Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3928 razy)

Offline Czuwający

Witam
« dnia: 23 Maj, 2016, 13:03 »
Witam wszystkich serdecznie, myślę ze znalazłem sie w dobrym miejscu w odpowiednim dla mnie czasie :):), i wygląda że jestem teraz bardziej na bieżąco niż gdy chodziłem na zebrania , ale jak czytam to nie tylko ja tak mam :):):). A tak poza tym .. jest ktoś z byłych/obecnych z okolic W-cha ?


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj, 2016, 13:09 »
Witaj i...Czuwaj  :)
Cieszę się, że do nas dołączyłeś  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj, 2016, 13:16 »
CZUWAJ DRUHU CZUWAJĄCY.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj, 2016, 13:28 »
A tak poza tym .. jest ktoś z byłych/obecnych z okolic W-cha ?

W sensie Wałbrzycha? Chyba parę osób się znajdzie ;).


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj, 2016, 14:14 »
Witaj na długo! :)


Offline gedeon

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj, 2016, 14:31 »
Witaj.


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Maj, 2016, 15:25 »
dzięki wszystkim , tak w sensie Wałbrzycha :):)


Offline TomBombadil

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maj, 2016, 18:10 »
Witaj! Ocierało się kiedyś o Wałbrzych. Zostawiło się tam parę ładnych wspomnień. W-ch był kiedyś kopalnią pionierów i eksportował wielu terenowców : Andrzej Sz.Mariusz M. Jurek i Bońcia K. Wojtek R. Piotr i Dagmara B. Robert K. I wielu innych. Czyżby w tamte strony nowy duch zawiał? To pocieszające.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj, 2016, 19:30 »
Witaj. Jednak południe kraju obfituje w osoby otwierające oczy. :) Tylko u mnie na północy jak na razie sam się bronię. ;D ;D ;D ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj, 2016, 09:18 »
czy otwierają trudno powiedzieć , myśle że TS samo strzela sobie w kolano obecna polityka i ludzie którzy mają trochę większe parcie na zdobywanie informacji niz tylko patrzenie w strażnice otwierają oczy:
a tych to znam :Andrzej Sz.. Jurek i Bońcia K. . Piotr i Dagmara B.  chociaz to troche nie mój przedział wiekowy ja raczej z pokolenia lat 80  :):)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Maj, 2016, 09:35 »
Witaj. Jednak południe kraju obfituje w osoby otwierające oczy. :) Tylko u mnie na północy jak na razie sam się bronię. ;D ;D ;D ;)

Nemo ja też z północy :)
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Lila

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj, 2016, 11:52 »
Witaj. Jednak południe kraju obfituje w osoby otwierające oczy. :) Tylko u mnie na północy jak na razie sam się bronię. ;D ;D ;D ;)

Wy tam morze macie, to może bryza tak działa, że mniej się ujawniacie, że jesteście bardziej krypcioszki ;)
U nas halny jak zawieje, to wywiewa nas na pół Polski ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Maj, 2016, 18:54 »
Witam wszystkich serdecznie, myślę ze znalazłem sie w dobrym miejscu w odpowiednim dla mnie czasie :):), i wygląda że jestem teraz bardziej na bieżąco niż gdy chodziłem na zebrania , ale jak czytam to nie tylko ja tak mam :):):). A tak poza tym .. jest ktoś z byłych/obecnych z okolic W-cha ?

  Witaj, można powiedzieć...znamy ten ból.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Iza

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Maj, 2016, 20:56 »
witam, witam !!!
miło ze i w Wałbrzychu cos sie dzieje. ja tez mam nadzieje ,ze jestes w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. ja znam sporo osob z Wrocka i okolic. Ogólnie , jak widać odstępczy swiat jest mały 8-) 8-) 8-)
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Maj, 2016, 08:58 »
Z wrocka znałem tylko jednego gościa , ale niestety juz nie żyje, a szkoda bo młody chłopak był