Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?  (Przeczytany 90501 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #180 dnia: 19 Grudzień, 2015, 20:50 »
Czy wy nie rozumiecie że to nie jest atak na głosicieli, ale na organizację, która ich wysyła? Oni na tym nie nie ucierpią (nie dostaną nawet mandatu za pierwszym razem jak będzie kontrola), natomiast organizacja jako calość dostanie czytelny sygnał, że nie mogą stać ponad prawem i albo będą działać wg obowiązujących przepisów, albo wcale.

   Jak nie w nich, a w kogo? Przecież góra jak zawsze wystawi .... żeby ją pocałować, a to ci na dole poddani zbiorą cięgi. Fakt za ....naiwność, lekkomyślność czyli własną głupotę, ale tylko i wyłącznie oni.


M....czy to czasem nie Ty wstawiałeś list gdzie było napisane...

,,Jeśli do uzyskania zgody na wykorzystanie danego miejsca potrzebne jest wniesienie niewielkiej opłaty manipulacyjnej, koszt tej opłaty pokryje głosiciel, a nie zbór. Głosiciele powinni starannie zapoznać się z warunkami wykorzystania danego miejsca, by wiedzieć, jaką biorą na siebie odpowiedzialność cywilną. Głosiciele, którzy występują z prośbą o możliwość prezentowania literatury w takich miejscach, czynią to z własnej
inicjatywy w ramach swojej osobistej służby kaznodziejskiej."

Kup se wózek, wykup placykowe, jak trzeba zapłać za wózek jako za bagaż  i idź głosić na chwałę....
Myśmy cię ostrzegli,a ty pamiętaj że konstytucja gwarantuje ci prawo do uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie.


Reasumując to co robią wózkowi robią na tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zostali przeszkoleni o tym aby nie stali w miejscach zabronionych, nie zastawiali witryn itp.
Upewnili się co im potrzebne itd...jeśli ich przegonią, niech nie wdają się w utarczki ale zmienią miejsce.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #181 dnia: 19 Grudzień, 2015, 20:53 »
  ,,Jeśli do uzyskania zgody na wykorzystanie danego miejsca potrzebne jest wniesienie niewielkiej opłaty manipulacyjnej, koszt tej opłaty pokryje głosiciel, a nie zbór.


Za przywileje sie płaci, takie życie. ;)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #182 dnia: 19 Grudzień, 2015, 20:57 »
Za przywileje sie płaci, takie życie. ;)

   Dlatego uważam, że jak się nie obrócą to d....z tyłu.  Uważają to za wyróżnienie, a wdepnęli w niezłe szambo.  Starci ostrzegli,a więc jak się zaczną na nich skargi, nagonka  oberwą i od nich.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #183 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:03 »
Jak usłyszałem, że wymiana żarówki w sali królestwa czy bieganie z mikrofonem (nie wspomne o sprzątaniu toalet) to przywilej..... to chciałem sie zabić własną pięścią. ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2015, 21:09 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #184 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:06 »
Jak usłyszałem, że wymiana żąrówki w sali królestwa czy bieganie z mikrofonem (nie wspomne o sprzątaniu toalet) to przywilej..... to chciałem sie zabić własną pięścią. ;)


 Wiesz co.....
Pamiętasz może lata szkolne i funkcję dyżurnego w klasie? Zbierałeś papierki, podlewałeś kwiatki, ścierałeś tablicę, jak było trzeba zamiatałeś kredę żeby się nie roznosiła. I wtedy taki dzieciak czuł się ważny i wyróżniony.
Tam to wygląda bardzo podobnie. :P
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #185 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:14 »

