Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych - dot. kwartalnych filmów z serii Osiągnięcia organizacji  (Przeczytany 17153 razy)

Offline Fantom

No widzę,że strategie maja dobrą.Obstawiają duże ''imprezy''.Ciekawe czy w lipcu obstawią Światowe Dni Młodzieży w Polsce?Zgadnijcie kto będzie.Przeczuwam,że już się szykują.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Dietrich

Jehowa przyciąga ludzi do wózka. I nie wycięto tego? Bez komentarza  :-X


Offline oświecona

No widzę,że strategie maja dobrą.Obstawiają duże ''imprezy''.Ciekawe czy w lipcu obstawią Światowe Dni Młodzieży w Polsce?Zgadnijcie kto będzie.Przeczuwam,że już się szykują.
Proponuję jeszcze obstawić Woodstock, Eska Music Awards, Sunrise, Opener i wszystkie inne festiwale :D I premiery kinowe w sumie też, czemu by nie :P


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Proponuję jeszcze obstawić Woodstock...

Konkurencyjny Przystanek "Wózek"  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline John

Witam M

czy ten film jakoś się odtwarza ...

bo nie u mnie nie chce ...


Offline John

może jakieś specjalne zaklęcie jest potrzebne?


Offline Dietrich

Proponuję jeszcze obstawić Woodstock, Eska Music Awards, Sunrise, Opener i wszystkie inne festiwale :D I premiery kinowe w sumie też, czemu by nie :P

Oraz lokalne festyny z okazji Dnia Działkowca ;)


Offline M

Witam M

czy ten film jakoś się odtwarza ...

bo nie u mnie nie chce ...

Z jakiego urządzenia/przeglądarki korzystasz?


Offline John

z Google Chrome


Offline Izaaa

Ja tez mam goggle chrome u mnie dziala bez problemu.


Offline M

Pojawił się kolejny film z serii "Osiągnięcia ogranizacji" na II kwartał 2016 roku:



KaiserSoze

  • Gość
Pojawił się kolejny film z serii "Osiągnięcia ogranizacji" na II kwartał 2016 roku:



"System identyfikacji kodu lokalizuje gdzie są składowane są dane publikacje" - kto to tłumaczył?? Jakiś debil.. Że Szymczak to puścił..


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
W 2:11 piękny obrazek jak głosiciele siedzą na wiaderkach dostarczonych przez "bestię" czyli agendę ONZ  ;D ;D ;D
Że też tyłki im się nie odparzą...  :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
'niewolnik wierny i roztropny starannie rozważa jakie pokarmu potrzebujemy' - ja potrzebuje pokarmu z dziedzin:
- co zrobimy z systemem ukrywającym pedofilie
- gdzie są moje pieniądze; czy poszły na fajki czy na AK-47
- parę światełek doktrynalnych może ktoś mi logicznie wyjaśni (tylko nie wszystkie na raz w jednej strażnicy)
- jak długo będziemy wykluczać tych, co o powyższych punktach mają odwagę na głos mówić

Moje potrzeby duchowe, to co, nie liczą się?

Widać film jest 'atakiem' na czarny ląd. Jest tam jeszcze duży, nienasycony rynek. Tylko tamtejsi nie maja tyle dolarów aby skrzyneczka się cieszyła. Za to są tańsi w utrzymaniu - mają na zebraniu takie ławki drewniane bez oparć, a nie jak u nas, krzesła miękkie i z oparciami zamawiane w fabryce ŚJ. 


Offline Lila

Pseudodubbing rozwala system.