Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: NAZWA DLA FUNDACJI  (Przeczytany 28323 razy)

Offline Noc_spokojna

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #60 dnia: 19 Sierpień, 2015, 09:43 »
faja by była (...) goła   :o ;D ;D

Wam to tylko jedno w głowie!  >:( >:( ;D ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline M

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #61 dnia: 19 Sierpień, 2015, 09:44 »
Wracając do tematu, "Nowe światło" też mi się podoba ;)


Offline matus

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #62 dnia: 19 Sierpień, 2015, 09:45 »
Wam to tylko jedno w głowie!  >:( >:( ;D ;D
Poniekąd.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Estrella Despierta

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #63 dnia: 19 Sierpień, 2015, 10:19 »
Mi sie znowu kojarzy.... ;/
Ja bym coś dała z "wolnością", "swobodą" ....


Offline Puszek

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #64 dnia: 19 Sierpień, 2015, 16:10 »
Cytuj
faja by była (...) goła
Wam to tylko jedno w głowie!  >:( >:( ;D ;D

Hahahah mało z kanapy nie spadłem  ;D manipulacja cytatu rodem z WTS-u.

Każdy ma swoje zdanie ostatecznie casting czuję, że wygra nazwa Zjednoczeni. Aczkolwiek osobiście wolałbym żeby nazwa kojarzyła się z mocno WTS-em, bo to głównie przez ten twór ta Fundacja będzie działać  ;) Nowe światło mi bardzo pasuje pod każdym względem dla osób przebudzonych, które wyszły i dla tych co chcieliby się coś dowiedzieć o organizacji np. zainteresowani lub rodzina ŚJ więc Fundacja da im takie światło, że oczy porazi  8-)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2015, 16:13 wysłana przez P. »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Noc_spokojna

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #65 dnia: 19 Sierpień, 2015, 16:25 »
Wracając do tematu, "Nowe światło" też mi się podoba ;)
"Nowe światło"! Genialne w prostocie i przekazie. Jestem za!
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Estrella Despierta

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #66 dnia: 19 Sierpień, 2015, 17:06 »
Centrum Wolności!   :)


Offline Christianus

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Sierpień, 2015, 19:17 »
Nowe światło w sumie już nie funkcjonuje. Teraz światło jest jaśniejsze  8-)
"Są tak wydajni jak łapka na myszy w klatce słonia."
Black Adder


Offline Iza

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #68 dnia: 19 Sierpień, 2015, 19:59 »
Czy w końcu na czymś konkretnym stanęło?
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline gedeon

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #69 dnia: 20 Sierpień, 2015, 00:39 »
Czy w końcu na czymś konkretnym stanęło?

A no stanęło, właśnie wróciłem z rozmów, fundacja będzie nazywać się Zjednoczeni
W piątek składamy dokumenty, rejestracja potrwa w Sądzie ok dwóch miesięcy.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #70 dnia: 20 Sierpień, 2015, 08:22 »
A no stanęło, właśnie wróciłem z rozmów, fundacja będzie nazywać się Zjednoczeni
W piątek składamy dokumenty, rejestracja potrwa w Sądzie ok dwóch miesięcy.
Uuuuuuuuuuuuuu... nie posłuchał głosu ludu. >:( >:( >:( ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Sierpień, 2015, 09:47 »
Uuuuuuuuuuuuuu... nie posłuchał głosu ludu. >:( >:( >:( ;)

Hej Nemo, posłuchałem..... ;D ;D ;D Jak masz wybór pomiędzy Zakopanym a Kołobrzegiem to należy wybrać Ciechanów..... ;D ;D ;D

Wszystkim dziękuje bardzo za podpowiedzi i każdy otrzyma nagrodę pocieszenia i bezpłatny bilet wstępu do Zoo, który można zamienić na zwiedzanie........ Nadarzyna w nocy.

Wszystko nadal jest w waszych rekach, zrobimy piękne koszulki z pięknym napisem, którą każdy z Was otrzyma ;D ;D ;D
Da każdej koszulki będzie dołączony certyfikat w postaci uśmiechu prezesa odciśniętego w betonie. ;D ;D ;D Dal Nemo bądą dwa uśmiechy a może nawet zrobię światowida.....a co.

