Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 82971 razy)

Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #90 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:50 »
Roberta, nie czepiaj się!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Liberal

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #91 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:56 »
A druga strona?
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #92 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:56 »
Czy ten link można zapodawać w sieci?

Wolałbym nie, dopóki nie będzie ostatecznej wersji i dopóki nie zrobię tylniej strony :).

A tak na marginesie, mogę się jeszcze edytorsko i językowo podoczepiać, czy już odpuścić (bo w gazetach i tak więcej błędów robią)? ;)

Czepiaj się czepiaj, póki jeszcze to nie poszło do druku wszystko można poprawić. Ja lingwistą nie jestem i zdaję sobie sprawę, że czasem wypowiadam się nieskładnie, więc jeśli gdzieś da się coś poprawić to jestem otwarty na sugestie.

A druga strona?

Tak jak pisałem, w przygotowaniu :)


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #93 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 20:04 »


Tak wyobrażam sobie rewers traktatu:



Jak widać nie mieści się tam dużo tekstu (jeśli chcemy zachować estetykę i łatwość w czytaniu) - starcza miejsca na krótkie podjęcie trzech tematów. Wybrałem właśnie te, bo dla mnie są one najważniejsze, ale może macie lepsze sugestie?



Myślę, że koniecznie powinna tam znaleźć info o wycofaniu się z nauki o pokoleniu
Głoszą że pedofilia jest grzechem a nie przestępstwem.
żadaja bezwzględnego posłuszeństwa,
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 20:09 wysłana przez gedeon »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #94 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 22:09 »
Już miałem sobie dać spokój na dzisiaj, ale to chyba poczucie misji czy coś... ;D.
W każdym razie przedstawiam wam nową wersję tylniej strony ulotki:



Tak jak poprzednio zaznaczam, że na pomniejszonym zrzucie ekranu wygląda to gorzej niż faktycznie będzie w druku na kartce A4.

Plik w wysokiej rozdzielczości można pobrać tutaj.

I teraz bardzo ważne: proszę wszystkich, a szczególnie Roszadę i Liberała, o sprawdzenie treści pod kątem merytorycznym (cytaty, itp.). Nie chciałbym, żeby w wyniku jakiejś mojej pomyłki kilkaset ulotek z błędem poszło do druku :-\.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 22:20 wysłana przez M »


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #95 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 22:31 »


Jesteś wielki człowiek z misją. :)
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 22:47 wysłana przez R2D2 »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #96 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 22:35 »
PS, ktoś pytał o wersję czarno-białą. Odpowiadam - tak, będzie dostępna, jak tylko sfinalizujemy wygląd i zawartość. Będzie wyglądać tak:



Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #97 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 22:45 »
Nie wiem co powiedzieć ;D ;D ;D, rewelacja. Dziękujemy.
Co do treści dla mnie jest ok, chyba że Marek lub Włodek mają jakieś uwagi. ;D

Skany publikacji są starsze i nie naruszają praw autorskich, nie wiem jak wyglądają prawa autorskie do dziewczyny z parasolem
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 22:52 wysłana przez gedeon »


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #98 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:07 »
Nie wiem co powiedzieć ;D ;D ;D, rewelacja. Dziękujemy.
Co do treści dla mnie jest ok, chyba że Marek lub Włodek mają jakieś uwagi. ;D

Skany publikacji są starsze i nie naruszają praw autorskich, nie wiem jak wyglądają prawa autorskie do dziewczyny z parasolem


Zdjęcie pochodzi z kolekcji Stive'a Hanksa i nosi tytuł "Waiting in the Rain"  więc rzeczywiście użycie go może naruszać prawa autorskie


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #99 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:12 »
PS, ktoś pytał o wersję czarno-białą. Odpowiadam - tak, będzie dostępna, jak tylko sfinalizujemy wygląd i zawartość. Będzie wyglądać tak:


Może się czepiam ale szare pole na pierwszy rzut oka sugeruje że wyzwoleni nie czytają literatury odstępców nie oglądają telewizji może to jakoś oddzielić
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #100 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:17 »
Może się czepiam ale szare pole na pierwszy rzut oka sugeruje że wyzwoleni nie czytają literatury odstępców nie oglądają telewizji może to jakoś oddzielić
Bene ale ten tekst po zgięciu ulotki będzie w szpalcie pionowej a nie poziomej więc jest spójny z tym co pisze w tej kolumnie pionowej


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #101 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:19 »
Zdjęcie pochodzi z kolekcji Stive'a Hanksa i nosi tytuł "Waiting in the Rain"  więc rzeczywiście użycie go może naruszać prawa autorskie
Tak jest. Użyłem jako tzw. "placeholdera", mając zamiar samemu coś podobnego narysować. Przez remont zapomniałem o tym wspomnieć, przepraszam.

Ja bym się zastanowił jednak nad ilością tekstu, szczególnie na zewnętrzu - prawda jest niestety taka, że obecnie większość ludzi nie lubi czytać.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #102 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:20 »
Bene ale ten tekst po zgięciu ulotki będzie w szpalcie pionowej a nie poziomej więc jest spójny z tym co pisze w tej kolumnie pionowej
Ale po rozłożeniu już nie. No jak już pisałem może się czepiam
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #103 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:22 »
Ale po rozłożeniu już nie. No jak już pisałem może się czepiam

Może faktycznie warto byłoby zmienić odcienie szarości żeby po rozłożeniu nie identyfikował się ten tekst jako tematycznie nawiązujący do Stowarzyszenia


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #104 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:23 »
No to może w takim razie to zdjęcie dać na front (koszt licencji mogę pokryć):



Oczywiście stojaczki byłyby ładnie wycięte z tła, na wzór tego jak wycięta jest obecnie pani z parasolem.