Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Morderstwa  (Przeczytany 9668 razy)

Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Sierpień, 2015, 22:34 »
W McMinnville, Oregon w dniu 23 lutego 2002 roku rodzina Świadków Jehowy , sześć osób zostało znalezionych martwych, zabitych przez wystrzał strzelby. Robert Bryant zamordował swoją żonę i czworo dzieci przez wystrzelenie broni.

https://translate.google.at/translate?hl=pl&sl=en&u=http://jwdivorces.bravehost.com/jwchildabuse2.html&prev=search
lub ang.http://jwdivorces.bravehost.com/jwchildabuse2.html
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 22:54 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:02 »
CANDY GWEN ANDERSON Świadek Jehowy była skazana na przełomie lat 1988/89 w New York za nieumyślne uduszenie 5 tygodniowej córki w marcu 1988 roku.
Autopsja wykazała, że te 5 tygodniowe dziecko zmarło z uduszenia spowodowanego wacikiem, który został zaklinowany w gardle dziecka.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 23:03 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:13 »
W marcu 1995 roku, twarze trzech nastolatków w Pensylwanii z rodziny betelczykow dokonało morderstwa.Bryan Freeman, w wieku 17 lat,  David Freeman lat 15, wraz ze swoim kuzynem, Ben Birdwell 18 lat.Za zbrodnie zostali skazani na dozywotnie wiezienie. Na tej tragedii powstała książka w j. angielskim, w książce, zbrodnie krwi, autor Fred Rosen próbuje opowiedzieć historię morderstw Pensylwania "skinhead".
W roku 2015 aktywny Świadek Jehowy, który jest teraz "pionierem" wewnątrz więzienia głoszenia ewangelii Strażnica. Mimo to w  lutym 2015 r dla mediów w wywiadzie, Bryan Freeman nie chciał przyznać się o tym, co naprawdę spowodowało aby zamordować jego rodzinę.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 23:16 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Liberal

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:26 »
Oj, tłumaczenie przez Google jest okropne :(
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:27 »
Oto niektóre nazwiska skazanych Świadków Jehowy za morderstwo w USA.
 KATHLEEN JOSEPHINE HANSEN z stan PENNSYLVANIA 2004 rok.
ROGER ALLEN HANSEN z stan PENNSYLVANIA 2004 rok.
Robert BRYANT FAMILICIDE w lutym 2002 roku.
 WILLIAM LEMBCKE miasto WASHINGTON.
W sierpniu 2001 roku, chory psychicznie 16-letni Świadek Jehowy, William Lembcke, został oskarżony o zamordowanie swojego ojca, Robert H. Lembcke, 49 (nie JW); jego JW Matka, Diana L. Lembcke, 43; jego brat, Wesley J. Lembcke, 11; i jego siostra Jolene A. Lembcke, 18. "Willy" Lembcke został skazany tylko na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia ze względu na jego status "nieletnich".
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 23:29 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:28 »
Oj, tłumaczenie przez Google jest okropne :(
To niech ktoś to poprawia. ja znam niemiecki a nie angielski.
Na tej stronie w j.angielskim sa opisane owe morderstwa przez osoby wychowane w rodzinach Świadków Jehowy. Jest ponad 30 osób.
http://jwdivorces.bravehost.com/jwchildabuse2.html
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 23:31 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Liberal

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Sierpień, 2015, 00:12 »
To niech ktoś to poprawia. ja znam niemiecki a nie angielski.

Jak zwykle tylko roszczenia.
Dawaj po prostu linki i wystarczy
:)
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Noc_spokojna

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Sierpień, 2015, 08:44 »
A co to ja twoja sekretarka czy dupa na klawiaturze siedzisz?
Janosik, nie jesteś moją sekretarką, ale piszesz na forum bardzo niedoprecyzowane dane. Jest to nieprofesjonalne, a teraz już bardzo niegrzeczne. Napisałeś, że jest około 30 takich przypadków na 8 mln, i że to dużo. Ja jako odbiorca mam prawo zapytać Ciebie - piszącego i zakładam, że wiedzącego, w jakim przedziale czasu, zaistniały te makabryczne zdarzenia. Każdy kulturalny człowiek, udzieliłby w miarę precyzyjnej odpowiedzi, albo odesłał do w miarę wiarygodnego źródła. Ciebie stać jedynie na prymitywne, obraźliwe odpowiedzi. Przemyśl, czy o taką dyskusję na forum Ci chodzi.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Noc_spokojna

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Sierpień, 2015, 09:36 »
O de mnie nie spodziewaj sie jakiś pieszczot , bo ja nie jestem twym kochankiem i to nie mój styl podlizywania się no bo kobitka. Po drugie wyrażenie ze ktoś siedzi dupa na klawiaturze mówi o pewnej czynności . Nie jest to ani obrażanie, ani prymitywna mowa lecz stwierdzenie faktu. Po trzecie myślałem ze wnosisz coś na forum a nie tylko jesteś biorca. Bo brać to każdy by chciał , a wysilić i ruszyć tyłka to mało komu się chce. I dziwić sie ze małżeństwa sie rozpadają jak jedno chciało by być tylko biorca, a od drugiego oczekuje sie tylko dawania i miłych słówek. Wez przykład z Roszady on nie siedzi tyłkiem na klawiaturze . Pozdrawiam i miłego dnia. ;)

Ja może jeszcze raz krótko zapytam - w jakim przedziale czasu doszło do tych 30 morderstw, i w porównaniu z jakimi statystykami, wypada to "dużo".

