Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przymusowa praca w szeolu  (Przeczytany 1625 razy)

Offline bene

Przymusowa praca w szeolu
« dnia: 05 Sierpień, 2015, 22:16 »
Jak się okazuje strażnica z 1 sierpnia 2015 dostarcza mi ciągle nowych informacji oto jedna z nich
Cytuj
W starożytności wierny Hiob spodziewał się, że gdy umrze, Bóg z czasem przywróci mu życie. Zapytał: „Jeśli krzepki mąż umrze, czyż może znowu żyć?”. Następnie z przekonaniem odpowiedział: „Przez wszystkie dni mej przymusowej pracy [czyli w Szeolu] będę czekał, aż nadejdzie moja ulga. Ty zawołasz, a ja ci odpowiem” (Hioba 14:14, 15).
http://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/wp20150801/zmartwychwstanie-nadzieja-dla-umarłych/
Co to za przymusowa praca w szeolu. Przecież zawsze słyszałem od ŚJ że tam nie ma praktycznie nic że to taki stan niebytu
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline janeczek

Odp: Przymusowa praca w szeolu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień, 2015, 09:41 »
Masz racje bene że to stek bzdur,jak pracowaci nic nie czując bendąc w śnie na dodatek mają w nowej bibli szeol na grób zmienić,co to ma być zombi.
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się