Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 83730 razy)

Offline awmala

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 07:52 »
Na pierwszej stronie pod napisem "W co wierzą......" umiesilabym napis, hasło poznaj ich "drugą stronę" bądź " ciemną stronę "


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #76 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 07:53 »
Mega mega mega dobra robota :)
Ulotka jest cudowna!

Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #77 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 08:27 »
To ja jeszcze poproszę dla takich co "majo jedynie domowo manufakture" i drukują w dwóch kolorach białym i czarnym :)
Czy ta ulotka dalej będzie widoczna?
I nie przesadzajcie z tymi linkami do różnych miejsc w sieci - bo zaczyna to przeważać w ulotce, albo zmniejszcie czcionkę.  ;)


Offline Skarbnik

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #78 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 09:22 »
Najnowsza wersja pierwszej strony (zaktualizowane adresy www i drobne poprawki):



Tak wyobrażam sobie rewers traktatu:



Jak widać nie mieści się tam dużo tekstu (jeśli chcemy zachować estetykę i łatwość w czytaniu) - starcza miejsca na krótkie podjęcie trzech tematów. Wybrałem właśnie te, bo dla mnie są one najważniejsze, ale może macie lepsze sugestie?

Link do pobrania w wyższej rozdzielczości: http://imgur.com/a/jRyQq

Świetna ulotka: przejrzysta, czytelna i stonowana - brawo za pomysł.

Myślę, że może być to ulotka uniwersalna (całoroczna), nie tylko nawiązująca do Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy.
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #79 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 09:55 »
jak dla mnie jest genialna, bez zadnych juz poprawek! jest całoroczna! jest czytelna jasna prejrzysta zrozumiała...........
JEST MOC!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #80 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 09:57 »
TAki wstęp:

" Witam, mam na imię Barbara, kiedyś byłam świadkiem jehowy i chciałabym Państwa przed NIMI OSTRZEC! Zapraszam do przeczytania tej krótkiej ulotki."
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #81 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 10:38 »

Trochę mnie tu kropek brakuje na wejściu :)
Znaczy:
Tylko oni znają Boga. / ! / ...
Mają klucz do szczęśliwego życia. / ! /...
Będziesz żył wiecznie na Ziemi. / ! /...
 Te slesze to do wyboru albo . albo ! albo ...
Bo to o Ziemię planetę chodzi, prawda?


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #82 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 11:02 »
To ja jeszcze poproszę dla takich co "majo jedynie domowo manufakture" i drukują w dwóch kolorach białym i czarnym :)
Czy ta ulotka dalej będzie widoczna?
I nie przesadzajcie z tymi linkami do różnych miejsc w sieci - bo zaczyna to przeważać w ulotce, albo zmniejszcie czcionkę.  ;)

Jezeli to ma być ulotka uniwersalna a taka pewnie będzie to muszą być odnośniki do merytorycznych stron gdzie można o tym przeczytać.
Faktycznie można te strony napisać mniejszą czcionką ale proszę o to aby te strony były. Na stronie jw-ex, Jacka Zahorskiego jest sporo dokumentów wstawionych przez Stowarzyszenie, jest to bardzo ważna strona. Jacek wyraził zgodę na udostepnienie linka. Na tych trzech stronach można zdecydowanie przestać.
Może być tak:

O tym przeczytasz tu:

http://www.jw-ex.pl/o-mnie/
http://prawdziweobliczewts.info/index.html
www.komitetsadowniczy.net

Dyskutować możesz tu:
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2015, 11:09 wysłana przez gedeon »


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #83 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 11:10 »
Na pierwszej stronie pod napisem "W co wierzą......" umiesilabym napis, hasło poznaj ich "drugą stronę" bądź " ciemną stronę "

Uważam że można by było takie zdanie umieścić.


Offline Liberal

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #84 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 11:25 »
Jak najbardziej pomocny będzie link do strony Marka Boczkowskiego, jest to mocna i merytoryczna strona, która zawiera całą wiedze na temat ofiar i krzywdy. Marku czy wyrazisz zgodę na jej użycie.