Nie zrazisz mnie swoim brakiem wychowania, chcę uzyskać konkretne informacje, jeśli postawiłeś konkretny zarzut.

Właśnie takie oskarżenia, jakie wysnułeś utwierdzają Świadków Jehowy, że bezpodstawnie ludzie ze świata oczerniają organizacje. W tym wypadku, właśnie dokładnie to tak wygląda. Znalazłeś sobie "temat", dodałeś "statystyki", i jedziesz po Świadkach Jehowy, wyszukując tragicznych zdarzeń, które dotykają ludzi z każdego wyznania. Równie dobrze można by było założyć temat o morderstwach wśród ateistów.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Sierpień, 2015, 09:57 »
Dosia a co cie nagle ten temat zainteresował , przecież dałaś lubika Matusowi ze temat jest bezsensu.
Jestem homofobem.


Offline matus

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:05 »
To może rozwinę myśl.

Jednocyfrowa liczba przypadków na parę milionów ludzi w nieokreślonym przedziale czasowym.
Mam na takie coś określenia:
1. "szukanie sensacji"
2. "dop#$#$#anie się na siłę"

Do tego jeszcze podawanie informacji w sposób "na odwal się, byle było", oraz mentalność podającego te informacje budzą moje zastrzeżenia co do jakichkolwiek dobrych intencji zakładającego.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:08 »
Matus a ty napisałeś coś konkretnego na forum o Świadkach Jehowy czy tylko beczeć potrafisz? Pewnie dla ciebie jak sie zabije jednego człowieka na 1 milion to nic nie znaczy. Ana dodatek jak to morderstwo było 20 lat temu to po co sie przejmować i rozpisywać, przecież robaki i tak ciało dawno zjadły. Czyli to dowodzi jedynie o twej psychice.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień, 2015, 10:15 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:35 »
Jednak nie do wszystkich to chodzenie na zebrania Swiadkow Jehowy wplywa o ich przemianie o ktorej pisza w Straznicy.
Cytuj
11 Paweł zachęcał, żeby się przemieniać „przez przeobrażanie swego umysłu”. Słowo „umysł” odnosi się do naszej zdolności myślenia. W znaczeniu biblijnym może też dotyczyć naszych skłonności, nastawienia umysłu oraz umiejętności rozumowania. We wcześniejszym fragmencie Listu do Rzymian apostoł wspomniał o ludziach odznaczających się „stanem umysłu niegodnym upodobania”. Tacy mieli skłonność do „nieprawości, niegodziwości, zachłanności, zła, [byli] pełni zawiści, morderstwa, waśni, podstępu” i innych szkodliwych rzeczy (Rzym. 1:28-31). Rozumiemy więc, dlaczego sług Bożych, którzy wychowali się w takim środowisku, Paweł zachęcał, żeby się przemieniali i przeobrażali swój umysł.
Strażnica — 2013 15.9 ss. 17-21
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień, 2015, 10:49 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:38 »
6 listopada 2012   

Doszło do strasznej zbrodni wśród Świadków Jehowy, młoda mężatka Świadek Jehowy została zgwałcona i brutalnie zamordowana z bronią w ręku, przez członka tej społeczności religijnej. Sytuacja miała miejsce w zachodniej części Stanów Zjednoczonych w stanie Oregon na wschód od Portland w Gresham. Oczywiście spodziewam się, iż informację sprawdzoną, potwierdzoną przez wszystkie strony: organy władzy, policję, a także Towarzystwo Strażnica, co powinno być argumentem niepodważalnym dla czytelników na jej prawdziwość.  Będzie zakwestionowana przez niektórych miejscowych Świadków Jehowy, jako kolejne oszczerstwo odstępców. A przecież można sprawdzić, a to naprawdę nie boli. Naiwność i głupota, w wierze o prawdziwości informacji tylko w Strażnicy, sięga często niewyobrażalnych rozmiarów. Wiem z własnego doświadczenia, jak trudno nie być „ślepym” na niewygodne fakty. Bardzo przykre i smutne i warte zastanowienia w którym kierunku zmierza ta organizacja?
Więcej tu.
http://jedrusiowy53.blog.onet.pl/2012/11/06/morderstwo-wsrod-swiadkow-jehowy-w-usa/
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Morderstwa
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Sierpień, 2015, 23:34 »
W marcu 1995 roku,  trzech nastolatków w Pensylwanii z rodziny betelczykow dokonało morderstwa.Bryan Freeman, w wieku 17 lat,  David Freeman lat 15, wraz ze swoim kuzynem, Ben Birdwell 18 lat.

http://www.mcall.com/news/local/mc-freeman-howorth-murders-anniversary-20150227-story.html
Jestem homofobem.