Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016  (Przeczytany 119572 razy)

Offline Dietrich

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #345 dnia: 07 Lipiec, 2016, 19:15 »
A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno miałem wątpliwości, czy słuchać Enigmy  ;)


Offline Deborah

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #346 dnia: 07 Lipiec, 2016, 19:21 »
Ciekawe, czy podkład pod film z bunkrem też jest kupiony? Może to też Audiomachine. ;)

Wracając do filmu o "raju" to fragment ze skrzypaczką, która idzie przez pole pszenicy też został kupiony:
http://pl.depositphotos.com/63621499/stock-video-violinist-girl-walking-through-a.html

Źródło: https://www.jehovahs-witness.com/topic/5121724756525056/convention-videos-someone-messed-up-royally



Offline donadams

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #347 dnia: 07 Lipiec, 2016, 19:27 »
Ktoś tam całkiem trafnie zauważył, że CK prawdopodobnie nawet nie wie, że w ich filmie ze zgromadzenia jest kupiony materiał. Bo w sumie co ich to obchodzi. Efekt ma się zgadzać.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #348 dnia: 07 Lipiec, 2016, 20:27 »
Ciekawe, czy podkład pod film z bunkrem też jest kupiony? Może to też Audiomachine. ;)

Wracając do filmu o "raju" to fragment ze skrzypaczką, która idzie przez pole pszenicy też został kupiony:
http://pl.depositphotos.com/63621499/stock-video-violinist-girl-walking-through-a.html

Źródło: https://www.jehovahs-witness.com/topic/5121724756525056/convention-videos-someone-messed-up-royally

Niesamowite, ktoś w komentarzu pod zdjęciem napisał, że widać tej Pani nawet majteczki, które przebijają spod sukienki.Faktycznie widać  :o Przekaz bardzo mi się spodobał, choć mam nadzieję, że to nie jest żaden podprogowy przekaz ;D ;)

A może o to chodziło i marketingowi w Wts-ie też się to spodobało ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Lila

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #349 dnia: 07 Lipiec, 2016, 20:38 »
Niesamowite, ktoś w komentarzu pod zdjęciem napisał, że widać tej Pani nawet majteczki, które przebijają spod sukienki.Faktycznie widać  :o Przekaz bardzo mi się spodobał, choć mam nadzieję, że to nie jest żaden podprogowy przekaz ;D ;)

A może o to chodziło i marketingowi w Wts-ie też się to spodobało ;)

Raczej podsukienkowy, a nie podprogowy :)


Offline Salome

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #350 dnia: 07 Lipiec, 2016, 23:25 »
Przecież nie raz było mówione, że bracia z centrali najlepiej wiedzą, jak wykorzystać środki zbierane do skrzynek. Zakup ścieżki dźwiękowej do filmu należy przecież do uczynków miłosierdzia. Biedni niedojadający bracia w krajach trzeciego świata jakoś sobie poradzą. A profesjonalny film może mieć kluczowe znaczenie w kwestii zbawienia. Na pewno byśmy sobie bez niego w życiu nie wyobrazili jak super będzie w raju. To jest inwestycja w marketing-produktem jest raj, produkt musi być ładnie opakowany.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Agalloch

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #351 dnia: 07 Lipiec, 2016, 23:49 »
Niesamowite, ktoś w komentarzu pod zdjęciem napisał, że widać tej Pani nawet majteczki, które przebijają spod sukienki.Faktycznie widać  :o Przekaz bardzo mi się spodobał, choć mam nadzieję, że to nie jest żaden podprogowy przekaz ;D ;)

Ja natomiast chciałem zgłosić reklamację...

Film przedstawia scenę z raju. Tak, czy nie?
W wyczekiwanym przez ŚJ raju mają zostać cofnięte WSZYSTKIE skutki popełnionego przez Adama i Ewę grzechu. Tak, czy nie?
Pomysł na przyodziewanie ludzkiego ciała w strój pojawił się dopiero po grzechu, jako jego bezpośrednie następstwo. Tak, czy nie?
W takim razie ja się zapytowywuję:
co, u licha, na tym filmie robią nie tylko rzeczone majteczki, ale i sama sukienka???  >:( Oddawać za bilety!!!  >:(


Offline TomBombadil

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #352 dnia: 08 Lipiec, 2016, 00:10 »
Ale bez tych ubranek to dopiero jak doskonałość osiągniemy,bo jak wyskoczy ktoś z "miażdżycą" i celulitem .To apetyt odejdzie i raj nie pomoże!


Offline PoProstuJa

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #353 dnia: 08 Lipiec, 2016, 00:24 »
Zrezygnować z pracy biurowej na rzecz fizycznej jest rzeczywiście stosunkowo łatwo.
Ucieczka od korporacyjnego wyścigu szczurów lub biurokratyczno-urzędniczej "szarości dnia" może się na początku wydać nawet bardzo pociągająca - przez pierwszych kilka tygodni taki bliski kontakt ze szklanymi powierzchniami płaskimi może być prawdziwą przygodą, długo wyczekiwaną odmianą.

