Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4334 razy)

Offline dyannad

Witam
« dnia: 04 Kwiecień, 2016, 00:47 »
Witam wszystkich, pozostanę na razie przy nicku dlatego żeby nie wyprzedzać wydarzeń które mogą nadejść z krótkim czasem. Niedawno mnie wykluczyli - za w sumie byle co, za to że zapytałam o ONZ, za to że nie podoba mi się co się dzieje w zborze, za to jak są łamane zasady Boże, za to że zbyt mało głoszę i że przeze mnie chodzi za mało braci na zebrania, tak, tak, przeze mnie. Za nie uznawanie starszych w zborze. Za to że zdawanie owocu a tym bardziej pieniędzy nie powinno mieć miejsca. Był komitet, byli starsi, kłamali ile wlazło (w imię dobra organizacji) i popłynęłam. Bardzo ale to bardzo nie podoba mi się to co się teraz dzieje w organizacji. Wymuszanie pieniędzy (dorośli po 50 gr a dzieci zamiast na loda to do skrzynki), wymuszanie głoszenia, psychoza wykluczenia, zawieszania, armagedonu, nie widzenia siebie w raju, znęcanie fizyczne (sprzątaj w kiblu tylko do tego się nadajesz), człowiek nie myśli o niczym innym jak tylko czy nie zrobił coś złego przeciwko Bogu i zaraz zostanie ukarany, czy Bóg Jehowa na prawdę nie ma nic innego do roboty tylko siedzieć nad nami i wyliczać nasze błędy?...na tym traci się zdrowie, niektórzy stracili wiarę, ja postaram się nie stracić - nigdy bardziej nie wierzyłam w sprawiedliwość Bożą niż teraz. Poczekam, mam czas. Kilka osób które mnie kiedyś skrzywdziły (np: właśnie kłamiąc) teraz przeżywają tortury w swoim życiu. CK zajęło najświętsze miejsce - tron Boży. Zrobili z Boga srogiego Pana. Może teraz kogoś obrażę, zgorszę ale muszę to napisać - CK to dzieci diabła, oraz wszyscy ci którzy robią to co oni, nie ma innej opcji.

Mam pytanie - czy da się napisać maila do WTS przez jw.org bo specjalnie założyłam sobie konto ale wszystko to co tam znalazłam to ile i wpłać jak najszybciej najlepiej regularnie datek, nic innego tam nie ma. Może źle szukałam. Chciałabym napisać co ja o nich wszystkich myślę.

Organizacja za niedługi czas się rozpadnie, to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Tego nie da się już zatrzymać. Ja już tam nie wrócę. Poczekam na nowe niebiosa i nową ziemię.


Offline Fantom

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 01:35 »
Witaj.Jesteś chyba świeżo ''po'',bo piszesz emocjonalnie.Odwoływałeś się?Najpierw powinieneś pisać chyba do Nadarzyna.Z tego co widzę,to grubo pojechałeś i żadne pisanie gdziekolwiek nic by nie dało,jeżeli miałeś na myśli to,że zostałeś niesłusznie wykluczony.
 Teraz jedyne co,to możesz przebudzać innych,a innym pomagać aby trzymali sie z daleka od WTS.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 08:54 »
Witaj!


Offline Rob Roy

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 111
  • Polubień: 265
  • JakPowiemyIm Prawdę DamyWolność ToKto Nas Utrzyma?
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 09:06 »
Witaj.

Tak jakbym czytał swój umysł. Im więcej się dowiaduję, tym jestem przekonany, że CK wie o karze jaka ich dosięgnie
za zbrodnie emocjonalne.

Ja jeszcze nie zostałem wykluczony, ponieważ nic się nie odzywam.
Nie wiem jak długo wytrzymam milcząc. Jeremiasza 8:9b
"I stało się ono w mym sercu jak ogień płonący, zamknięty w moich kościach; i zmęczyłem się powstrzymywaniem go, i nie potrafiłem tego wytrzymać." PNŚ

Przed Tobą dopiero początek drogi. Przebudziłaś się. :) Zobaczysz jak dobrze czyta się teraz Biblię.
Wybudzania nie da się już zatrzymać.

