Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Morderstwa  (Przeczytany 9669 razy)

Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sierpień, 2015, 10:49 »
Cytuj
*** dx86-13 Świadkowie Jehowy ***
gdyby członkowie wszystkich wyznań postępowali tak jak świadkowie Jehowy, nie byłoby morderców, włamywaczy, przestępców, więźniów ani bomb atomowych: jv 487-488; kl 134
I oni maja jeszcze bezczelność pisać że u nich nie morderców. Przecież w samym USA w okresie ostatnich 20 lat było ich ponad 30.

M: Usunąłem kolor czerwony z postu, który ma prawo używać tylko moderacja.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2015, 23:51 wysłana przez M »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Sierpień, 2015, 11:11 »
Nie wydaje mi się, żeby to był dobry temat na forum. Morderstwo nie wynika z wiary, ale z sytuacji, stanu zdrowia psychicznego sprawcy, i wielu innych czynników. Zawsze jest tragedią dla rodziny ofiary, jak i rodziny sprawcy. Wyszukiwanie takich tragedii spowodowanych przez wyznawców jakiegoś wyznania, wydaje mi się nie na miejscu.
Po to jest ten temat aby dać odpór propagandzie Świadków Jehowy jakoby byli bez skazy ta jak tu piszą.
Cytuj
*** dx86-13 Świadkowie Jehowy ***
gdyby członkowie wszystkich wyznań postępowali tak jak świadkowie Jehowy, nie byłoby morderców, włamywaczy, przestępców, więźniów ani bomb atomowych: jv 487-488; kl 134
Jestem homofobem.


Offline Roszada

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sierpień, 2015, 18:45 »
Na bratnim forum, alka coś takiego napisała:

Cytuj
Wczoraj zamordowano pare dziennikarzy w USA. Ciekawe co napisal zabojca!

http://www.breitbart.com/big-government/2015/08/26/vester-l-flanagan-idd-by-va-police-as-person-of-interest-in-wdbj-double-murder/

Napisal,  ze ze mu JEHOWA przemowil do niego i nakazal mu dzialac!

“As for Dylann Roof? You (deleted)! You want a race war (deleted)? BRING IT THEN YOU WHITE …(deleted)!!!” He said Jehovah spoke to him, telling him to act.”

Niekoniecznie to ktoś związany ze ŚJ bo nie tylko oni używają imienia Jehowa.


Offline Hersz

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Sierpień, 2015, 00:52 »

Niekoniecznie to ktoś związany ze ŚJ bo nie tylko oni używają imienia Jehowa.

Ale jest potwierdzenie od samego sprawcy. Na tweeterze mordercy 8 dni przed zabójstwem pojawił się wpis
Ooooooh as a Jehovah's Witness I wasn't supposed 2b celebrating b-days but "mommy" was cool

b-days to urodziny (birthday).


Offline Roszada

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Sierpień, 2015, 09:12 »
Ale jest potwierdzenie od samego sprawcy. Na tweeterze mordercy 8 dni przed zabójstwem pojawił się wpis
Ooooooh as a Jehovah's Witness I wasn't supposed 2b celebrating b-days but "mommy" was cool

b-days to urodziny (birthday).
A jednak. :-\
Czyżby to jakaś presja armagedonowa pcha tych nadzwyczaj "pokojowo usposobionych" ludzi do jakichś preludiów armagedonowych na małą skalę? :(


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Sierpień, 2015, 10:47 »
Człowiek chory i tyle.
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Sierpień, 2015, 11:16 »
Ale jest potwierdzenie od samego sprawcy. Na tweeterze mordercy 8 dni przed zabójstwem pojawił się wpis
Ooooooh as a Jehovah's Witness I wasn't supposed 2b celebrating b-days but "mommy" was cool

b-days to urodziny (birthday).
Brawo za dociekliwość w temacie.
Jestem homofobem.


Offline M

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Sierpień, 2015, 19:33 »
Tutaj jest zdjęcie z jego Twittera jak pokazuje nową dziarę. Wniosek jest taki, że matka była ŚJ, on był tak wychowywany do wieku nastoletniego, ale potem odszedł (albo nigdy nie dał się ochrzczić).


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Sierpień, 2015, 19:04 »
Masakra tam w USA. Jak czytam to wyliczyłem ponad 100 morderców będących Świadkami Jehowy od 1970 roku.
Motywy rożne jak zabicie własnych dzieci od 1 miesiąca do 1 roku w zamian za kasę z ubezpieczenia.
Głównym motywem śmierci był pieniądze ubezpieczenia 10 000 $ i 30 000 $
Przez STEPHEN VAN DER Sluys w 1986 .
http://jwdivorces.bravehost.com/molestation1.html
Jestem homofobem.