Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.  (Przeczytany 8880 razy)

Offline Stowarzyszenie Wyzwoleni

Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:18 »
Stare powiedzenie mówi, że nie ma ludzi niezastąpionych.
Śmiemy nie zgadzać się z tym powiedzeniem. Niektóre osoby swoim zaangażowaniem , poświęceniem oraz zapałem zrobiły tak dużo dla sprawy, że stały się wręcz ikoną a na pewno wizerunkiem grupy , w której działały.

Bez wątpienia Stanisław Chłościński jest taką osobą.

Stowarzyszenie to Ty Gedeonie. Nikt nie jest w stanie Ciebie zastąpić.

Dlatego bardzo Ci dziękujemy za wszystko co zrobiłeś w zakresie realizowania celów Wyzwolonych.
Rezygnacja Twoja jest dla nas dużą stratą, wiele cennych inicjatyw Stowarzyszenie Tobie tylko zawdzięcza. Postaramy się, by Twoja idea miała godnych naśladowców.
Wiemy, że życie rodzinne jest najważniejszym skarbem jaki posiadamy, dlatego troska o nie jest nadrzędnym celem dla każdego. Wielu z nas zostało go pozbawionych, lata spędzone w Organizacji na każdym wywarły swoiste piętno.
Dlatego z pełnym zrozumieniem akceptujemy Twój wybór i Twoją decyzję.
 
Stanisławie, mamy nadzieję, że chociaż z daleka będziesz nas wspierał swoją myślą.

Dziękujemy.

 Stowarzyszenie Wyzwoleni
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2015, 11:42 wysłana przez Stowarzyszenie Wyzwoleni »
Stowarzyszenie Wyzwoleni
http://wyzwoleni.org/
tel. +48 792-453-606


Offline Roszada

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:20 »
Dla mnie prywatnie Stanisław pozostanie "honorowym Prezesem". :)


Offline Stowarzyszenie Wyzwoleni

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:25 »
Dla mnie prywatnie Stanisław pozostanie "honorowym Prezesem". :)

Z uwagi na osiągnięcia oraz historię Gedeona  w Stowarzyszeniu, będziemy tytułować Go  z pełnym szacunkiem jako Prezesa.

Panie Prezesie, raz jeszcze bardzo dziękujemy za wszystko co dobre.

Stowarzyszenie Wyzwoleni
Stowarzyszenie Wyzwoleni
http://wyzwoleni.org/
tel. +48 792-453-606


szczebiotka

  • Gość
Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:31 »
Mi Stowarzyszenie kojarzy się właśnie z osobą Stanisława i pewnie dla wielu osób tak jest i pozostanie. Mimo wszystko mam nadzieje ze Wyzwoleni będą dalej działać i spełniać swoją misję.


Offline Stowarzyszenie Wyzwoleni

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:40 »
Tak Szczebiotko, działamy. Kontynuujemy obecnie akcję z ulotkami.  W tym tygodniu ulotki zostały rozesłane do wszystkich chętnych.
Dokonujemy reorganizacji w strukturach Stowarzyszenia.  Naszym celem jest praca kolektywna. Chcemy aby wszystkie działania kojarzyły się odtąd nie z jednym człowiekiem tylko z całą grupą , która będzie działała na rzecz wszelkich inicjatyw Stowarzyszenia.
Niezwykle trudno byłoby wykonać jednej osobie pracę taką jaką wykonywał Gedeon. Do tego potrzebna jest odpowiednia mentalność. I odpowiednie predyspozycje. Ale wierzymy, że w grupie jest siła i postaramy się razem , wspólnie osiągnąć wiele.

Postaramy się na tym forum informować Państwo o Naszych celach oraz o ich realizacji.
Stowarzyszenie Wyzwoleni
http://wyzwoleni.org/
tel. +48 792-453-606


Offline Roszada

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipiec, 2015, 11:53 »
Chcemy aby wszystkie działania kojarzyły się odtąd nie z jednym człowiekiem tylko z całą grupą , która będzie działała na rzecz wszelkich inicjatyw Stowarzyszenia.
Bez wyrazistego lidera mocno nie pociągniecie. :-\
Nikt chyba nie uważał, że za Stanisławem nie stoją inne osoby. Widoczne były nawet tu na forum w swoim działaniu. Bez nich Stanisław bedący prezesem nic by nie zrobił.
I Jacek i Aleksandra oraz osoby wspomagające były widoczne, choćby gdy mowa była o ulotce czy innych działaniach.

Jakbym czytał słowa o Russellu napisane przez Rutherforda: "odtąd nie z jednym człowiekiem...".


szczebiotka

  • Gość
Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipiec, 2015, 12:04 »
Ja myślę że Wam się uda, chociaż  czeka Was dużo pracy. Życzę Wam powodzenia, bo początki zawsze są ciężkie.


