych, więc też jesteśmy na dobrej drodze :).


Offline Deborah

Odp: Witam!
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 17:09 »
Witaj Korba  :D Mi się Twój nick kojarzy z kimś "pozytywnie zakręconym"  :D
Tak, jak napisałeś - tutaj lepiej się wygadać :D


Ja bym poszedł jeszcze dalej i to, co się obecnie dzieje przyrównał nie do wysypu grzybów, ale do kuli śnieżnej - takiej, która w postępie geometrycznym nabiera masy, prędkości, impetu. Zabiera wszystko (wszystkich), co stanie jej na drodze. Jedynie najtwardszy, zbrojony "beton" jest w stanie jej się oprzeć :)

Widać, że potencjał - przez który rozumiem niezarejestrowanych "regularnych czytelników" (do których do niedawna sam się zaliczałem) - jest ogromny. Dlatego mam taką propozycję lub wręcz wyzwanie właśnie dla Was: "Dzień bez nowego użytkownika, dniem straconym!" Podejmujecie wyzwanie???  ;D Przynajmniej przez ostatnich kilka dni chyba się udawało :)

To naprawdę napędza tę kulę  :D

Bardzo dobry pomysł i mam nadzieję, że kolejne osoby się odważą i zrobią ten "wielki krok" na drodze ku wolności swojej i innych, którzy już powoli też otwierają oczy. :)


Offline Weteran

Odp: Witam!
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 17:46 »
Właśnie, w związku z tym. Powiedzcie, czy macie jakieś dane odnośnie tego ile obecnie osób odchodzi w Polsce?
I jak sytuacja Polski pod tym względem wygląda na tle innych krajów?

Jeśli było to gdzieś poruszane, w jakimś temacie, to proszę mnie przekierować linkiem.

Proszę bardzo:
http://komitetsadowniczy.blogspot.com/2016/03/jaka-moze-byc-faktyczna-liczba.html
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Roszada

Odp: Witam!
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 18:07 »
Właśnie, w związku z tym. Powiedzcie, czy macie jakieś dane odnośnie tego ile obecnie osób odchodzi w Polsce?
I jak sytuacja Polski pod tym względem wygląda na tle innych krajów?

Jeśli było to gdzieś poruszane, w jakimś temacie, to proszę mnie przekierować linkiem.
Jeszcze inne statystyki na podstawie skanów są tu:

http://www.piotrandryszczak.pl/statystyka_w_Polsce.html


Offline Fantom

Odp: Witam!
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 18:39 »
Witak korba.Za pierwszym razem przeczytałem: kobra.
 Fajnie,że wyszedłeś z Matrixu.Witaj w realu:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline TomBombadil

Odp: Witam!
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 19:17 »
Witam serdecznie.


Offline feminin

Witam!
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 19:47 »
:
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 20:22 wysłana przez feminin »


Offline feminin

Witam!
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 20:00 »
.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 20:22 wysłana przez feminin »


Offline gedeon

Odp: Witam!
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 20:38 »
Czytam Wasze posty i się uśmiecham, tak to prawda "kula śniegowa" ruszyła jak w śnie Daniela ;D ;D ;D
Pisałem na różnych forach od 2000 roku z reguły były to przepychanki doktrynalne. Pamiętam jak bardzo chciałem poznać choć jednego rasowego odstępce tak twarzą w twarz, trudne to było bo każdy się ukrywał. Ja poznałem osobiście Marka Boczkowskiego, jedynego który w tamtym czasie pokazał swoją twarz i nazwisko i za to mam do niego wielki szacunek. Dzisiaj wielu z nas pokazało publicznie swoją twarz i nazwisko, liczne wywiady w mediach, wywiady w prasie pokazały że żyjemy, że potrafimy się zorganizować. 
I tak oto ruszała "kula śniegowa".
 Forum które obecnie założyłem to piąte z kolei, myślę że zawarliśmy tu wszystko co jest potrzebne aby zrozumieć szaleństwo tego wydawnictwa. Obraliśmy też zupełnie inna drogę, zajęliśmy się sprawami prawno, organizacyjnymi w połączeniu z wywodami dogmatycznymi które są domeną Roszady. Oddaliśmy do Waszej dyspozycji potężne narzędzie które jak za rękę prowadzi z ciemności do jasności. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń które w pewnym sensie wstrząsną ludźmi i korporacją.
Zaufało nam sporo osób dzięki temu listy do zboru otrzymujecie szybciej jak zbory..... ;D ;D ;D
Dzieje się to dzięki ofiarnej pracy M i INNYM których wymienić nie mogę.
Dziękuje Wam wszystkim za wyrozumiałości zaufanie, jeżeli chcecie aby coś zmienić, dodać, macie osobiste pytania, piszcie na PW, zawsze jest możliwość rozmowy telefonicznej.
Zgłaszajcie się też do pomocy M w tworzeniu archiwum. 


od-nowa

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 20:54 »
Dzięki za dobre słowa. Myślę, że nie będzie łatwo. Wiecie, tyle lat, a zbór 'patrzy'. Jeśli powiem na głos co myślę, to mam ciężkie przeprawy ze starszymi. Na zebraniach najlepeij odpowiadać powtarzając tekst akapitu. Jak dodam coś innego to patrzą na mnie wilczym wzrokiem. Więc może tu lepiej mówić.
Witam Cię serdecznie Korba. :)
To co napisałeś i jest Twoim osobistym doświadczeniem w zborze, to jest sytuacja niezdrowa, męcząca, czuć się osaczonym i nie móc wypowiedzieć się swobodnie.
Tutaj czuj się dobrze, czego Ci życzę :) pozdrawiam.


Offline gerontas

Odp: Witam!
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 21:34 »
Witaj Korba.

Tutaj możesz czuć się swobodnie. W naszym wielkim zborze możesz wyrażać myśli i nikt cię nie potępi.
Cieszę się, że jesteś z nami. Obecność tu naprawdę pomaga.


Offline Korba [Bobo]

Odp: Witam!
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 22:03 »
Dzięki gerontas na powitanie.
Forum nie traktuję jako zboru. Dla mnie zbór to jednak coś innego niż tutejsze zbiorowisko.