Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"  (Przeczytany 20575 razy)

Offline Szarańcza

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:09 »
Głosić się wstydzisz, dzwonić nie lubisz, na stojaki znajomi mogą zobaczyć to sobie anonimowo popiszesz bezwartościowe posty i policzysz godzinkę do sprawozdania.
Korzystaj póki nie masz bana.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:11 »
Wrzucaj wrzucaj, wszak kultura tu az błyszczycie ;) pokaz swoje chrześcijańskie oblicze ;)


Sawaszi, ale kiedyś ten dzień nadejdzie ....jak myślisz, kiedy ? ;)

chyba ty


Offline Szarańcza

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:14 »
Już ma bana. Od 30 sekund nic nie napisał ;D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:16 »
Dziękujemy ci Jehowo za twe hojne dary.
Za możliwość moderowania debili
Za bana nadawanego zgodnie z twoją wolą
Prosimy byś dalej nam błogosławił i w pizdu wysyłał odstępców od odstępstwa

W imię pasztetu
Ramen.


Offline Szarańcza

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:22 »
Jak dobrze, że ta męczarnia się już skończyła.
Ze strachu prawie obstrukcji dostałam :P


Offline sawaszi

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:26 »
I znowu zrobiło się 'gorąco' na forum , a ja się zapytam dlaczego wiara wywołuje aż tak silne emocje wśród ludzi ? -hmm..  :-\


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:52 »
I znowu zrobiło się 'gorąco' na forum , a ja się zapytam dlaczego wiara wywołuje aż tak silne emocje wśród ludzi ? -hmm..  :-\

Sawaszi, tak szczerze to chyba sam zauważyłeś, że to nie była wiara, tylko wejście złośliwego frustrata w nowym wcieleniu :( Mi naprawdę szczerze żal takich ludzi, ale co zrobić, samo życie.
 
A co do "pokolenia". Możemy mówić o spełnieniu w pierwszym wieku.
 W czasach obecnych historia najlepiej  pokazała, że 1914 i jakieś wymyślone pokolenie w związku tym rokiem, to jeszcze jedna totalna porażka WTS. Ale trzeba przyznać, że dla biednych ludzi, którzy nawet nie rozumieją że tak nauczając, są nieposłuszni chociażby przestrodze z Dziejów Apostolskich 1:7,  stała się głównym elementem napędowym  duchowego mobbingu. Szkoda tych ludzi.
Zostali wprowadzeni w błąd i tracą siły dla fałszywego, chciwego proroka...

Natomiast, ja widzę to dokładnie tak samo, jak połączył to w powyżym poście ze "znakiem Syna Człowieczego", Błazen Króla.  Proste i logiczne. Więc czeka na swoją kolej
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień, 2017, 19:54 wysłana przez Abba »


Offline Szarańcza

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:53 »
Pokolenie to amelinium.
Bez całki potrójnej nieoznaczonej tego nie wyliczysz!
Newton musiał się narodzić aby możliwe było zrozumienie tej fali elektromagnetycznej z CK.
 ;D ;D ;D


Offline Błazen Króla

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Grudzień, 2017, 19:56 »
Taka sytuacja w niebie...
Jezus po prawicy ojca jakby Baranek zabity, łapie sie za głowe z szyją poderżnietą I mówi: o kur.... Ojcze twoi prawdziwi świadkowie na prawdę liczą to pokolenie... nie potrzebnie im chlapnąłem  8-)


Offline sawaszi

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Grudzień, 2017, 20:18 »
Pokolenie to amelinium.
Bez całki potrójnej nieoznaczonej tego nie wyliczysz!
Newton musiał się narodzić aby możliwe było zrozumienie tej fali elektromagnetycznej z CK.
 ;D ;D ;D
  Tesla byłby lepszym mentorem (gdyby teraz zmartwychwstał) - on miał wieści z 'kosmosu' i na jego wynalazkach funkcjonuje dzisiejsza cywilizacja  :) (zmarł w biedzie opuszczony przez wszystkich) - taki los mu się trafił  :'(


Offline Szarańcza

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Grudzień, 2017, 20:35 »
  Tesla byłby lepszym mentorem.

Może i masz rację jednak to Newton uważany jest za twórcę rachunku różniczkowego. A bez tego nie ma całek.. A bez całek nauki o pokoleniu. Taka to filozofia ;D


Offline ihtis

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Grudzień, 2017, 20:57 »
...

Dlaczego odcinasz się od wrażeń, i pewnie związanych z nimi emocji.
Przecież takie nowe światło, jak zapodali ostatni musi budzić wrażenia,
inaczej byśmy się tym nie zajmowali.
Przecież nikt tu chyba w to nie wierzy, i nie spodziewa się, że opublikują cokolwiek sensownego w temacie.
Więc pozostają wrażenia, emocje i dziki upust obserwowania, kiedy odpuszczą to pokolenie.
JAk widzimy, pomysłów mają sporo.
Ja czekam zazębiania się wnuków pomazańców, żyjących w czasach kiedy żyli wcześniejsi pomazańców. Dlaczego?
Mówi Jezus pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie. A więc, ponieważ, pokolenie jest stare, muszą narodzić się wnuki-dzieci, aby to proroctwo mogło mieć pełne spełnienie.

« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień, 2017, 20:59 wysłana przez ihtis »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Grudzień, 2017, 20:59 »
"wrażenia" napisał obywatel, nie ja. Cytuj poprawnie.


Offline ihtis

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Grudzień, 2017, 21:01 »
KaiserSoze Sorki, właśnie widzę, że coś mi się innego zacytowało, przepraszam, właśnie .... wstawiłem kropki, bo nie wiem jak zmienić cytat. pozdrawiam niezależnie.


Offline Błazen Króla

Odp: 2015 - Jak obliczyć "to pokolenie" i nastanie "wielkiego ucisku"
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Grudzień, 2017, 21:07 »
Jestem posłańcem od Boga. Bog kazal dac pieniądze swojemu poslancowi I dodatkowo jako wabik wyjasnic wam wielka tajemnice pokolenia...

29 Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. 30 Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. 31 Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.
32 A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. 33 Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. 35 Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.

A wiec pokolenie ktore to zobaczy nie przeminie ---- oznajmiona wielka tajemnica od zalozenia religii jw.org....

Pieniadze mozecie przelewac na konto ponizej. Chetnie przyjmiemy darowizny w postaci domow I mieszkan bo syn czlowieczy nie ma gdzie schowac głowy  8-)