A tak na poważnie, to teraz trzeba wymyślić lub dopracować logo a potem wydrukować koszulki.

Logo wykonał Matus, za co mu dziękuje, bo to zdolniacha (wysłałem mu odręczny rysunek aż strach, taki kiepski jestem z rysunków a Matus w parę minut zrobił z tego dzieło) nazwa tam jest stara i do zmiany. Może tam być sam napis Zjednoczeni lub Fundacja Zjednoczenie lub inne napisy. Możecie wymyślić zupełnie coś innego.
Jak będzie już logo to wydrukuje koszulki.
Myślimy tez o balonikach z takim znaczkiem i okładką książki, Kryzys Sumienia lub okładkami z książek Włodka Bednarskiego, niech baloniki lecą w świat, ulotkę nie każdy przyjmie a balonik tak.

Jak wymyślicie tak będzie.

Okleimy też samochód okładkami z Kryzysem Sumienia i książkami Włodka i niech śmiga po kraju polan, głosząc zaprzeczenie prawdy....oj się podzieje.

Więc taka kolejność wymyślacie znak albo co ma być na koszulkach i balonikach a ja to drukuje i każdy dostaje dwie sztuki jedna z podpisami Rady i Zarządu Fundacji i 1 sztukę roboczą, jako odzież ochronną do zużycia jak się zużyje to dostanie następną.
Tylko kolory myślę że uniwersalnie białe no i może jeszcze jakiś, kolorów nie może być za dużo bo jeszcze trzeba zrobić to w rozmiarach wszak dziewczęta u NAS śliczne i szlankowne są.
Ok rozpisałem się jest dobrze.

« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień, 2015, 10:04 wysłana przez gedeon »


Offline Estrella Despierta

Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #72 dnia: 20 Sierpień, 2015, 10:03 »
Hej Nemo, posłuchałem..... ;D ;D ;D Jak masz wybór pomiędzy Zakopanym a Kołobrzegiem to należy wybrać Ciechanów..... ;D ;D ;D

Wszystkim dziękuje bardzo za podpowiedzi i każdy otrzyma nagrodę pocieszenia i bezpłatny bilet wstępu do Zoo, który można zamienić na zwiedzanie........ Nadarzyna w nocy.

Wszystko nadal jest w waszych rekach, zrobimy piękne koszulki z pięknym napisem, którą każdy z Was otrzyma ;D ;D ;D
Da każdej koszulki będzie dołączony certyfikat w postaci uśmiechu prezesa odciśniętego w betonie. ;D ;D ;D Dal Nemo bądą dwa uśmiechy a może nawet zrobię światowida.....a co.

A tak na poważnie, to teraz trzeba wymyślić lub dopracować logo a potem wydrukować koszulki.

Bo Gedi ma tak jak ja: najpierw sie pyta o zdanie, a potem i tak zrobi po swojemu  :P
I tak Cie kochamy  :-*
Od razu mówie że łapa w logo nie powinna być z rozłożonymi palcami jak do łapania piłki, tylko ze złączonymi, albo blisko siebie. Tak jak policjanta który zakazuje nam jechać.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #73 dnia: 20 Sierpień, 2015, 10:03 »

Da każdej koszulki będzie dołączony certyfikat w postaci uśmiechu prezesa odciśniętego w betonie. ;D ;D ;D


Pamiętaj, że beton ma być zbrojony. ;D


Wszystkim dziękuje bardzo za podpowiedzi i każdy otrzyma nagrodę pocieszenia i bezpłatny bilet wstępu do Zoo, który można zamienić na zwiedzanie........ Nadarzyna w nocy.




Obiecaj, że będziesz przewodnikiem po WTS-owskich lochach. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: NAZWA DLA FUNDACJI
« Odpowiedź #74 dnia: 20 Sierpień, 2015, 10:06 »

Od razu mówie że łapa w logo nie powinna być z rozłożonymi palcami jak do łapania piłki, tylko ze złączonymi, albo blisko siebie. Tak jak policjanta który zakazuje nam jechać.
Popieram. :) :) :) Ewentualnie w wersji do użytku TYLKO wśród przyjaciół pięść w wyprostowanym środkowym palcem.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi