Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016  (Przeczytany 119456 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #150 dnia: 31 Maj, 2016, 00:23 »
Mi się wydaje, że tam miało być: NIE jesteś...
 :D


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #151 dnia: 31 Maj, 2016, 07:29 »
Jestem zgorzkniały, ziejący nienawiścią i jadem?  :-[ :'(

Dla WTS-u wg jego standardów - jak najbardziej  ;D
Zamiast zachwycać się cudownymi błyskami nowych światełek - ty wszędzie węszysz drugie dno  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Agalloch

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #152 dnia: 31 Maj, 2016, 08:19 »
Jestem zgorzkniały, ziejący nienawiścią i jadem?  :-[ :'(

Yyyy... Rozumiem, że teraz to Ty próbujesz mnie wkręcić? :)

Co nie zmienia faktu, że Tadeusz również oczywiście trafił w punkt: gdybyś podpytał takiego np. Antoniego "Ciasne portki" Morrisa (jak go nazywa niejaki Cedars), myślę, że jeszcze niejednej ciekawej rzeczy na swój temat mógłbyś się dowiedzieć :) Zresztą nie tylko Ty, ale pewnie my wszyscy jako tu się udzielający...

A swoją drogą naszła mnie w tej chwili refleksja, że ze względu na ciężar gatunkowy tematów, które są tu nieraz poruszane i naprawdę niefajne historie, których niektórzy z Was doświadczyli, może rzeczywiście na tym forum ironią należałoby się posługiwać ostrożniej? Przepraszam, jeśli zanim doszedłem do tej konkluzji, zdążyłem kogoś wprawić w zakłopotanie. Postaram się poprawić :)


Offline Randori

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #153 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 00:23 »
Polecam - koniecznie od 20stej minuty!


Christian i Katja to podobno byli pionierzy... zaginają czasoprzestrzeń!


Offline PoProstuJa

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #154 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 01:19 »
A swoją drogą naszła mnie w tej chwili refleksja, że ze względu na ciężar gatunkowy tematów, które są tu nieraz poruszane i naprawdę niefajne historie, których niektórzy z Was doświadczyli, może rzeczywiście na tym forum ironią należałoby się posługiwać ostrożniej? Przepraszam, jeśli zanim doszedłem do tej konkluzji, zdążyłem kogoś wprawić w zakłopotanie. Postaram się poprawić :)

Żeby zastosować ironię, to niestety należy ją połączyć z odpowiednią buźką, np.:  ;) ;D :P

Jak się buźki nie da, to mogą wyjść tylko nieporozumienia.

Przećwiczmy to:

Agalloch - ale narobiłeś dymu na tym forum!  >:(

Agalloch - ale narobiłeś dymu na tym forum!   ;D

Widzisz - jest różnica!  ;D



Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #155 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 01:42 »
Żeby zastosować ironię, to niestety należy ją połączyć z odpowiednią buźką, np.:  ;) ;D :P

Jak się buźki nie da, to mogą wyjść tylko nieporozumienia.

Przećwiczmy to:

Agalloch - ale narobiłeś dymu na tym forum!  >:(

Agalloch - ale narobiłeś dymu na tym forum!   ;D

Widzisz - jest różnica!  ;D

Gratuluję 500 postu i zostania pionierką, dalszych sukcesów na 'odstępczej' drodze.

może i ja w końcu nauczę się używać emotikon/przekonam się do nich.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline M

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #156 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 13:37 »
Mam wielką prośbę do wszystkich:

Chcę przygotować krótki, kilkuminutowy materiał zawierający fragmenty filmów ze zgromadzeń, które Waszym zdaniem mogą być szokujące dla ludzi "ze świata". Fragmenty typu: matka nie odbiera telefonu od własnej córki, ojciec nie każe dziecku grać na skrzypcach zawodowo, ŚJ w piwnicy chowają się przed policją itp. Taki materiał byłby idealny do pokazania ludziom na zewnątrz, a także do przesłania mediom, by mogły nakręcić na ten temat reportaż.

Dlatego też jest prośba do wszystkich obecnych - przejrzyjcie jeszcze raz wszystkie filmiki z kongresów i wypiszcie tutaj numer filmu i w której minucie/sekundzie jest fragment, który Waszym zdaniem wartoby pokazać szerokiej publice. Na koniec zmontuję z tego materiał, który opublikuję tu na forum.


Offline Lila

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #157 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 13:44 »
O krwi też? Czy to już jest przemaglowane?


Offline Agalloch

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #158 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 20:55 »

Dlatego też jest prośba do wszystkich obecnych - przejrzyjcie jeszcze raz wszystkie filmiki z kongresów i wypiszcie tutaj numer filmu i w której minucie/sekundzie jest fragment, który Waszym zdaniem wartoby pokazać szerokiej publice. Na koniec zmontuję z tego materiał, który opublikuję tu na forum.

To, co w sumie przypadkiem rzuciło mi się w oczy, nie jest zapewne tematem na film, którego stworzenie planuje M., ale wydaje mi się, że mimo to może kogoś zainteresować.

Konkretnie mam na myśli ostatni film zgromadzenia (46-3), fragment 2:41.

Od razu zastrzegę, że nigdy nie należałem do międzynarodowego klubu poszukiwaczy fallusów, tudzież rozmaitych diabelskich symboli na ilustracjach zamieszczonych w publikacjach WTS, ale tym razem naprawdę zacząłem się zastanawiać, czy do ekipy filmowej czasem nie wkradł się jakiś lepszy zgrywus? :)

Dla tych, którzy nigdy nie byli na koncercie metalowym (np. Agallocha ;) ) lub z innych powodów nie wiedzą do czego piję:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mano_cornuta


Offline PoProstuJa

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #159 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:00 »
Gratuluję 500 postu i zostania pionierką, dalszych sukcesów na 'odstępczej' drodze.

może i ja w końcu nauczę się używać emotikon/przekonam się do nich.

Dziękuję za gratulacje :)
Nie sądziłam, że dostąpię tego zaszczytu bycia forumową pionierką!
Ale obiecuję, że to nie koniec! Bo mam chrapkę na zostanie członkinią FCK (Forumowego Ciała Kierowniczego)!  ;D

Co do emotikonów - nadużywam ich bezustannie, bo czasem wyszczerzony uśmiech może wyrazić więcej niż słowa!  :D


Offline Szyszka

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #160 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 10:38 »
Shun Unrepentant Wrongdoers - video no. 15-1
cały ten film jest tragiczny
Najpierw wyrzucenie córki z domu bo daje zły przykład dla rodzeństwa a póżniej nie odbieranie od córki(!!!!) telefonów. I ten piękny obrazek, kiedy wreszcie mogą ze sobą pogadać po 15 latach kiedy na Sali padły magiczne słowa: siostra Sonia została przyłączona!!!
zwróciłam uwagę jeszcze na jedno: Rodzice z tej trylogii zachowali lojalność jak Aaron. Cholera jasna, czy ktoś o zdrowych zmysłach zachował by lojalność wobec Boga, który mu ukatrupił dzieci? i dumnie pokazuje, że podąża wzorem mężów starożytnych??


Offline Agalloch

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #161 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 11:13 »
Shun Unrepentant Wrongdoers - video no. 15-1
cały ten film jest tragiczny
Najpierw wyrzucenie córki z domu bo daje zły przykład dla rodzeństwa a póżniej nie odbieranie od córki(!!!!) telefonów. I ten piękny obrazek, kiedy wreszcie mogą ze sobą pogadać po 15 latach kiedy na Sali padły magiczne słowa: siostra Sonia została przyłączona!!!

Całkowita zgoda, ten film to zdecydowany hit całej serii. Nie dziwię się więc, że Cedars rozpoczął swój cykl właśnie od tego odcinka (https://www.youtube.com/watch?v=WK7GPoGkWw4).

Natomiast smaczku całej sprawie nadaje jeden fakt: tutaj za wzór zostali postawieni rodzice, którzy nie chcieli odebrać telefonu od członka rodziny.
Tymczasem w filmie o "złym towarzystwie", owo "złe towarzystwo" doprowadziło do katastrofalnych skutków w postaci... niechęci głównej bohaterki do... [uwaga, uwaga]... ODEBRANIA TELEFONU OD CZŁONKA RODZINY  :D

Hmmm, tak naprawdę przydałoby się chyba więc, żeby to psychiatra zadzwonił...


Offline Otwórz_Oczy

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #162 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 11:45 »
Niejedna osoba będzie potrzebowała psychiatry po takiej wspaniałej uczcie. Zdecydowanie ten film o wykluczonej córce powinien wieść prym w materiale przygotowanym przez M dla ludzi z zewnątrz.


Offline Deborah

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #163 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 11:45 »
To, co w sumie przypadkiem rzuciło mi się w oczy, nie jest zapewne tematem na film, którego stworzenie planuje M., ale wydaje mi się, że mimo to może kogoś zainteresować.

Konkretnie mam na myśli ostatni film zgromadzenia (46-3), fragment 2:41.

Od razu zastrzegę, że nigdy nie należałem do międzynarodowego klubu poszukiwaczy fallusów, tudzież rozmaitych diabelskich symboli na ilustracjach zamieszczonych w publikacjach WTS, ale tym razem naprawdę zacząłem się zastanawiać, czy do ekipy filmowej czasem nie wkradł się jakiś lepszy zgrywus? :)

Dla tych, którzy nigdy nie byli na koncercie metalowym (np. Agallocha ;) ) lub z innych powodów nie wiedzą do czego piję:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mano_cornuta

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D
Już od dawna nosiłam się z zamiarem uaktywnienia na forum, bo czytam Was od samego początku powstania :D i właśnie ten film, na który Agalloch zwrócił uwagę tak mną wczoraj wstrząsnął, że również postanowiłam się wypowiedzieć. Oczywiście zwróciłam uwagę na ten gest i uważam to raczej za celową prowokację i bezczelność niż niegroźny żart. Co mną jeszcze bardziej wstrząsnęło to muzyka do tego filmu. Z forum w USA dowiedziałam się, że to utwór Audiomachine "Etarnal Flame" ("Wieczny płomień" - czy kojarzy się to z "rajem"? :o) z albumu "EPICA", którego okładka wygląda tak, jak przedstawiono na tej stronie:
https://www.musixmatch.com/album/Audiomachine/Epica
Okładki innych albumów wyglądają równie "ciekawie". Więcej o firmie Audiomachine: https://pl.wikipedia.org/wiki/Audiomachine i wspomniany utwór:

Ja, mój mąż (oboje jesteśmy "przebudzeni", choć nadal jeszcze w zborze), a nawet syn nastolatek jesteśmy oburzeni i wstrząśnięci, jakimi narzędziami posługuje się CK, żeby grać na ludzkich emocjach i produkować te żałosne "wyciskacze łez".


Offline Szyszka

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #164 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 12:07 »
kolejna scena:When Young - video no. 07-1- no niestety W organizacji nie można spełniać swoich marzeń i kształcić się
When Persecuted - video no. 08-1- można pozwolić ojcu umrzeć, by pokazać lojalność wobec Jehowy od 2:40