Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bylam 'zainteresowana'  (Przeczytany 31485 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Bylam 'zainteresowana'
« Odpowiedź #105 dnia: 23 Kwiecień, 2016, 23:37 »
  Dziewczyny Kto wam wymyśla te historie. Wyluzujcie z tym sf. Mucha nie wypychała żadnej szyby, po prostu kurczowo się jej trzymała. Obserwowałem to wielokrotnie na przedniej szybie auta. Jedna wytrzymała coś do ok. 60 km/h. Po drugie gdyby się oderwała nie doleciała by do żadnego okienka. Autobus powiedzmy 40 km/h ale nie znam muchy, która lata z tą prędkością. No chyba że Ania Mucha.
 Aaa pewnie autobus stał na przystanku.
 A nie to ona pleckami pchała tę szybę. O rety a gdzie jej nogi były> Nie gadaj, że o drzewo się opierała.

Gangas cały problem polega na tym, że Ty założyłeś, że ta mucha znajdowała się na zewnątrz autobusu, a tymczasem ona była w środku autobusu tuż obok mnie. I chciała z tego autobusu wylecieć na zewnątrz. Pchała szybę pleckami, trzymając się tej szyby swoimi odnóżami (człowiek też chyba potrafi pchać ścianę plecami i jednocześnie trzymać ją rękami, prawda?)

Opisałam bardzo prostą historię, a Wy jesteście tacy zdziwieni jakbym co najmniej napisała że miałam bliskie spotkanie z dinozaurem!  ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień, 2016, 23:41 wysłana przez PoProstuJa »


Efezjan

  • Gość
Odp: Bylam 'zainteresowana'
« Odpowiedź #106 dnia: 28 Kwiecień, 2016, 20:05 »
ŚJ nie mają szablonowych modlitw, jak w KK. Modląc się używają własnych słów, a nie nakazanych przez kogoś. Tak że raczej nie usłyszysz, co zebranie tej samej formułki modlitwy. Faktem jest, że nie przypominam sobie, czy kiedyś słyszałem zwrot do boga "ojcze" raczej jest to zwrot "boże". Jednak każda modlitwa jest kończona stwierdzeniem, że jest kierowana za pośrednictwem Jezusa.
W KK są szablonowe modlitwy, ale można się przecież modlić własnymi słowami. W czym zatem problem. A modlenie się za pośrednictwem Jezusa, a nie do samego Jezusa, jest... /niespodzianka!/ niebiblijne.