Polecam film Equilibrium z 2002 r. Niektórym wystarczy raz nie spożyć pozium (nie iść na zebranie)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 09:07 »
Witaj :)

  Z czasem emocje opadną i spojrzysz na całość całkiem inaczej. I jeszcze będziesz wdzięczny, że Cię wykluczyli.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 09:14 »
(dorośli po 50 gr a dzieci zamiast na loda to do skrzynki)
To dzieci więcej muszą dawać?  ;) Witaj wśród nas.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 09:30 »
Witaj,
Choć samo wybudzanie pewnie jest trochę bolesne, lecz u nas znajdziesz na to lek  ;D
A więc korzystaj do woli  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 11:01 »
 Dzień Dobry i WITAJ na forum.
Nie wiem, czy dobrze przeczytałem Twój post ale zdaje się jesteś kobietą ( i popłynęłam ) a przedmówcy traktowali Cię jako faceta. Ale to szczegół. Mogę zwracać się do Ciebie jak sobie chcesz, szczególnie w dobie gender ;) ;) 
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 11:07 »
Mam pytanie - czy da się napisać maila do WTS przez jw.org bo specjalnie założyłam sobie konto ale wszystko to co tam znalazłam to ile i wpłać jak najszybciej najlepiej regularnie datek, nic innego tam nie ma. Może źle szukałam. Chciałabym napisać co ja o nich wszystkich myślę.

Mail do Nadarzyna:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2279.msg24435#msg24435


Offline Szitus

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 14:45 »
Warto przestać wierzyć w CK a zacząć w Bibilię a ludzie zazwyczaj wszędzie są tacy sami .


Offline gedeon

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 15:47 »
   dyannad, witaj na forum, nie Jesteś tu sama, większość z nas to przechodziła. To tylko jeszcze jeden głos wskazujący że juz dawno WTS przestał być Społecznością a jest korporacją, wielkim wydawnictwem w którym goni się do darmowej pracy wolontariuszy.


Offline Iza

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 15:58 »
Witaj!
Niedawno przechodziliśmy z mężem podobne rzeczy, na pewno nie jest Ci łatwo, nam tez nie było. Ciesz sie jednak , ze Pan otworzył Ci oczy, ze wyrwałaś sie spod jurysdykcji samozwanczego niewolnika , nierozumnego i pazernego, który zaczął bić swoje wspolslugi i miał czelność przywłaszczyć sobie tytul Pomazańca, który należy sie tylko Jezusowi.
 Dobrze , ze tu so nas trafiłaś , poznasz sporo osob po przejściach z Wtsem.
Co do pisania , to faktycznie , lepiej kierować listy do Nadarzyna.
Choć szału  sie nie spodziewaj 😕,
.ani tego,ze ktos sie nad Twoim bólem i watrpliwosciami pochyli ze zrozumieniem.

Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline TomBombadil

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 17:00 »
Witaj kochana Siostro!
My z rodziną też tak myślimy i czujemy. Oficjalnie jesteśmy jeszcze,ale dopadną nas.
Tyle,że już jesteśmy mocni  i wszyscy myślimy tak samo. Trochę jeszcze pocierpisz,ale czas koi ból. Żal tylko przyjaciół,bo to szczerzy ludzie ,a często sparaliżowani. W moim mieście wykluczają paczkami za myślenie i pytania.To pokazuje że są nasieniem diabła. Jezus nikogo nie wykluczył,on kochał ludzi,chciał wiedzieć co myślą i pozwalał pytać.  Trzymaj się dzielnie. I trwaj w miłości Bożej.


Offline dyannad

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 18:24 »
Dziękuję za maila, zaraz się zabieram za pisanie.

Już od dłuższego czasu gotuje się we mnie, duch Boży nie pozwalał mi siedzieć spokojnie na zebraniach. Jak patrzyłam na twarze starszych i innych głosicieli to z trudem się powstrzymywałam.

Nigdy nie wierzyłam w CK. Zawsze na I miejscu był Bóg i Biblia. Jakoś organizacja szła jakiś czas - duch Boży przebijał spirytyzm ale teraz odstąpił. Przypomina mi się pierwsza strona nie pamiętam dokładnie strażnica czy przebudźcie po awarii w elektrowni we Fukushimie 2011 "Czy Bóg nas opuścił ?" - już wiedzieli co się święci.

Emocje chyba opadną mi dopiero wtedy jak się to wszystko skończy.

Nie przypomina wam ta sytuacja dzisiejsza dokładnie ucieczki prawdziwych chrześcijan z I w. kiedy uciekali z Jeruzalem ? Niektórzy uciekli a potem wrócili, też się to zdarza obecnie. Najwyższy czas wyzwolić się z tego ucisku - najpierw z religii fałszywej a potem od bestii.

Do usłyszenia.  :)


Offline Brat Kardyga

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Kwiecień, 2016, 21:41 »
Ja niebawem po wyczerpaniu wszelkich możliwości odwołania będę się odwoływał do NSA  :D
Relacja  wkrótce... cierpliwości drodzy Bracia.
Wasz umiłowany brat Kardyga  ;)