Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Franki wita  (Przeczytany 4108 razy)

Offline franki

Franki wita
« dnia: 05 Październik, 2015, 08:44 »
Franki wita wszystkich   ;D
Czytam to forum od chwili powstania i nastała ta wiekopomna chwila aby przywitać wszystkich. Witajcie.
Coś o mnie. Niektórych z forum znam osobiście na pewno, niektórych być może. Od dziecka byłem ŚJ, 20 lat po chrzcie, wiele lat sługa pom. pionier, nawet na oddaleniu. Było minęło.
Na początku tego roku powiedziałem sprawdzam, karty na stół. Z początku myślałem że problemy są błahe, że to mały kawałeczek lodu na powierzchni który spostrzegłem. W rzeczywistości była to potężna góra lodowa.
Od kilku miesięcy, jednym ruchem zaprzestałem mojego życia zborowego. Dopiero od tego momentu mogę poczuć taką "prawdziwą miłość braterską" na swoich plecach. Wszyscy wiecie o co chodzi.
Pocieszam się tym że nie straciłem rodziców, zaakceptowali moją nową drogę życiową, to prawdziwi chrześcijanie chociaż ponad 40 lat ŚJ. Nauczyli mnie szacunku do ludzi, bo sami tacy są. Gdy zadałem pytanie mojemu ojcu o jedynozbawczość organizacji odpowiedział z całym przekonaniem NIE. Czekam na tę chwilę kiedy sami się obudzą tak w pełni...Jeszcze nie czas na pisanie dużo o sobie...Ale taka potrzeba rodzi się we mnie, dla innych. Ostatnio odkopałem swoje stare organizacyjne archiwum. W latach 90 i na początku 00 po zborach krążyły ksera różnych propagandowych rzeczy WTS i nie tylko. Co jakiś czas wrzucę coś dla odświeżenia pamięci, rozrywki...


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Październik, 2015, 09:08 »
Witam serdecznie...
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline parasin

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Październik, 2015, 09:10 »
Witaj mój Przyjacielu, a nasz bracie w odstępstwie :D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Październik, 2015, 09:22 »
. Wszyscy wiecie o co chodzi.


   Witaj Franki :)
Wiemy, któż jak nie my? ( że tak skromnie to napiszę) :D

A tak poważnie, masz ogromne szczęście, że ci najbliżsi Ci ludzie nie odwrócili się od Ciebie.
Czekamy na więcej. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Noc_spokojna

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Październik, 2015, 11:11 »
Franki wita wszystkich   ;D
Czytam to forum od chwili powstania i nastała ta wiekopomna chwila aby przywitać wszystkich. Witajcie.
Coś o mnie. Niektórych z forum znam osobiście na pewno, niektórych być może. Od dziecka byłem ŚJ, 20 lat po chrzcie, wiele lat sługa pom. pionier, nawet na oddaleniu. Było minęło.
Na początku tego roku powiedziałem sprawdzam, karty na stół. Z początku myślałem że problemy są błahe, że to mały kawałeczek lodu na powierzchni który spostrzegłem. W rzeczywistości była to potężna góra lodowa.
Od kilku miesięcy, jednym ruchem zaprzestałem mojego życia zborowego. Dopiero od tego momentu mogę poczuć taką "prawdziwą miłość braterską" na swoich plecach. Wszyscy wiecie o co chodzi.
Pocieszam się tym że nie straciłem rodziców, zaakceptowali moją nową drogę życiową, to prawdziwi chrześcijanie chociaż ponad 40 lat ŚJ. Nauczyli mnie szacunku do ludzi, bo sami tacy są. Gdy zadałem pytanie mojemu ojcu o jedynozbawczość organizacji odpowiedział z całym przekonaniem NIE. Czekam na tę chwilę kiedy sami się obudzą tak w pełni...Jeszcze nie czas na pisanie dużo o sobie...Ale taka potrzeba rodzi się we mnie, dla innych. Ostatnio odkopałem swoje stare organizacyjne archiwum. W latach 90 i na początku 00 po zborach krążyły ksera różnych propagandowych rzeczy WTS i nie tylko. Co jakiś czas wrzucę coś dla odświeżenia pamięci, rozrywki...

Witaj Franki! Fajnie, ze tu jesteś z nami.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Październik, 2015, 11:31 »
Witaj i bądź z nami na dłużej, niż w organizacji. :)


Offline Dietrich

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik, 2015, 12:19 »
(...)
Pocieszam się tym że nie straciłem rodziców, zaakceptowali moją nową drogę życiową, to prawdziwi chrześcijanie chociaż ponad 40 lat ŚJ. Nauczyli mnie szacunku do ludzi, bo sami tacy są. Gdy zadałem pytanie mojemu ojcu o jedynozbawczość organizacji odpowiedział z całym przekonaniem NIE. Czekam na tę chwilę kiedy sami się obudzą tak w pełni...Jeszcze nie czas na pisanie dużo o sobie...Ale taka potrzeba rodzi się we mnie, dla innych. Ostatnio odkopałem swoje stare organizacyjne archiwum. W latach 90 i na początku 00 po zborach krążyły ksera różnych propagandowych rzeczy WTS i nie tylko. Co jakiś czas wrzucę coś dla odświeżenia pamięci, rozrywki...
Witaj Franki!
Masz szczęście mając takich rodziców, gdzie szacunek dla innego człowieka ważniejszy jest niż brednie WTS-u. 
Wielu ŚJ tkwi w tym matrixie wbrew sobie; z obawy przed utratą rodziny, bliskich, przyjaciół a nawet pracy. To nie ma nic wspólnego z lojalnością wobec Boga, nie mówiąc o miłości. To jest działanie typowo sekciarskie. Ostatnie wydarzenia związane z organizacją potwierdzają, że jest to tylko korporacja zorientowana na dojenie trzymanych w zagrodzie owieczek. Fajnie, że coraz więcej ludzi dostrzega problem. Kto wie, czy nie dojdzie wkrótce do jakiegoś głośnego rozłamu.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2015, 12:22 wysłana przez Dietrich »


Offline Safari

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Październik, 2015, 17:17 »
Jestem za!!! Za rozłamem w organizacji 😁 Cześć franki 😁😁 Pozdro od Safari 😊
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Boratyniak

  • Gość
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Październik, 2015, 17:24 »
Witaj Franki! Strasznie mnie ciekawią te "ksera różnych propagandowych rzeczy WTS" :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14346
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Październik, 2015, 17:47 »
Hej Franki. Masz bardzo mądrych rodziców. Czuj się tu dobrze.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Szyszoonia

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Październik, 2015, 17:51 »
Witamy cieplutko Franki :)


Offline franki

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Październik, 2015, 18:09 »
Dzieki za ciepłe przyjęcie... ::)
Do Boratyniak. Materiały związane ze służbą pionierską, przykłady, rysunki, odczyty wykładów...
Dzisiaj wrzuciłem, chwilkę temu popularne w niektórych kręgach: spis słownych wpadek z zebrań i nie tylko....
Nie wiem, może gdzieś to już się pojawiło w zakamarkach internetów...nie jestem autorem tych materiałów.

https://mega.nz/#!VAFSWAyT!uwrrMBREbjTdr7x75HwgTuAbPi_v0ui9CBq8ltfIHFA


Boratyniak

  • Gość
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Październik, 2015, 18:25 »
36. Boże chroń nas przed internetem (w modlitwie)  Dobre :D


Boratyniak

  • Gość
Odp: Franki wita
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Październik, 2015, 18:30 »
Jest parę "perełek" :D


Offline Dietrich

Odp: Franki wita
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Październik, 2015, 19:02 »
144 000 to faza niebiańska ....  ;D znów oplułem monitor