Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3929 razy)

Offline Dietrich

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maj, 2016, 09:04 »
Witam wszystkich serdecznie, myślę ze znalazłem sie w dobrym miejscu w odpowiednim dla mnie czasie :):), i wygląda że jestem teraz bardziej na bieżąco niż gdy chodziłem na zebrania , ale jak czytam to nie tylko ja tak mam :):):). A tak poza tym .. jest ktoś z byłych/obecnych z okolic W-cha ?

Witaj druchu Czuwający!
Z wiadomych powodów nie podam swej dokładnej lokacji, ale powiedzmy że okolice Wałbrzycha to dla mnie nie drugi koniec Polski :) Coś się dzieje w temacie otwierania oczu na prawdę o prawdzie?


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj, 2016, 09:49 »
mysle ze coraz większy dostęp do globalnej sieci i informacji robi swoje i ludziom którzy nie maja zamkniętego umysłu otwierają sie oczy


Offline Dietrich

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj, 2016, 11:30 »

a tych to znam :Andrzej Sz.. Jurek i Bońcia K. . Piotr i Dagmara B.  chociaz to troche nie mój przedział wiekowy ja raczej z pokolenia lat 80  :):)

Nie kojarzę tych postaci. No, może ostatnia para mogłaby mi  coś na pamięć przywieść.
Rozumiem, że piszesz o tych osobach w sensie, że przejrzał na oczy ktoś "ze świecznika", tak?


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj, 2016, 11:35 »
nie to sa osoby które sa dosyć wysoko postawione, a sa z Wałbrzycha i je znam akurat
Andrzej Sz. znam z widzenia
. Jurek i Bońcia K. mieszkali niedaleko mnie
. Piotr i Dagmara B mój dawny zbór, a Piotrka teraz można często słyszeć w dialogach do filmów
Dobra i tak za duzo powiedziałem o sobie :P


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj, 2016, 13:20 »
nie to sa osoby które sa dosyć wysoko postawione, a sa z Wałbrzycha i je znam akurat
Andrz ??? :Pej Sz. znam z widzenia
. Jurek i Bońcia K. mieszkali niedaleko mnie
. Piotr i Dagmara B mój dawny zbór, a Piotrka teraz można często słyszeć w dialogach do filmów
Dobra i tak za duzo powiedziałem o sobie :P

 Witaj Czuwający. Owocnych dialogów.
Andrzej Sz poszedł w generały ale może ktoś Ci opowie jak Nadarzyn serdecznie się obszedł z Piotrem i Dagmarą. A co do głosu Piotra to taki Mercury wśród świadków tyle, że baryton :D. Ale trzeba mieć tupet, żeby po takim incydencie w stosunku do nich zwracać się z prośbą do Piotra o podkładanie głosu w słusznym celu  :-\ ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Czuwający

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 08:41 »
ooo a co sie stało z Piotrkiem i Dagmara bo nic nie słyszałem ?


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 11:51 »
ooo a co sie stało z Piotrkiem i Dagmara bo nic nie słyszałem ?

Jeśli chcecie dyskutować na takie tematy to polecam korzystanie z funkcji Prywatne Wiadomości na forum dla Waszego własnego bezpieczeństwa :).