Proszę bardzo, używajcie.
Chociaż osobiście uważam, że za dużo odnośników to nie jest dobry pomysł.
No i przesyt treścią też nie robi dobrego wrażenia.
Ja rozumiem, że jest mnóstwo tematów, które bulwersują i które trzeba nagłaśniać, ale żeby ująć wszystko, to trzeba by wydać broszurę a nie traktat.
Pomysł ze zmniejszeniem czcionki jest OK, bo mała czcionka sprawdza się w ulotkach WTS-u i można upchnąć więcej informacji, ale trzeba najpierw to wydrukować i zobaczyć, jak to wygląda "na żywo" (domyślam się, że jest to format A4).
A jeśli taka ulotka ma być uniwersalna i służyć przez dłuższy czas, to naprawdę warto zastanowić się nad treścią.

Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #85 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 11:51 »
Właśnie wydrukowałem ulotkę na próbę i... idzie do poprawki ;D. Przede wszystkim to, czego nie widać na ekranie, to fakt, że czcionka jest za duża. Może, gdyby to był format A5 to było by ok, ale na A4 tekst jest ogromny i nienaturalny.

Pozytywny aspekt tego jest taki, że można zmieścić trochę więcej treści lub jakieś dodatkowe ilustracje pomocnicze :). Powalczę z tym jeszcze w weekend.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #86 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:03 »
Proszę bardzo, używajcie.
Chociaż osobiście uważam, że za dużo odnośników to nie jest dobry pomysł.
No i przesyt treścią też nie robi dobrego wrażenia.
Ja rozumiem, że jest mnóstwo tematów, które bulwersują i które trzeba nagłaśniać, ale żeby ująć wszystko, to trzeba by wydać broszurę a nie traktat.
Pomysł ze zmniejszeniem czcionki jest OK, bo mała czcionka sprawdza się w ulotkach WTS-u i można upchnąć więcej informacji, ale trzeba najpierw to wydrukować i zobaczyć, jak to wygląda "na żywo" (domyślam się, że jest to format A4).
A jeśli taka ulotka ma być uniwersalna i służyć przez dłuższy czas, to naprawdę warto zastanowić się nad treścią.


Dziękuje Marku za wyrażenie zgody.
To są tylko trzy podstawowe odnośniki które maja sprawdzone informacje i czwarty odnośnik do naszego forum, można zmniejszyć czcionkę i będzie ok. No i oczywiście adres strony Stowarzyszenia. ;D
Zdecydowanie ma to być ulotka uniwersalna, myślę że z pomocą Was wszystkich uda się ustalić ostateczną treść. Osobiście nie znam się na grafice więc w sprawach technicznych nie zabieram głosu.


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #87 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 18:53 »
Dzisiaj znalazłem trochę czasu i poprawiłem front ulotki. Doszło sporo tekstu, bo jak wspomniałem wyżej, okazało się, że w poprzedniej wersji mocno przesadziłem z rozmiarem czcionki :). Zmieścił się nawet cytat sławnego już przemówienia Morrisa z tego roku.



Teraz na ekranie czcionka może wydawać się mała, ale pamiętajcie, że to będzie drukowane w rozmiarze A4. Wydrukowałem ją na próbę i wygląda dużo lepiej niż poprzednia :D

Plik w wysokiej rozdzielczości do pobrania tutaj.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 18:57 wysłana przez M »


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #88 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:17 »
M DZIĘKUJĘ jest perfekcyjna!
DZIĘKUJĘ CI BARDZO,
mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości uda nam się spotkac to Cię szczerze uściskam :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #89 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:39 »
Plik w wysokiej rozdzielczości do pobrania tutaj.
Czy ten link można zapodawać w sieci?

A tak na marginesie, mogę się jeszcze edytorsko i językowo podoczepiać, czy już odpuścić (bo w gazetach i tak więcej błędów robią)? ;)

A jutro sprawdzę w odcieniach szarości, bo w czarno-białym to kobieta z parasolem prawie nieczytelna.

Ale oczywiście
WIELKIE DZIĘKI M
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 19:41 wysłana przez Roberta_2 »