Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206462 razy)

Offline vacia

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #660 dnia: 31 Styczeń, 2018, 22:44 »
Hej witam Was serdecznie jestem świeżak. :D


Offline alojzy pompka

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #661 dnia: 31 Styczeń, 2018, 22:50 »
Witaj Vacia - Świeżaku  na wylocie ;) :)


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #662 dnia: 01 Luty, 2018, 13:43 »
Witaj vacia!

Miło mi powitać kolejną osobę na forum.

Przyjemnego pobytu i wielu dobrych wrażeń.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Villa Ella

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #663 dnia: 01 Luty, 2018, 21:17 »
Witaj vacia, nasz nowy świeżaku!
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline UMEN

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #664 dnia: 03 Luty, 2018, 01:03 »
Gorąco i serdecznie witam wszystkich.
Czytam forum od dwóch lat. Na zebrania nie chodzę od roku a wątpliwości zaczęły się od zmiany światła o pokoleniu. Potem zadziały się historie z udziałem starszych i NO a nawet nadarzyniaków ale ci prokuratorzy ck uzmysłowili mi (dzięki Bogu)z kim i czym mam do czynienia. W moją historię bycia w org trudno byłoby niektórym uwierzyć. Działo się wiele przez okres czterech lat ale może zdobędę się kiedyś na odwagę żeby w części ją opisać. Z org odłączyłam się 23-12-2017r. i z jednej strony czuję ulgę, z drugiej zaś ciągle wyrzucam sobie sobie ile krzywdy wyrządziłam swoim dzieciom i one dziś ponoszą tego bolesne konsekwencje. Jeśli mam żal to tylko do siebie, że dałam się wpuścić w duchową ciemność, w okresie dla mnie bardzo trudnym, gdy naprawdę poszukiwałam wytchnienia i nadziei. Korzyścią z bycia w tej sekcie jest to, że zaszczepiono mi miłość do Słowa Bożego i ona trwa nadal. W moim miasteczku jestem samotnym odstępcą ale nie czuję się z tym źle, chociaż słyszałam, iż coś padło mi na głowę bo gadam o Jezusie zamiast o Jehowie. A jeśli padło to wierzcie mi, wcale nie boli. To tyle na wstępie. Dobranoc.


Offline HARNAŚ

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #665 dnia: 03 Luty, 2018, 08:52 »
Cześć Umen Gorzów wita.


Offline zenobia

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #666 dnia: 03 Luty, 2018, 09:33 »
Witaj


Offline vacia

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #667 dnia: 03 Luty, 2018, 10:12 »
Gorąco i serdecznie witam wszystkich.
Czytam forum od dwóch lat. Na zebrania nie chodzę od roku a wątpliwości zaczęły się od zmiany światła o pokoleniu. Potem zadziały się historie z udziałem starszych i NO a nawet nadarzyniaków ale ci prokuratorzy ck uzmysłowili mi (dzięki Bogu)z kim i czym mam do czynienia. W moją historię bycia w org trudno byłoby niektórym uwierzyć. Działo się wiele przez okres czterech lat ale może zdobędę się kiedyś na odwagę żeby w części ją opisać. Z org odłączyłam się 23-12-2017r. i z jednej strony czuję ulgę, z drugiej zaś ciągle wyrzucam sobie sobie ile krzywdy wyrządziłam swoim dzieciom i one dziś ponoszą tego bolesne konsekwencje. Jeśli mam żal to tylko do siebie, że dałam się wpuścić w duchową ciemność, w okresie dla mnie bardzo trudnym, gdy naprawdę poszukiwałam wytchnienia i nadziei. Korzyścią z bycia w tej sekcie jest to, że zaszczepiono mi miłość do Słowa Bożego i ona trwa nadal. W moim miasteczku jestem samotnym odstępcą ale nie czuję się z tym źle, chociaż słyszałam, iż coś padło mi na głowę bo gadam o Jezusie zamiast o Jehowie. A jeśli padło to wierzcie mi, wcale nie boli. To tyle na wstępie. Dobranoc.