 Wiesz co.....
Pamiętasz może lata szkolne i funkcję dyżurnego w klasie? Zbierałeś papierki, podlewałeś kwiatki, ścierałeś tablicę, jak było trzeba zamiatałeś kredę żeby się nie roznosiła. I wtedy taki dzieciak czuł się ważny i wyróżniony.
Tam to wygląda bardzo podobnie. :P
miałem 10 lat ... fakt, prestiż był ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2015, 21:17 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #186 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:18 »
  Niektórzy nigdy nie "dorastają".
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #187 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:19 »
Tazła: I właśnie o to chodzi, niech zobaczą jak organizacja o nich dba. Będą oczekiwali pomocy ze strony starszych, Nadarzyna, bo przecież reprezentują organizację Bożą wykorzystując swój cenny czas, a tu dupa blada. I to może coniektórym dać do myślenia.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #188 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:27 »
Tazła: I właśnie o to chodzi, niech zobaczą jak organizacja o nich dba. Będą oczekiwali pomocy ze strony starszych, Nadarzyna, bo przecież reprezentują organizację Bożą wykorzystując swój cenny czas, a tu dupa blada. I to może coniektórym dać do myślenia.

  I Ty w to wierzysz, że oni coś zobaczą? Przecież po pierwsze to uznają  za prześladowanie jak już wcześniej padło. A po drugie pokornie pochylą głowę i przyjmą swoją winę na klatę.
I będą spacerować z wózkami zamiast stać w miejscu albo zrobią sobie zawieszki na szyi i tak będą nosić  publikację, chodząc po mieście. Walka z wiatrakami :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #189 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:42 »
I Ty w to wierzysz, że oni coś zobaczą?

Tak. Nie wyobrażasz sobie jak dużo ludzi ostatnio się wybudza dostrzegając hipokryzję WTSu w różnych dziedzinach. Ja mam jeszcze bardzo dużo kontaktów w różnych zborach i powiem jedno - to, co się teraz dzieje, musi być dla "góry" przerażające. Owieczki im uciekają jedna po drugiej. Ostatnio w dwóch różnych zborach które znam w których nie ma "problemu odstępstwa" były wygłaszane potrzeby zboru o odstępstwie. Oni czują pismo nosem, że coś jest nie tak. Komisja w Australii, doniesienia z USA, artykuł w GW w Polsce, niedługo Uwaga w TVN, teraz Portugalia - to dociera do coniektórych świadków i ich to bulwersuje. Każda kolejna cegiełka może im pomóc w obudzeniu się.

Nie zamierzam siedzieć z założonymi rękami bo "ktoś może coś". Sam obudziłem się dzięki innym osobom i będę robił wszystko co w mojej mocy by pomagać kolejnym.
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2015, 22:26 wysłana przez M »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #190 dnia: 19 Grudzień, 2015, 21:52 »
 
   M.....szacun za taką wiarę, wielki szacun. Ja takiej nie mam.

Jak patrzę na tych moich bliższych i dalszych świadków. Te ich rycerskie głowy, normalnie ręce opadają. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #191 dnia: 19 Grudzień, 2015, 22:49 »
Ta cała akcja ze zgłaszaniem stojaków na policję to zwykła złośliwość i chamówa. Nie wiem komu ma służyć takie dziecinne zachowanie. Widzę w tym wyłącznie czystą satysfakcję osoby zgłaszającej się na policję za zmarnowane lata życia w organizacji. Niepoważne.

To jest "złośliwość i chamówa" ;)

A nie to co niektórzy z nas robią.
To tak trochę żartem. Dla rozluźnienia atmosfery, która troche czasami gęstniała  ;D
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2015, 22:54 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


od-nowa

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #192 dnia: 19 Grudzień, 2015, 23:59 »
 ;D :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #193 dnia: 20 Grudzień, 2015, 11:34 »
To jest "złośliwość i chamówa" ;)

A nie to co niektórzy z nas robią.
To tak trochę żartem. Dla rozluźnienia atmosfery, która troche czasami gęstniała  ;D


    A skąd wiesz, że pan policjant nie przyszedł się napić lemoniady? :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #194 dnia: 20 Grudzień, 2015, 11:55 »

    A skąd wiesz, że pan policjant nie przyszedł się napić lemoniady? :D

Nie jest to wykluczone :) 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi