Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 7223 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Luty, 2016, 09:32 »

Może się zatem domyślać, że coś czytam, ale nie sądzę żeby się tego bał, bo to przecież piszą odstępcy i wykluczeni...

 Jeśli widzi co mówisz, jakich używasz argumentów na pewno wiej skąd to masz. A co do obaw...choć zgrywają takich kozaków naprawdę się nas boją, to mają wpojone i zaszczepione od samego początku.
Po pierwsze łyżka dziegciu....znane i często powtarzane.
A drugie to że....takie osoby jak my są pod władzą szatana, a szatan wiele może. I kontakt z nami to jakby most szatana do czystej duszyczki świadka.
I tu dają za przykład największe persony  które od nich odeszły, nie argumentują tego inaczej jak tym, że ulegli szatanowi. A więc każdy jest na niego narażony, kto się zdaje ze złymi ludźmi.

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Luty, 2016, 09:47 »
I tu dają za przykład największe persony  które od nich odeszły, nie argumentują tego inaczej jak tym, że ulegli szatanowi.
Wyciągnąłem pierwszy rękę do świadkowskiej części rodziny z propozycją rzeczowej dyskusji np: o roku 1975. Zaprosiłem do dyskusji i .... trzeci tydzień czekam na odpowiedź. Z tego co wiem, to się nie doczekam. Bo z człowiekiem zdominowanym przez demony nie można dyskutować :( . Wiara większości ortodoksyjnych świadków przypomina kolosa na glinianych nogach. Jest wielka, potężna ale boją się że byle wstrząs może ją skruszyć. Dlatego unikają "wstrząsających" dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2016, 09:57 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline matus

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Luty, 2016, 11:14 »
Czyli wychodzi na to, ze szatan potężniejszy od Jehowy jest.
I do tego faktycznie pomaga, a śJ muszą na swojego Jehowę czekać.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Luty, 2016, 14:01 »
Wyciągnąłem pierwszy rękę do świadkowskiej części rodziny z propozycją rzeczowej dyskusji np: o roku 1975. Zaprosiłem do dyskusji i .... trzeci tydzień czekam na odpowiedź. Z tego co wiem, to się nie doczekam. Bo z człowiekiem zdominowanym przez demony nie można dyskutować :( . Wiara większości ortodoksyjnych świadków przypomina kolosa na glinianych nogach. Jest wielka, potężna ale boją się że byle wstrząs może ją skruszyć. Dlatego unikają "wstrząsających" dyskusji.

 Raczej się nie doczekasz, chyba że nalotu starszych z werbunkowym orężem, które będzie brzmiało...wróć do nas.

Masz rację, są pełni wiary szczerej i głębokiej, ale boją się najmniejszego drgnięcia podmuchu świeżego powietrza.
Mój mechanik ma szwagra świadka który jak to on mówi....jest zakałą  rodziny. Wszędzie głosi i werbuje, nawet jak przyjdzie do warsztatu też go próbuje nauczać.  Nie dziwie się, że ludzi to męczy i gościa unikają.
Kiedyś zachodzę po odbiór samochodu , już od brany słyszę rozmowę, a raczej monolog ze znajomymi kwestiami. Podeszłam bliżej, chwilę posłuchałam o czym gada i dołączyłam się do rozmowy. Początkowo bojowy, później zaczynał wymiękać, aż w końcu wytarł ręce w szmatę i wyszedł bez słowa.

Mechanik mi później powiadał że szwagier mu mówił iż tak jak ja wygląda osoba opętana, na co miał mu odpowiedzieć a tak jak ty wygląda osoba zamotana w organizacyjne sidła.
Teraz gdy mnie widzi z daleka przechodzi na drugą stronę ulicy. I po co? Przecież ja jestem taka miła, grzeczna, nie ubliżam, nie wymyślam nie straszę. Normalnie janioł. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Luty, 2016, 16:45 »
Raczej się nie doczekasz, chyba że nalotu starszych z werbunkowym orężem, które będzie brzmiało...wróć do nas.
Oj chciałbym. Miałbym wreszcie okazję "wydać świadectwo prawdzie"...tej prawdziwej prawdzie.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Fantom

Odp: Witam :)
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Luty, 2016, 17:03 »
@Nemo-tylko oni maja monopol na prawde.Nie ma innych prawd:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s