Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206510 razy)

Offline Salome

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #390 dnia: 10 Luty, 2017, 15:33 »
Witamy kolejne małżeństwo na forum. Jak dobrze, że razem !!!!
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Zbawiona

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 14
  • Polubień: 15
  • J, 6:47 " Kto we mnie wierzy ma żywot wieczny"
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #391 dnia: 10 Luty, 2017, 15:37 »
Dzięki. Muszę się jeszcze zapoznać się z tym forum, jak ono funkcjonuje .
"Ogarnąć temat "
  8-) 8-) 8-)
Pozdrowienia od Waszej Siostry tkwiącej jeszcze w niewoli WTS.


Offline M

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #392 dnia: 10 Luty, 2017, 15:45 »
Cześć M , całkiem prawdopodobne że z Tego samego komputera było logowanie do konta" Trzecia Owca" ponieważ " niestety" po ślubie większość rzeczy jest wspólna więc muszę laptop dzielić z moim mężem ;p

Rozumiem, tak się domyślałem, ale wolałem dopytać. Pozdrów męża :)


Offline Zbawiona

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 14
  • Polubień: 15
  • J, 6:47 " Kto we mnie wierzy ma żywot wieczny"
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #393 dnia: 10 Luty, 2017, 16:17 »
Czy na tym forum znajdują się osoby które podszywają się pod " wybudzonych" ?
A tak naprawde chcą wyciagnac nasze prawdziwe imiona i nazwiska ?
Pozdrowienia od Waszej Siostry tkwiącej jeszcze w niewoli WTS.


Offline M

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #394 dnia: 10 Luty, 2017, 16:31 »
Czy na tym forum znajdują się osoby które podszywają się pod " wybudzonych" ?
A tak naprawde chcą wyciagnac nasze prawdziwe imiona i nazwiska ?

Niestety zdarzały się takie przypadki, mieliśmy nawet przypadek że zalogowały się tu osoby z działu komputerowego w Biurze Oddziału w Nadarzynie i próbowały wyłudzać dane o użytkownikach forum. Dlatego w razie wątpliwości sprawdzamy dokładniej z kim mamy do czynienia :).

Z tego też powodu wszystkim zaleca się ostrożność w kontaktach z innymi użytkownikami, w szczególności z tymi którzy są tu od niedawna i nie podawanie im szczegółów z naszego życia które mogłyby posłużyć do zidentyfikowania nas.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #395 dnia: 10 Luty, 2017, 16:42 »
Czy na tym forum znajdują się osoby które podszywają się pod " wybudzonych" ?
A tak naprawde chcą wyciagnac nasze prawdziwe imiona i nazwiska ?

Niestety zdarzały się takie przypadki, mieliśmy nawet przypadek że zalogowały się tu osoby z działu komputerowego w Biurze Oddziału w Nadarzynie i próbowały wyłudzać dane o użytkownikach forum. Dlatego w razie wątpliwości sprawdzamy dokładniej z kim mamy do czynienia :).

Z tego też powodu wszystkim zaleca się ostrożność w kontaktach z innymi użytkownikami, w szczególności z tymi którzy są tu od niedawna i nie podawanie im szczegółów z naszego życia które mogłyby posłużyć do zidentyfikowania nas.
Dodam od siebie - mnie zidentyfikowano na podstawie tego co tu pisałem. I intensywnie komentowano. A ponieważ część tych informacji mieli wyłącznie starsi - jest bardzo prawdopodobne że albo sami, albo mają osoby wyznaczone do śledzenia osób i wpisów.
Mi to całkiem obojętne, wręcz "zwisa" - jestem wykluczony ponad rok. Ale ci którzy jeszcze tkwią w WTSie zawsze muszą zachowywać ostrożność. Tak jak napisał M - nie podawać swoich danych, ale i przemyśleć czy po tym co piszą nie można ich zidentyfikować.
« Ostatnia zmiana: 10 Luty, 2017, 16:44 wysłana przez zaocznie wywalony »


Offline Trinity

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #396 dnia: 10 Luty, 2017, 16:43 »
 nadejszła wiekopomna chwila i zalogowałam się!
witajcie kochane odstępczuchy
ściskam Was mocno
każdego z osobna! 