Offline Skarbnik

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lipiec, 2015, 14:28 »
Z uwagi na osiągnięcia oraz historię Gedeona  w Stowarzyszeniu, będziemy tytułować Go  z pełnym szacunkiem jako Prezesa.

Panie Prezesie, raz jeszcze bardzo dziękujemy za wszystko co dobre.

Stowarzyszenie Wyzwoleni

A w imieniu Stowarzyszenia kto? Ktoś je reprezentuje?
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Offline gedeon

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Lipiec, 2015, 14:59 »
A w imieniu Stowarzyszenia kto? Ktoś je reprezentuje?

Słuszna uwaga. Napisałem już na PW do Stowarzyszenia aby każdy post zamieszczany tu na forum jako Stowarzyszenie był obowiązkowo podpisywany zgodnie z reprezentacja zapisaną w Statucie Stowarzyszenia.  Organizacja pozarządowa nie może publikować anonimowych  komunikatów.


Offline Stowarzyszenie Wyzwoleni

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Lipiec, 2015, 17:40 »
Już tłumaczymy. W obrocie pism urzędowych stosuje się przepisy z art. 107 od  § 1 KPA.

Z kolei na forum wyrażamy większościową  opinię Stowarzyszenia reprezentowaną przez Jego Zarząd. Dlatego każdy komunikat wyraża wolę Stowarzyszenia i uznaliśmy zgodnie z naszym obecnym celem , iż odtąd oficjalne komunikaty nie będą zawierać podpisu osoby Prezesa lub innej osoby upoważnionej.  Komunikaty będą opatrzone podpisem ' Stowarzyszenie Wyzwoleni '.

« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2015, 18:20 wysłana przez Stowarzyszenie Wyzwoleni »
Stowarzyszenie Wyzwoleni
http://wyzwoleni.org/
tel. +48 792-453-606


Offline Weteran

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Lipiec, 2015, 17:43 »
Słuszna uwaga. Napisałem już na PW do Stowarzyszenia aby każdy post zamieszczany tu na forum jako Stowarzyszenie był obowiązkowo podpisywany zgodnie z reprezentacja zapisaną w Statucie Stowarzyszenia.  Organizacja pozarządowa nie może publikować anonimowych  komunikatów.

Widzę tu kolejną odmianę znanego nam anonimowego podpisu „Twoi bracia”. Czyli nikt. Wzorzec sprawdzony przez lata.
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Weteran

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Lipiec, 2015, 17:46 »
Anonimy powinny lądować w koszu, gdzie jest ich miejsce. Znaleźli się znawcy KPA ;D ;D ;D
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline gedeon

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:01 »
OK, szanujemy waszą decyzje ale proszę uszanować dobre obyczaje, dlatego mamy prawo wiedzieć kto do nas przemawia, czy to takie trudne, nazwiska członków zarządu są jawne, no i obyczaj i dobre wychowanie też tak nakazuje. Nie wiem w czym problem.?
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2015, 18:14 wysłana przez gedeon »


Offline Stowarzyszenie Wyzwoleni

Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:04 »
[b Organizacja pozarządowa nie może publikować anonimowych  komunikatów.[/b]

Szanowny Panie Prezesie

Rozumiemy Pana obawy aby czasami nie doszło w Stowarzyszeniu do żadnych zaniedbań. Zapoznaliśmy się z informacjami dla organizacji pozarządowych i uznaliśmy , iż Nasz  sposób porozumiewania się z Państwem jest właściwy oraz zgodny z celem Stowarzyszenia. Tylko komunikaty prasowe powinny być opatrzone  imieniem i nazwiskiem. A podpis ' Stowarzyszenie Wyzwoleni ' dodatkowo uzupełniony stroną internetową www.wyzwoleni.org wyczerpuje znamiona  odpowiedniego przepływu kontaktu ze Stowarzyszeniem.

Na stronie www.wyzwoleni.org znajdziecie Państwo wszelkie aktualne dane kontaktowe.


 
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2015, 18:23 wysłana przez Stowarzyszenie Wyzwoleni »
Stowarzyszenie Wyzwoleni
http://wyzwoleni.org/
tel. +48 792-453-606


szczebiotka

  • Gość
Odp: Dziękujemy i życzymy Wszystkiego co dobre w życiu.
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:09 »
OK, szanujemy waszą decyzje ale proszę uszanować dobre obyczaje tu panujące i gościnność, dlatego mamy prawo wiedzieć kto do nas....

Stasiu z całym szacunkiem do Twojej osoby ale padłam czytając "dobre obyczaje tu panujące i gościnność", ostatnio tego nie było widać i wiesz czemu.
Druga sprawa jest taka ze na forum internetowym nie musimy ujawniać swoich danych osobowych, tym bardziej ze dane osobowe są prawnie chronione. Weteran, Jego córka jak i reszta z nas nie podpisuje się tutaj imieniem i nazwiskiem, wiec uważam ze i Stowarzyszenie nie ma takiego prawa, chyba że się mylę? W co wątpię bo to polityka internetu.