Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016  (Przeczytany 119450 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #315 dnia: 21 Czerwiec, 2016, 08:29 »
Zastanawiam się czy nie zrobić  takiego filmiku z takim zakończeniem, grzech, wyrzucenie z domu, nie odebranie telefonu przez matkę, samobójstwo i tragedia rodziców. Oczywiście ku przestrodze.....

 

Ktoś mnie ubiegł, zakończenie trochę inne niż planowałem.
Ostrzeżenie!!! Dzieci lepiej żeby tego nie oglądały. Scena pozbawiona przemocy ( oprócz oczywiście nie odebrania telefonu przez matkę ;) ) nie mniej jednak drastyczna.

« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec, 2016, 08:39 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline TomBombadil

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #316 dnia: 21 Czerwiec, 2016, 09:03 »
Na Apollosie ,w Warszawie opowiadał chłopak,jak został wykluczony,choć potrzebował pomocy bo zbłądził i został wyrzucony z domu,stracił pracę,przyjaciół. Nie miał gdzie pójść,bo poza świadkami nie miał towarzystwa. I zajęła się bezdomnym mafia wciągnęła go co doprowadziło go do więzienia. Oburzające traktowanie,bezduszne i bez wyobraźni doprowadziło człowieka do stanu,którego nie chciał,świadomie nigdy by nie wybrał. Jego historia kończy się szczęśliwie,ale ile osób się nie podniosło?


Offline Czuwający

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #317 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 10:44 »
i takie cos powinni tym bezmózgom puszczać moze by cos dotarło


Blizna

  • Gość
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #318 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 11:27 »
Posłałam z mojego subkonta na fejsie filmik o odrzuconej przez wnuczkę, ślepnącej babci wielu moim dawnym znajomym w wiadomościach.
Nic więcej nie mogę zrobić.
Co jakiś czas ich bombarduję w ten sposób, ale nawet nie wiem czy to odczytują.


Offline Deborah

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #319 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 12:25 »
A kongresy w Polsce już jutro się zaczynają, więc może przed nami kolejna fala przebudzeń. :)

Ciekawa jestem, dlaczego od kilku lat planują już w dzień zakończenia roku szkolnego? :o Wcześniej tak nie było, a rok szkolny kończył się nawet później niż teraz.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #320 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 12:30 »
A kongresy w Polsce już jutro się zaczynają, więc może przed nami kolejna fala przebudzeń. :)

Ciekawa jestem, dlaczego od kilku lat planują już w dzień zakończenia roku szkolnego? :o Wcześniej tak nie było, a rok szkolny kończył się nawet później niż teraz.

Ze względu na nadchodzącą na ten weekend falę upałów do 36 stopni, radzimy wszystkim SJ pozostać w domach. Zarówno pogoda, jak i treści przedstawiane na kongresie będą negatywnie wpływać na głowę. I jak upał grozi jedynie udarem, tak słuchanie grozi rakiem!

Świadkowie Jehowy - zostańcie w domach!


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #321 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 13:05 »
A kongresy w Polsce już jutro się zaczynają, więc może przed nami kolejna fala przebudzeń. :)

Ciekawa jestem, dlaczego od kilku lat planują już w dzień zakończenia roku szkolnego? :o Wcześniej tak nie było, a rok szkolny kończył się nawet później niż teraz.

W trosce o dzieci! Może dlatego, że bodajże w piątek jest największy atak na wykluczonych i inaczej myślących i nie chcą żeby  dzieci to widziały, że ich rodzice się od nich odwrócą jak zbłądzą. Może liczą, że część dzieci nie przyjdzie. ;)

To oczywiście żart, ich troska o dzieci jest ogólnie znana ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Deborah

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #322 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 13:25 »
Ale taka praktyka trwa już od kilku lat, a nie od tego roku. Moim zdaniem to skandal organizować kongres od dnia, gdy jest zakończenie roku szkolnego.


