Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 207597 razy)

Offline Uświadomiona

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #450 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:08 »
Witam wszystkich. Od wczoraj przeglądam forum a dzisiaj postanowilam założyć konto. Byłam ŚJ od urodzenia,to jakieś 28 lat. Cieszę się że już tam nie jestem i uwolnilam  się od strachu. Pozdrawiam


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 547
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #451 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:09 »
Witaj Uświadomiona  :)

Co cię wybudziło oraz co przyprowadziło do Forum i skłoniło do tak błyskawicznej rejestracji?


Offline Noc_spokojna

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #452 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:19 »
Witaj Uświadomiona. :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Uświadomiona

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #453 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:21 »
Ostracyzm był powodem. Wykluczyli mnie zaocznie. Rodzina się odsuneła i wtedy zaczęłam sie zastanawiać co to za Bóg który każe tak postępować rodzinie. Stwierdzilam że to nie może być religia prawdziwa. Jak byłam w zborze to też od nikogo pomocy nie dostałam.  Nie mialam też przyjaciół. Jakiś czas temu trafiłam na kanały prawda o prawdzie i byłem w religii. Dzięki temu potwierdziły się moje przypuszczenia że to nie jest religia podobająca się Bogu.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2017, 12:23 wysłana przez Uświadomiona »


Offline Salome

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #454 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:42 »
Jak ja się cieszę, że ciągle nowe osoby się rejestrują !!!! Za chwilę tysiączek na forum będzie . Witaj Uświadomiona.  :D
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Estera

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #455 dnia: 18 Sierpień, 2017, 12:50 »
Jak ja się cieszę, że ciągle nowe osoby się rejestrują !!!! Za chwilę tysiączek na forum będzie . Witaj Uświadomiona.  :D
   Salome
   Całkowicie podzielam Twoje odczucia.
   Następna wyrwana osoba z zabetonowanego muru WTS.

   Uświadomiona
   Witaj serdecznie, w forumowej twierdzy wiedzy.
   :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorg

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #456 dnia: 18 Sierpień, 2017, 13:21 »
witaj uświadomiona miło że jesteś z nami. Tu na pewno nie doznasz ostracyzmu. Sama zobaczyłaś jaka to jest religia prawdziwa ona z prawdą niema nic wspólnego kłamstwo pogania kłamstwo a na dodatek jeszcze manipulacja.Ja również jak ty to wszystko zobaczyłem i z wts-em nie chcę mieć nic wspólnego pozdrawiam GORG


Offline Lena

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #457 dnia: 18 Sierpień, 2017, 13:34 »
Witam wszystkich. Od wczoraj przeglądam forum a dzisiaj postanowilam założyć konto. Byłam ŚJ od urodzenia,to jakieś 28 lat. Cieszę się że już tam nie jestem i uwolnilam  się od strachu. Pozdrawiam
Witamy Cię serdecznie! Bardzo się cieszymy. Jak chcesz sie wygadac to pisz do mnie :). Jesteśmy w podobnym wieku  8-)
Nic się nie przejmuj - będzie dobrze kochana!


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #458 dnia: 18 Sierpień, 2017, 15:22 »
Cześć Uświadomiona!


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #459 dnia: 19 Sierpień, 2017, 13:50 »
Witaj w naszych progach Uświadomiona!
Cieszę się, że jesteś kolejną osobą, która otrząsnęła się z oparów "jedynej prawdziwej"  ;)
Z każdym miesiącem jest nas więcej, takie mamy błogosławieństwo! Tylko ciekawe jaki bóg - ( kto chce, niech  "przeczyta" sobie to słowo "z dużej litery" ) - za tym stoi?  ;)

Zachęcam do czynnego uczestnictwa na forum. W miarę możliwości, czasu i chęci - oczywiście.
Ucz się, baw i miło spędzaj czas na forum.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Villa Ella

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #460 dnia: 19 Sierpień, 2017, 14:34 »
Witaj nam pięknie, Uświadomiona💙💛💜
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Iza

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #461 dnia: 19 Sierpień, 2017, 17:43 »
Witaj, głowa do góry, będzie juz tylko,lepiej.
Zobaczysz, ze lęki zaszczepione przez Strasznicę nie takie są straszne i napotkasz na swej nowej drodze wielu wartościowych ludzi. Te pierwsze momenty nie są zawsze łatwe, ale tu na forum możesz wyrzucić wszytsko co Cie gryzie, i spotkasz się ze wyrozumieniem i wsparciem, bo wielu z nas przeżywało podobne rzeczy.
Dużo dobrego i powodzenia.❤️❤️❤️
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline LEOLDOTT

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #462 dnia: 25 Sierpień, 2017, 15:54 »
Witam Wszystkich urzytkownikow forum.
Jestem tutaj nowy ,ale wiem ze nie obcy .
Nadal jestem  aktywnym Swiadkiem   tzn .chodze na zebrania ale do sluzby to juz nie . Glosze jednak prawde o tej organizacji .
Pomagam innym tzn. kolegom, znajomym a nawet braciom dojzec druga strone tej orgazizacji .Oczywisci z racji tego ze jestem czlonkiem zboru musze  zachowywac dyskrecje .Mam nadzieje ze z pomoca Boga uda sie jeszcze  wielu gorliwych ludzi wydostac z tej nie -bozej  organizacji .pozdrawiam


Offline gerontas

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #463 dnia: 25 Sierpień, 2017, 16:17 »
Witam Cię Leoldott.
Dobrze jest znać prawdę o organizacj bo dzięki temu na duchu jest trochę lżej.
Jeśli nie chcesz być prędko wyrzucony ze zboru, co może rodzić pewne komplikacje, to uważaj z kim dzielisz się prawdą o "prawdzie" w zborze.


Offline Estera

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #464 dnia: 25 Sierpień, 2017, 16:24 »
Jak ja się cieszę, że ciągle nowe osoby się rejestrują !!!! Za chwilę tysiączek na forum będzie . Witaj (...)
   LEOLDOTT
   Witaj na forum, nie pierwszy, świadku Jehowy.
   Też jeszcze oficjalnie jestem śj.
   Podziwiam Cię, że masz jeszcze siłę wewnętrzną, żeby chodzić na zebrania, ale cel jest szczytny.
   Z takiego głoszenia, o jakim tu mówisz, masz u mnie dziesiątkę z plusem :D
   Też działam z "partyzanta".
   Witaj w prawdziwej studni wiedzy o tej sekcie.
   Pozdrawiam.
   "Estera"
   :) :)
   
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2017, 17:06 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.