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #397 dnia: 10 Luty, 2017, 16:46 »
nadejszła wiekopomna chwila i zalogowałam się!
witajcie kochane odstępczuchy
ściskam Was mocno
każdego z osobna!

Jak widzę, jesteś płeć przeciwna, więc się chętnie pościskam, i to mocno!
Kłaniam się Tobie!

I jak widzę, już się lubimy! :)
« Ostatnia zmiana: 10 Luty, 2017, 16:48 wysłana przez Moyses »


Offline Dietrich

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #398 dnia: 10 Luty, 2017, 16:59 »
Dodam od siebie - mnie zidentyfikowano na podstawie tego co tu pisałem. I intensywnie komentowano. A ponieważ część tych informacji mieli wyłącznie starsi - jest bardzo prawdopodobne że albo sami, albo mają osoby wyznaczone do śledzenia osób i wpisów.
Mi to całkiem obojętne, wręcz "zwisa" - jestem wykluczony ponad rok. Ale ci którzy jeszcze tkwią w WTSie zawsze muszą zachowywać ostrożność. Tak jak napisał M - nie podawać swoich danych, ale i przemyśleć czy po tym co piszą nie można ich zidentyfikować.

Niom, trochę konkretów o sobie napisałeś. Sam tkwię póki co w WTS-ie i też muszę się odrobinę pilnować.  A co do inwigilowania odstępczuchów, to na facebookowych grupach krążą informacje, że Nadarzyn z początkiem tego roku powołał jakiś komitet czy komórkę do śledzenia tego, co dzieje się w necie na różnych forach. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to o czym pisał wyżej M może świadczyć, że coś jest na rzeczy. Szczególnie teraz kiedy odpływ jest taki jak nigdy wcześniej.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #399 dnia: 10 Luty, 2017, 17:00 »
Witaj Trinity :)
 ps. Avatary nam się zgrały :P
...


Offline Zbawiona

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 14
  • Polubień: 15
  • J, 6:47 " Kto we mnie wierzy ma żywot wieczny"
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #400 dnia: 10 Luty, 2017, 17:12 »
Dodam od siebie - mnie zidentyfikowano na podstawie tego co tu pisałem. I intensywnie komentowano. A ponieważ część tych informacji mieli wyłącznie starsi - jest bardzo prawdopodobne że albo sami, albo mają osoby wyznaczone do śledzenia osób i wpisów.
Mi to całkiem obojętne, wręcz "zwisa" - jestem wykluczony ponad rok. Ale ci którzy jeszcze tkwią w WTSie zawsze muszą zachowywać ostrożność. Tak jak napisał M - nie podawać swoich danych, ale i przemyśleć czy po tym co piszą nie można ich zidentyfikować.
Kurcze, że im sie chce :D hahah
mi to by szkoda czasu było na identyfikowanie osób " z jakiegos " forum ;D
By się zajęli redagowaniem Strażnicy i przebudźcie się, przecież " żniwo jest wielkie ale pracowników mało"
Pozdrowienia od Waszej Siostry tkwiącej jeszcze w niewoli WTS.


Offline M

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #401 dnia: 10 Luty, 2017, 17:15 »
Kurcze, że im sie chce :D hahah
mi to by szkoda czasu było na identyfikowanie osób " z jakiegos " forum ;D

Ano chce im się, bo to ich biznes, a owieczki im ostatnio masowo uciekają, jedne pociągają drugie, więc łapią się wszystkiego żeby ten proceder ukrócić.


Offline Trinity

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #402 dnia: 10 Luty, 2017, 17:25 »
Witaj Trinity :)
 ps. Avatary nam się zgrały :P

 no nie? mamy podobne klimaty


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #403 dnia: 10 Luty, 2017, 18:14 »
Ja też uwielbiam Matrix. Oglądałem go około 30 razy, a kiedyś przetłumaczyłem sam dialogi na PL, bo lektor w polskiej wersji DVD był tragiczny.


Offline Startek

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #404 dnia: 10 Luty, 2017, 18:55 »
no nie? mamy podobne klimaty
.  Kryptonim Trynity , został nadany przez Openhaimera i dotyczył pierwszej eksplozji bomby atomowej  . Openhaimer zacytował takie słowa ,, dziś stałem się niszczycielskiem światów "" widząc potęgę tego wybuchu .  Witaj na forum  i pozdrowienia Trynity  .