Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 207424 razy)

Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #540 dnia: 21 Grudzień, 2017, 18:05 »
Witaj kierowco na platformie. :)


Offline Szarańcza

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #541 dnia: 21 Grudzień, 2017, 18:35 »
Człowiek Północy?
Winter is coming 8-)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #542 dnia: 21 Grudzień, 2017, 21:53 »
Hej Drajwer!


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #543 dnia: 22 Grudzień, 2017, 12:04 »
Witaj Drajwer!

Fajnie, że "zaparkowałeś" na forum.
Pisz , czytaj, wyciągaj wnioski i bądź wolny.

Szerokości i przyczepności (szczególnie zimą)  ;)

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Nulka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 89
  • Polubień: 250
  • Fajnie jest być wolnym od 'prawdy'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #544 dnia: 25 Grudzień, 2017, 19:18 »
Witam na forum, miło Was poznać, a właściwie czytać :) Pozdrawiam Świątecznie, Noworocznie a co tam ;)))


Offline HARNAŚ

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #545 dnia: 25 Grudzień, 2017, 19:40 »
Witam. Stolica Polski?
Gorzów Wielkopolski a co? bez kompleksów. ;)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #546 dnia: 25 Grudzień, 2017, 19:52 »
Witam na forum, miło Was poznać, a właściwie czytać :) Pozdrawiam Świątecznie, Noworocznie a co tam ;)))

Cześć!


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #547 dnia: 25 Grudzień, 2017, 23:19 »
Witaj ciepło Nulka!
Pisz co tam możesz, chętnie poczytamy.
Nabywaj wiedzy, kształtuj swoje poglądy w duchu wolności od "mondrości Strasznicy"  ;)

Harnaś
Jasne, że bez kompleksów!
Powiem więcej - "Lubuskie Zagłębie Odstępcze"  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Proctor

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #548 dnia: 26 Grudzień, 2017, 05:42 »
Witam.
Czas się przywitać. Wiem wiem spóźnione przywitanie, ale lepiej późno niż jeszcze później. Jestem po przeczytaniu Kryzysu sumienia. Przeżyłem załamanie po zobaczeniu prawdy o WTS-ie, o fałszowaniu biblii. Świat legł w gruzach. Dalej jestem starszym choć zbieram się, żeby zakończyć ta śmieszną "karierę" w organizacji.
 Cholera nie wiem co robić! Przekładanie punktów, wykładów, opuszczanie zebrań przecież nie może ciągnąc się w nieskończoność. Żona nie chce słyszeć o moich wątpliwościach.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie można o tym z nikim po ludzku pogadać. Nie pisze nic o sobie więcej...może kiedyś.
5:40 idę spać.


Offline Villa Ella

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #549 dnia: 26 Grudzień, 2017, 06:27 »
Wutaj Proctor. To masz rzeczywiście twardy orzech do zgryzienia. Wierzę, że będzie dobrze... Póki co, rozgość się u nas.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline HARNAŚ

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #550 dnia: 26 Grudzień, 2017, 08:28 »
Proctor swoją szosą to słaba jest ta nasza religia  skoro jedna książka potrafił obnażyć jej machlojki . Fajnie , kolejny starszy na forum czyli i do nas coś dociera .


Offline Trinity

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #551 dnia: 26 Grudzień, 2017, 10:21 »
Witaj Proktor hmm tak na szybko przyszło mi zdrowie
tego raczej nikt Ci nie podważy
zawsze możesz mieć problem ze wzrokiem.
tak zrobił jeden starszy którego znam i nikt się nie przyczepił bo nosił okulary i miał słaby wzrok
jak żona nie chce.o tym.słyszeć to na.razie daj jej czas ( dla niektórych kobiet to prestiź)
pozdrawiam i czuj sie u nas dobrze
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień, 2017, 11:01 wysłana przez Trinity »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #552 dnia: 26 Grudzień, 2017, 11:42 »
Witam.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie można o tym z nikim po ludzku pogadać.

 Witaj :)

 Większość z nas zna ten ból, a nawet jak ktoś nas słucha, to nie do końca rozumie nasze dylematy i to co mówimy. Mimo szczerych chęci, nie jest w stanie pojąć o co chodzi.
    Wiele razy rozmawiając z exami, dochodziliśmy do wniosku, że my ludzie umoczeni w org mówimy trochę taką gwarą. I nie chodzi tu wcale o zagadnienia, rozważanie, dylematy, ale o zwykłe słownictwo.  :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #553 dnia: 26 Grudzień, 2017, 12:00 »
Witaj Proctor!

Bardzo Ci współczuję aktualnej sytuacji. Wierzę ,że z czasem wszystko się poukłada, wiem, banał, ale jeszcze ponad rok temu przeżyłem ten sam szok gdy dowiedziałem się jak wygląda prawdziwe oblicze WTS. Co prawda starszym już nie byłem  - co zawdzięczam innym starszym i jednemu NO  ;) - ale i tak był to szok. A dziś jestem młodym (świeżo upieczonym) odstępczuchem.

Świetnie , że trafiłeś na forum, potraktuj je jako "psychiczny wentyl" pisz co możesz, albo wybierz sobie kogoś do rozmów na priv. Wiem, że to nie zastąpi rozmowy na żywo , ale to zawsze coś.
Pamiętaj, my tu na forum jesteśmy z Tobą, że pozwolę sobie wyrazić także opinię za innych.

Trzymaj się dzielnie, dociekaj prawdy, działaj mądrze i mimo wszystko staraj się jasno patrzeć w przyszłość.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #554 dnia: 26 Grudzień, 2017, 17:10 »
Hej Proktor ! Słupsk cię wita !  Jak dalej się zagłebisz to przeżyjesz większy szok . Ale wierz nam że warto być wolnym bez poczucia winy wiedząc czym jest ta organizacja . Pozdrawia ciebie Startek .