Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 83688 razy)

Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #165 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 19:01 »
Jakaś PRZEMIŁA PRZEDOBRA DUSZA, dała znak gedeonowi, że za 270 PLN 10.000 ulotek w Drukarni w Będzinie można zamówić!!!!!
REWELACJA!!!!

270 PLN za 10 tys. to wydaje mi się podejrzanie tanio. Może chodzi o druk jednostronny, albo czarno/biały? Albo na jakimś mega cienkim papierze na którym tekst będzie przebijać?

Oczywiście jeśli się okaże, że to prawda i cena faktycznie jest tak niska za dobrej jakości ulotki to super, ale lepiej się upewnijmy ;).


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #166 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 19:14 »
270 PLN za 10 tys. to wydaje mi się podejrzanie tanio. Może chodzi o druk jednostronny, albo czarno/biały? Albo na jakimś mega cienkim papierze na którym tekst będzie przebijać?

Oczywiście jeśli się okaże, że to prawda i cena faktycznie jest tak niska za dobrej jakości ulotki to super, ale lepiej się upewnijmy ;).
Gedeon pertraktuje! Niby papier kredowy! 
Może faktycznie najpierw zamówmy te 10.000 a jak jakośc będzie odpowiednia damy następne zamówienia! Gedeon - co mówisz .......

Ale i tak jestem mega podniecona tematem! Dzieje się! NORMALNIE TWORZYMY NOWĄ HISTORIĘ, nową jakość! :) Po prostu tego jeszcze nie było!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #167 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 21:01 »
Ja poproszę o ulotkę ale z autografem, zostawię w spadku swym wnukom. ;)


Offline uncja

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #168 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 21:08 »
Uncja: po złożeniu powinno to wyglądać mniej więcej tak:



Literatura ma inny format nowe traktaty są składane na dwa a format ma długość strażnicy a szerokość ciut mniej niz straznica czyli iut mniej niż B5 w ten sposób gubi sie efekt podobieństwa - zdaje sie zamierzony przez was a i  tyłu jest kod QR kierujacy na stronę JW org


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #169 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 21:24 »
Dla kogoś na ulicy naprawdę te kilkanascie milimetrów nie zrobi różnicy!
efekt wizualny jest PowalająCY!!!!

CHCĄCY SZUKA SPOSOBU, A TEN CO NIE CHCE POWODU......

motto na życie : SZUKAJMY SPOSOBU
[/size]
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2015, 21:27 wysłana przez R2D2 »
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #170 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 21:45 »
Literatura ma inny format nowe traktaty są składane na dwa a format ma długość strażnicy a szerokość ciut mniej niz straznica czyli iut mniej niż B5 w ten sposób gubi sie efekt podobieństwa - zdaje sie zamierzony przez was a i  tyłu jest kod QR kierujacy na stronę JW org
Strażnica i inne wydawnictw WTS używają rozmiarówki papieru US, którego druk w europie jest mniej powszechny niż International (czyli wszelkie A, B itd), czyli droższy.
Format A4 został wybrany też z uwagi na możliwość wydruku na domowych drukarkach


@R2D2
A może by warto napisać, że darowizny na rzecz stowarzyszeń można od podatku odpisać?
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2015, 21:50 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #171 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 22:03 »

@R2D2
A może by warto napisać, że darowizny na rzecz stowarzyszeń można od podatku odpisać?
Tego własnie NIE WIEM.  Skarbniku POMÓŻ! Można?
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #172 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 22:12 »
Tego własnie NIE WIEM.  Skarbniku POMÓŻ! Można?
Każda darowiznę można odliczyć od podatku.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #173 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 22:57 »
Każda darowiznę można odliczyć od podatku.

Zdecydowanie nie. Tej wpłaty nie odliczymy od podatków, Stowarzyszenie nie jest OPP.
Jutro to dokładnie wyjaśnimy.

Dziękuje wszystkim za owocną pomoc w działaniu. Jutro podejmiemy decyzje gdzie zamawiamy.

