Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206406 razy)

Offline Dietrich

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #525 dnia: 12 Grudzień, 2017, 20:41 »
Bądź pozdrowion Łysy. Witaj wśród nas :)


Offline alojzy pompka

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #526 dnia: 12 Grudzień, 2017, 20:51 »
Cześć Łysy :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #527 dnia: 13 Grudzień, 2017, 00:09 »
To ja zaintonuje powitanie. Melodia z Rio Bravo (może ktoś to zna).

"Łysy ojciec, łysa matka
Łysy sąsiad i sąsiadka
I ja także, łysy byłem
I się z łysą ożeniłem, szalala

Łysy ksiądz nas błogosławił
Łysy organista grał
a po roku coś przybyło
I to także łyse było, szalala"

A z przedszkola znam jeszcze:
"Trzech na jednego
to banda łysego"

Ahoj!


CzłowiekPółnocy

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #528 dnia: 20 Grudzień, 2017, 16:21 »
Witam forumowiczów...

Na początek kilka słów o sobie... Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę SJ...  To nie moja bajka i nie mój film!

Trafiłem na to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na dziwne pytania... Tak tylko przykładowo - dlaczego ktoś nie przyjmuje ode mnie kwiatów na imieniny, ale jednocześnie nie chce zakończyć znajomości, i to pomimo mimo moich usilnych nalegań, że przecież jak nie chce (a teraz bym po latach dodał jak raczej nie może) się ze mną zadawać, to nie widzę problemu i nie będę nosił urazy,...



Offline Estera

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #529 dnia: 20 Grudzień, 2017, 16:30 »
Witam forumowiczów...
Na początek kilka słów o sobie... Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę SJ...  To nie moja bajka i nie mój film!
Trafiłem na to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na dziwne pytania... Tak tylko przykładowo - dlaczego ktoś nie przyjmuje ode mnie kwiatów na imieniny, ale jednocześnie nie chce zakończyć znajomości, i to pomimo mimo moich usilnych nalegań, że przecież jak nie chce (a teraz bym po latach dodał jak raczej nie może) się ze mną zadawać, to nie widzę problemu i nie będę nosił urazy,...
   Witaj CzłowiekuPółnocy
   Nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz!
   Toś szczęśliwy człowiek, bo niektórzy tu spędzili dziesiątki lat w tej sekcie.
   Śmiało się do nich mogę niestety zaliczać, alem otworzyła oczy i mentalnie jestem poza nią, choć formalny krok, również coraz bliżej.
   I co? Już się dowiedziałeś, dlaczego ktoś tych kwiatów nie przyjmuje na imieniny?
   I dlaczego nie chce kończyć znajomości?
   Pozdrawiam.
  "Estera".
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


CzłowiekPółnocy

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #530 dnia: 20 Grudzień, 2017, 17:38 »
Estera, dzięki za miłe powitanie...

Odpowiadając na pytania:
1) domyślam się... a raczej wiem... za tym stoi sekta, choć nie do końca jestem przekonany czy to ta, o której jest to forum, czy jednak inna...
2) tego akurat nie rozumiem... to ja tą znajomość skończyłem... choć sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana niż wydawało by się na pozór,,, bo to jej rodzina zabiegała o znajomość z moją rodziną... choć to była kwestia zawodowa ;)
Pzdr,
Człowiek Północy


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #531 dnia: 20 Grudzień, 2017, 17:49 »
Witaj!
Szkoda, że nie jesteś kolejnym exŚJ. ;)


Offline xXx

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #532 dnia: 20 Grudzień, 2017, 18:40 »
Witam forumowiczów...

Na początek kilka słów o sobie... Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę SJ...  To nie moja bajka i nie mój film!

Trafiłem na to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na dziwne pytania... Tak tylko przykładowo - dlaczego ktoś nie przyjmuje ode mnie kwiatów na imieniny, ale jednocześnie nie chce zakończyć znajomości, i to pomimo mimo moich usilnych nalegań, że przecież jak nie chce (a teraz bym po latach dodał jak raczej nie może) się ze mną zadawać, to nie widzę problemu i nie będę nosił urazy,...

Witaj ja też nigdy nie byłem i  nie będę SJ. A też Miałem podobną znajomość trwakacjącą kilka lat. Jeżeli jest radykalną sj daj se spokój. Kobit nie brakuje a nie ma sensu w bagno wchodzić. miałem ,,bliższą relacje" z ta osobą  trwającą przez cały miesiąc  ;D. Chyba nawet przekonałem ją do niektórych moich racji ale kochani rodzice zabronili jej kontaktu ze mną. Szkoda gadać szkoda dziewczyny.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2017, 18:44 wysłana przez xXx »


Offline strojnykamil19

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #533 dnia: 20 Grudzień, 2017, 18:47 »
Ja tam wierzę w latajacego Boga spagetti

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka



Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #534 dnia: 20 Grudzień, 2017, 19:00 »
Ja tam wierzę w latajacego Boga spagetti
To pomyliłeś forum.
Jest takie specjalne dla Ciebie. :-\


CzłowiekPółnocy

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #535 dnia: 20 Grudzień, 2017, 19:03 »
Witajcie xXx, strojnykamil19, Roszada...

1) z tą znajomością dałem już sobie dawno spokój...
xXx chyba chciałeś napisać "z taką"  osobą, bo to że była to "ta" sama osoba to wątpię jednak...

2) Roszada, szkoda, że Cię rozczarowałem...

3) strojnykamil19
Jedni wierzą w Latającego Potwora (Boga) Spaghetti, inni w Peruna, Trygława, Swaroga...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #536 dnia: 20 Grudzień, 2017, 23:16 »
Jedni wierzą w Latającego Potwora (Boga) Spaghetti, inni w Peruna, Trygława, Swaroga...
A jeszcze inni wierzą w siebie i w sprawdzonych przyjaciół. I najlepiej na tym wychodzą.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2017, 23:23 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Drajwer

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #537 dnia: 21 Grudzień, 2017, 16:45 »
Cześć wszystkim, czytam to forum od ponad roku niedawno się zrejestrowałem a teraz nadszedł czas żeby się przywitać :)
 Pozdrawiam z Trójmiasta


Offline wrzesien

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #538 dnia: 21 Grudzień, 2017, 17:23 »
Cześć wszystkim, czytam to forum od ponad roku niedawno się zrejestrowałem a teraz nadszedł czas żeby się przywitać :)
 Pozdrawiam z Trójmiasta
Hej. Napisz coś więcej jak możesz :) jesteś exŚJ czy dalej w środku? Czy nigdy nie byłeś?


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #539 dnia: 21 Grudzień, 2017, 18:04 »
Cześć wszystkim, czytam to forum od ponad roku niedawno się zrejestrowałem a teraz nadszedł czas żeby się przywitać :)
 Pozdrawiam z Trójmiasta

  Witaj na pokładzie. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).