Offline Krystian

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #323 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 12:30 »
Przeczytałem cały wątek.
Macie mądre przemyślenia podszyte humorem co ja bardzo lubię ;D
Ogólny wniosek :

CK czuwa
CK radzi
CK nigdy was nie zdradzi 8-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #324 dnia: 26 Czerwiec, 2016, 19:27 »

Filmik, który umieścił wcześniej Baran (dzięki!), doczekał się
 dodatkowo bardzo prawdziwego, jak dla mnie,  komentarza Eleara Eldy:



Offline John

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #325 dnia: 03 Lipiec, 2016, 01:06 »
właśnie .... chodzi o wersję polską

bo jest hiszpańska i angielska

pozdrawiam
John


Offline Nomadan

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #326 dnia: 04 Lipiec, 2016, 20:55 »
Odpowiadam Deborah.Przepraszam, ze nie wstawiam cytatu, ale na moim ustrojstwie mam z tym problem.Wybaczcie!Przytoczony przez Ciebie werset w przekrecie NowegoSwiata ma troche inny sens.Mianowicie cytuje z pamieci:"Albowiem tak Bog umilowal swiat, ze Niewolnika wiernego i rozumnego dal, aby kazdy kto mu jest slepo posluszny, nie zginal, ale mial zywot wieczny"!To czy jest wierny, czy pazerny to inne wersje tego samego przekladu!Pozdrawiam wszystkich Czytelnikow tego forum!Czuwajcie!


Offline Deborah

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #327 dnia: 05 Lipiec, 2016, 09:31 »
Odpowiadam Deborah.Przepraszam, ze nie wstawiam cytatu, ale na moim ustrojstwie mam z tym problem.Wybaczcie!Przytoczony przez Ciebie werset w przekrecie NowegoSwiata ma troche inny sens.Mianowicie cytuje z pamieci:"Albowiem tak Bog umilowal swiat, ze Niewolnika wiernego i rozumnego dal, aby kazdy kto mu jest slepo posluszny, nie zginal, ale mial zywot wieczny"!To czy jest wierny, czy pazerny to inne wersje tego samego przekladu!Pozdrawiam wszystkich Czytelnikow tego forum!Czuwajcie!
Hello Nomadan :)
chyba jakaś pomyłka, raczej nie chodziło o mnie, bo ja tu żadnych wersetów nie cytowałam.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #328 dnia: 06 Lipiec, 2016, 15:08 »
Wygląda na to, że tegoroczne hasło kongresu powinno brzmieć: "Lojalnie trwaj w organizacji". :-\ Co nie powinno dziwić ani szokować, bo CK już jakiś czas temu zrównało się z Jehową a nawet chwilami skutecznie go zastępuje  :(

Prezentowane materiały wskazują, że źródłem informacji obecnie jest wyłącznie niewolnik. Liczą się jedynie wskazówki organizacyjne, aby żyć i przeżyć. Nawet jeżeli w tle pojawia się działanie Boga, to jest ono pokazane jako działanie poprzez organizację.  :-\

Tak więc odbiorco programu: Albo ślepe, bezwzględne posłuszeństwo obejmujące tłumienie w sobie jakichkolwiek ludzkich odruchów (vide matka ignorująca telefon wykluczonej córki) albo giniesz w armagedonie!

Coraz bardziej działania WTS-u zaczynają przypominać struktury mafijne  >:(
Nakaz milczenia wobec władz (omerta); nakaz pomsty na wrogu - wykluczonym (vendetta) wyższość celów "rodziny" mafijnej nad własnymi czy swoich rodzin  >:(
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Agalloch

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #329 dnia: 06 Lipiec, 2016, 15:41 »
Coraz bardziej działania WTS-u zaczynają przypominać struktury mafijne  >:(
Nakaz milczenia wobec władz (omerta); nakaz pomsty na wrogu - wykluczonym (vendetta) wyższość celów "rodziny" mafijnej nad własnymi czy swoich rodzin  >:(

Do wymienionego zestawu można dodać "niczym nieskrępowaną swobodę w rezygnacji z dalszego członkostwa" (z kulką w głowie, tudzież piętnem odstępcy niegodnego podania ręki)