Czy podjął by się ktoś przetłumaczenia ulotki na język angielski?

Kampanie rozpowszechniania ulotki rozpoczynamy 26 lipca i prowadzimy do wyczerpania nakładu. ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec, 2015, 11:44 wysłana przez Duch »


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #174 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 11:26 »
Po wszystkich ochach  i achach, spokojnie przeczytałam :)
Ulotka jest Mega profesjonalna, napisana jasnym zrozumiałym językiem,
jeśli otrzyma ja jakiś świadek .... może przez pomyłkę poczyta - bo taka podobna do ich wydawnictw.... więc zanim się połapie że to lit odstępcza ZIARNO prawdy zostanie zasiane a BÓG da wzrost :)
Bo jak już wiemy "bóg" nie wybiera i daje wzrost każdemu z ziaren :)

Jesli otrzyma to osoba zainteresowana tematem, jest szansa, ze dotrze do linków i po lekturze, zrezygnuje, zostanie ostrzezona!

Jeśli otrzyma to jan kowalski..... nie zainteresowany tematem..... wyrzuci :)

Ale może ktoś podniesie???????


Ciekawa jestem przyszłych "SWIADECTW" jak to ta ulotka ochroniła kogos przed wstąpieniem do sekty, albo pomogła w podjęciu decyzji :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #175 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 16:30 »
Powiem tak nastała historyczna chwila. Pierwsze 10 000 szt ulotek jest już w drukowaniu Tworzymy mapę punktów dystrybucyjnych w Polsce, chętnych do pomocy z różnych Polski prosimy o kontakt, tel, mailowy lub na PW. Po zrobieniu takiej mapy, podamy gdzie można je odbierać, ulotki są darmowe. Dzieło można wesprzeć nawet nawet 10 zł datkiem na konto Stowarzyszenia.


szczebiotka

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #176 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 17:14 »
Czy ktoś mógłby mi wysłać taka ulotkę np na meila? Niestety te linki które były podawane nie otwierają mi się tak jakbym tego chciała :/


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #177 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 17:44 »
Ja Ci moge wysłać, podaj emaila przez pm :)


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #178 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:38 »
OK,
nadszedł czas  na zebranie kasy.
Mamy drukarnię,
Druk 1.000 szt a 16 gr to 160 PLN
Druk 5.000 szt po 9 gr to 450 PLN
Jeśli zlecimy 10.000 to mamy po 5 gr czyli 500 PLN. Więc ta opcja się najbardziej opłaca!


PROSIMY WIĘC wszystkich , którym SPRAWA JEST BLISKA SERCU o WPŁATY
Nr konta bankowego
22 1160 2202 0000 0002 2777 9009 - Bank Millennium
STOWARZYSZENIE WYZWOLENI
Poznań 60-702, ul Głogowska 31/33
Z dopiskiem DAROWIZNA
KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE


Zobaczymy ile sie uzbiera i na ile szt druku  nas będzie stać, ew w grę wchodzi jeszcze wykupienie praw do zdjęcia z parasolką 160 PLN.
Darczyńcy oczywiście otrzymają ulotek ile będa chcieli. A jeśli nie będą chcieli to po kilka egz z podpisami prezesa :) To pierwsza taka inicjatywa więc będzie kiedyś historycznie w cenie :) Przyszłe pokolenia ocenią ;)
Jak już będziemy wiedzieli Ile mamy pieniędzy i ile szt z tego będzie będziemy dopiero ustalać komu ile wysyłamy do rozpowszechniania....

Chętnych prosze o zgłoszenia do mnie na priv, będe sobie wstępnie prowadzić listę  nick z forum i ile szt......

DZIEJE SIĘ! TO HISTORYCZNA CHWILA!



R2D2 czy wiadomo już coś o realizacji ulotek w tej niższej cenie? ;)


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #179 dnia: 22 Czerwiec, 2015, 21:58 »
Slowo stało się ciałem ;D Ulotki wydrukowane i kurier je dostarczył. Nie mogę ich pokazac, jestem dzisiaj w Warszawie.