Tyle tylko, że ta zabawa też bardzo szybko się nudzi i przestaje być zabawą. Nadchodzi gorsza pogoda, jakieś problemy zdrowotne, a tu niestety o przytulnym foteliku biurowym w ciepłym, zadaszonym pomieszczeniu teraz można już tylko pomarzyć... Powrót w drugą stronę: z parapetu na fotel jest już niestety o wiele trudniejszy...

Chętnie zobaczyłbym miny tych teraz tak uśmiechniętych "szybomyjców":
 - po roku zabawy z mokrą ścierą,
 - po 15 latach,
 - w wieku przedemerytalnym.

Chociaż nie, źle się wyraziłem, nikomu źle nie życzę, te miny powinni sobie wyobrazić ci, którzy teraz poddawani są temu obrzydliwemu, propagandowemu chłamowi...  :(

Mnie w tym filmiku motyw z rzuceniem pracy też wkurzył.

W ogóle film jest w 100% stylizowany na filmiki reklamujące urządzania do ćwiczeń oraz zestawy do gotowania.

Najpierw pojawia się smutny obraz zrozpaczonych, przemęczonych ludzi i pojawia się komentarz "Masz już dość ciężkich ćwiczeń i nieskutecznych diet..?!"
W filmiku o prostym życiu jego bohaterowie są niezadowoleni z pracy biurowej (umierają z nudów i rozpaczy przy monitorze komputera) oraz obrzydły im wyjazdy na urlop (wracają z walizami jakby poturbowani życiem).

Ale nagle pojawia się światełko w tunelu, czyli ROZWIĄZANIE ich problemów!
W reklamach tym rozwiązaniem jest sprzęt do ćwiczeń na którym przez cały czas ćwiczący ma uśmiech na twarzy i ani jednej kropli potu na ciele. I oczywiście mięśnie jak buły na brzuchu  ;D
Natomiast w naszym propagandowym filmiku uśmiech wywołuje "przyjemna" praca przy myciu okien (dziwna sprawa, że nie pokazali okien na wysokości, gdzie trzeba się naciągać i później bolą ręce, kręgosłup itd.) oraz ... brak urlopu i domu, a w to miejsce "wieczne wakacje" w upalnej Afryce, gdzie zapewne mieszkają w jakiejś lepiance i mają szansę żeby złapać świerzba i wypić Amebę z wodą.

A załóżmy taki scenariusz... owa kobieta w tej Afryce zachodzi w ciążę. I CO DALEJ? Mieszkają z dzieckiem w buszu? A może chcą wrócić do Ameryki? Tylko gdzie wrócą? Dom sprzedany, pracę rzucili oboje. Może będą mieli w tej sytuacji szczęście i nadejdzie wybawiajacy ich Armagedon...?!


Offline Czuwający

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #354 dnia: 08 Lipiec, 2016, 08:31 »
na filmiku kongresowym ( piwniczny o uproszczeniu życia ) owa parka na początku posiada tez pieska,  wiem wiem moja przesadna miłość do zwierząt, ale jakoś potem trudno mi go zobaczyć, Ciekawe czy uproszczenie życia polega także na wyjebaniu zwierząt do schroniska ??


Offline M

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #355 dnia: 08 Lipiec, 2016, 08:32 »
na filmiku kongresowym ( piwniczny o uproszczeniu życia ) owa parka na początku posiada tez pieska,  wiem wiem moja przesadna miłość do zwierząt, ale jakoś potem trudno mi go zobaczyć, Ciekawe czy uproszczenie życia polega także na wyjebaniu zwierząt do schroniska ??

Też to zauważyłem i nawet zaznaczyłem na filmie o kongresach :). Najwyraźniej piesek to zbyt duży ciężar dla chrześcijanina...


Offline Czuwający

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #356 dnia: 08 Lipiec, 2016, 08:34 »
czyli nie tylko ja mam jeszcze dobre serce :):):) a tak wogóle gdzie jest ten oryginalny filmik o prostym zyciu bo nie moge znależć


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #357 dnia: 08 Lipiec, 2016, 08:36 »
Też to zauważyłem i nawet zaznaczyłem na filmie o kongresach :). Najwyraźniej piesek to zbyt duży ciężar dla chrześcijanina...

Zakładacie najgorsze - schronisko, brak uczuć do zwierząt. A może po prostu zdechł?


Offline Czuwający

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #358 dnia: 08 Lipiec, 2016, 08:50 »
biorac pod uwagę psa było by to chyba najlepsze rozwiązanie jednak ,  ale patrząc na filmik to przekaz jest jasny luksusowe mieszkanie luksusowy zwierzak a potem....... upraszczamy


Offline Woland

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #359 dnia: 08 Lipiec, 2016, 09:20 »
znakomity filmik jest na piątkowym zebraniu o wyjeżdzie do afryki w nieznane jako uproszczeniu życia. Jaką radość to daje i szczęście jak Jehowa pośle.Afryka jest super! Słoniki i żyrafki i dolce vita!

 A potem studium książki o Józefie jak musiał wyjechać do Afryki w nieznane. Jehowa go posłał. Biedny Józef. Taka straszna podróż ! Do tej strasznej Afryki! Gdzie są nieznani ludzie i inny język! I dzikie zwierzęta! Straszne prześladowanie!