Mnie pokrzepia werset z Joela 2:25,26 :  W ten sposób wynagrodzę wam lata zjedzone przez szarańczę, larwę, robactwo i gąsienicę, moje wielkie wojsko, które wysyłałem na was. Wtedy będziecie jeść obficie i będziecie nasyceni; będziecie chwalić imię PANA, swego Boga, który uczynił wam cudowne rzeczy, a mój lud nigdy nie będzie pohańbiony. Wtedy będziecie jeść obficie i będziecie nasyceni; będziecie chwalić imię PANA, swego Boga, który uczynił wam cudowne rzeczy, a mój lud nigdy nie będzie pohańbiony. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska ]
Pomyśl sobie ze to była pewna droga którą musiałas przejść a teraz Bóg Ojciec da Ci wsparcie i wytchnienie. Wiele błogosławieństw od Pana Jezusa i naszego niebiańskiego Ojca i pozdrawiam serdecznie.


Offline UMEN

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #668 dnia: 03 Luty, 2018, 10:28 »
Dziękuję vacia za pokrzepiające wersety. Twierdzę podobnie, że właśnie tę drogę musiałam przejść żeby wiele doświadczyć, zrozumieć, upokorzyć się i wzmacniać poznanie. Pozdrawiam serdecznie.
Chyba pomyliłam nick adresata, przepraszam,jestem w pieluchach jeśli chodzi o udział w forum ale bardzo dziękuję za miłe powitanie :)
 
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2018, 10:46 wysłana przez UMEN »


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #669 dnia: 03 Luty, 2018, 10:48 »
Witajcie!


Offline matus

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #670 dnia: 03 Luty, 2018, 11:36 »
No hej.
Ale smyrać to sobie możecie prywatnie.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2018, 12:10 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Trinity

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #671 dnia: 03 Luty, 2018, 11:56 »
Witaj Umen pisz dobrze tu trafiłaś odżyjesz tutaj
pisz o dzieciach - temat mi szalenie bliski
razem coś uradzimy
jak dojrzejesz to napiszesz wiecej, możesz również nic nie pisać też to zrozumiemy
tylko jakieś swoje retrospekcje
widzisz ja Biblie bardzo cenie ale mam jej po kokardy
nie chce Cię do siebie zrażać, ale no tak mam. jak to sie mówi na to.. zmęczenie materiału
pisz to ci pomoże


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #672 dnia: 03 Luty, 2018, 12:05 »
Dziękuję vacia za pokrzepiające wersety.
Jak czytam o pokrzepiających wersetach to zaraz przypomina mi się język Strażnicy:  :-\

*** w16 grudzień s. 28 ***
W specjalnym zeszycie, który nazywam ‚zeszytem przetrwania’, zapisuję sobie pokrzepiające wersety i myśli z naszych publikacji. Zaglądam tam, kiedy potrzebuję zachęt. Jeśli koncentrujemy się na obietnicach Jehowy, zniechęcenie jest tylko chwilowe

*** w06 1.7 s. 32  ***
Głosicielki omówiły z nim pokrzepiające wersety z Biblii i obiecały, że jeszcze do niego przyjdą.

*** g 8/11 s. 28  ***
O swej miłości i trosce upewniaj chorą w rozmowach telefonicznych, listach, kartkach lub mailach oraz podczas krótkich wizyt. Módl się razem z nią i czytaj jej pokrzepiające wersety biblijne.


Offline Anakin Darth

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #673 dnia: 03 Luty, 2018, 12:33 »
   UMEN

    Pozdrawiam serdecznie...


Offline Światus

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #674 dnia: 03 Luty, 2018, 13:03 »
Cześć Vacia, cześć UMEN  :)

UMEN, nie wyrzucaj sobie, tylko patrz do przodu. Inaczej będziesz tkwić w przeszłości, zamiast robić coś dobrego. "Pozwólcie umarłym grzebać swoich umarłych". Ciesz się "świeżym powietrzem"  :D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.