Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 207422 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #705 dnia: 22 Kwiecień, 2018, 13:54 »
Witaj ANGA
Bardzo miło, że tutaj zawitałaś   :) :) :) :


Offline Trinity

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #706 dnia: 22 Kwiecień, 2018, 16:13 »
witaj Anga
jaką masz historie?
jak ci minęły te 4 lata?


Offline Michu72

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #707 dnia: 22 Kwiecień, 2018, 16:26 »
Siema Anga,witaj na forum,kolejne pozdrowienia z lubuskiego :)


Offline Bestia

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #708 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 18:54 »
Konto założone dawno, ale teraz piszę cześć.
jordnødder og tørret frugt


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #709 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 19:06 »
Ano witaj, choć groźny i obrazek i nick. :-\


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #710 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 19:11 »
Siemandero, grałem kiedyś na jednym z serwerów Traviana z takim userem:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline zawsze letni

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #711 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 20:48 »
Witaj Bestio,
widzę, że do dentysty na razie możesz się nie wybierać.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Villa Ella

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #712 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 22:23 »
Bestia... No, no, no... Wow! Doborowe towarzystwo tu mamy. Witaj!
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline ANGA

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #713 dnia: 07 Maj, 2018, 22:45 »
Witajcie wszyscy! :)
Jestem początkująca na forum..mam różne problemy techniczne.. muszę się tu rozejrzeć ,wybaczcie...
Safari,przepraszam Cię ,odpisałam  Ci prywatnie ale nie chciało mi pójść....Może podaj mi adres mailowy...jak możesz..
Chciałam Wam opowiedzieć pewną historię, która zdarzyła mi się... we śnie...
Rzadko miewam sny ,raczej, nie pamiętam ich... a ten już kilka lat jest ,jak żywy..
Byłam wtedy ŚJ ,  i nic nie wskazywało na to ,że opuszczę organizację..
MÓJ PROROCZY SEN.
Byłam w szpitalu,leżę na łóżku ,a przy mnie małżeństwo z mojego zboru... on starszy, ona pionierka , bardzo życzliwi bracia ,których cały zbór podziwiał... wzór cnót.. zresztą bardzo ich lubiłam. Nagle ta siostra pochyla się nade mną i wbija mi coś w plecy.. jakby zastrzyk..Byłam zszokowana , dlaczego zadaje mi taki ból ...a po chwili zrozumiałam ,że musiała to zrobić dla mojego dobra...
Przy moim łóżku stał stojak z kroplówką. Wisiała na nim Strażnica ,w koszulce na dokumenty !
Tyle pamiętam. Długo nie mogłam zrozumieć sensu tego snu.. wydawał się tak absurdalny...
Ciągle do niego powracałam ,jakby miał jakieś znaczenie..ale to przecież bez sensu.. Opowiedziałam to siostrze ze zboru.. była pod wrażeniem i stwierdziła ,że kiedyś to namaluje.
Minęło kilka miesięcy , dostałam od córki tablet ,który miał być "pomocą naukową " w służbie, a on pomógł mi wyjść z tej zwodniczej organizacji ..Dowiedziałam się o "Kryzysie sumienia" , który zamówiłam już na drugi dzień , i połknęłam w dwa tygodnie ..
I wszystko stało się jasne... skąd taki ,niby bezsensowny sen... On był po prostu proroczy!

Może ktoś z Was mógłby to namalować, naszkicować... nie wiem... Jeden z uczestników tego forum podsunął mi taki pomysł.. byłby to bardzo wymowny, symboliczny obraz... (projekt ulotki ?..)ostrzeżenie przed trującymi kroplówkami korporacji Strażnica! Co Wy na to ?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14343
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #714 dnia: 07 Maj, 2018, 22:58 »
Safari,przepraszam Cię ,odpisałam  Ci prywatnie ale nie chciało mi pójść....
Wysyłanie prywatnych wiadomości jest możliwe dopiero po napisaniu 5, albo 10 postów (niestety nie pamiętam dokładnie). Jest to podyktowane bezpieczeństwem użytkowników.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #715 dnia: 07 Maj, 2018, 23:03 »
Witajcie wszyscy! :)

Byłam w szpitalu,leżę na łóżku ,a przy mnie małżeństwo z mojego zboru... on starszy, ona pionierka , bardzo życzliwi bracia ,których cały zbór podziwiał... wzór cnót.. zresztą bardzo ich lubiłam. Nagle ta siostra pochyla się nade mną i wbija mi coś w plecy.. jakby zastrzyk..Byłam zszokowana , dlaczego zadaje mi taki ból ...a po chwili zrozumiałam ,że musiała to zrobić dla mojego dobra...
Przy moim łóżku stał stojak z kroplówką. Wisiała na nim Strażnica ,w koszulce na dokumenty !


Jaki nałóg? Przecież mogę odejść kiedy chcę?


"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline roux papillon

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #716 dnia: 09 Maj, 2018, 22:14 »
Witam wszystkich,

jestem już od kilku dni po decyzji komitetu. Wyrzucili mnie wraz z mężem ponieważ CK ukrywa pedofili, kłamie przed sądem, zmienia doktryny a nam się to nie spodobało.
To tak w wielkim skrócie. Powodów jest o wiele więcej. Bardzo się cieszę, że dane mi było przejrzeć na oczy pomimo mojego długoletniego zabetonowania.
Pomogłam obudzić moją mamę i brata. Brat obudził babcię. Moje obudzenie było na przełomie 11 i 12 / 2017.
Mam tu na forum mojego męża Bożydara :):)

pozdrawiam :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #717 dnia: 09 Maj, 2018, 22:23 »
Witaj-ROUX PAPILLON
Jesteś nareszcie już wolna wraz z mężem, radosną wieść Nam przyniosłaś, czuj się z nami swojsko (ale tu nie wojsko :)), czytaj, czytaj, pisz, pisz rozważaj a ciemna strona mocy (Ww), tu na Forum jest w pełni odkryta.  :) :) :) :)
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2018, 22:32 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline gerontas

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #718 dnia: 09 Maj, 2018, 22:26 »
Witam serdecznie żonę Bożydara.
Gratuluję odwagi i wspaniałego męża.
Dziel się proszę z nami swoimi doświadczeniami.


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #719 dnia: 09 Maj, 2018, 22:33 »
Witam wszystkich,
...
Mam tu na forum mojego męża Bożydara :):)
pozdrawiam :)
Witaj!
No i naprawdę dostałaś Bożydar. :)