Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mapka ex świadków jehowy  (Przeczytany 97388 razy)

Roberta1

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Lipiec, 2015, 19:18 »
Też dobra mapka. Już ją kiedyś widziałem. Ktoś wykonał ogrom pracy.
Zastanawia mnie czemu w Polsce nic nie ma. No ale Anglia to jakaś patologia...

Bo nikt nie zgłosił. :(
A to trzeba podać artykuł prasowy lub wyrok sądowy.


Roberta1

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Lipiec, 2015, 19:20 »
Cytat: Boratyniak link=topic=1342.msg11713#msg11713 Mario czyń swoją powinność jeśli uważasdate=1436632891
Tak się zastanawiam, czy takie grupy wsparcia nie mogłyby być na jednej mapce, tej z kontaktami. Można na mapce zaznaczyć kontakt do grupy :)
Też tak myślę, osoby i grupy wsparcia. A jak się będą spotykać to info o spotkaniu, a potem link do forum :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Lipiec, 2015, 19:21 »
Zaraz dodam grupę wparcia z Poznania :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Lipiec, 2015, 19:38 »
Osoby indywidualne i Grupy Wsparcia mają inny kolor znacznika. Będzie czytelniej :)


Roberta1

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Lipiec, 2015, 20:07 »
Osoby indywidualne i Grupy Wsparcia mają inny kolor znacznika. Będzie czytelniej :)
Superrrrrrrrrrr.....


Mario

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Lipiec, 2015, 01:49 »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lipiec, 2015, 11:01 »
Dolnośląskie odstępstwem stoi ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Lipiec, 2015, 13:25 »
Dolnośląskie odstępstwem stoi ;D

W ogóle z tamtych rejonów można by dodać jeszcze kilka osób :D No ale ja nikogo bez wiedzy tej osoby nie umieszczam :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:43 »
Słuchajcie, na mapce pojawiają się nowe osoby. Fajnie, że jest taki odzew :) 

Mapka w związku z tym musi troszkę ewoluować. Żeby było czytelniej znaczniki mają różne kolory. Nie chcę w ten sposób nikogo osądzać, szufladkować, dzielić na lepszych i gorszych itd. Nie o to chodzi. Chodzi o to o co chodzi w PO czyli :"by żyło się lepiej" ;) by wiadomo było kto taki jest na mapie. Przecież to mapa ex świadków jehowy ale także i naszych przyjaciół. Tak więc:

- kolor brązowy to osoby, które są ex świadkami, które przyjęły chrzest lub nie ale uczęszczały na zebrania, znają organizację choć trochę od środka, zasmakowały takiego życia
- kolor zielony to Grupy Wsparcia
- kolor czerwony to osoby, które nie znają życia organizacyjnego ale są naszymi przyjaciółmi i chętnie nawiążą kontakt

Piszę o tym bo właśnie pojawiła się taka osoba, która lubi rozmawiać z byłymi świadkami na temat Boga itd.

Pozdrawiam :)


Offline M

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:53 »
Fajnie to wychodzi :). Może warto rzucić ogłoszenie na siostrzanym forum, tam jest w końcu więcej ludzi, dzięki temu mapka by się jeszcze bardziej rozbudowała?


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Lipiec, 2015, 21:01 »
Fajnie to wychodzi :). Może warto rzucić ogłoszenie na siostrzanym forum, tam jest w końcu więcej ludzi, dzięki temu mapka by się jeszcze bardziej rozbudowała?

A mógłbyś to zrobić? Wiesz, ja nawet nie wiem o które forum Ci chodzi :/  Jestem użytkownikiem tylko tego forum :)


Offline gedeon

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Lipiec, 2015, 06:56 »
Jestem tu, możesz na mnie liczyć. Zapodałem info o akcji. ;D ;D ;D na bratnim forum.

http://watchtower-forum.pl/topic/6669-mapka-ex-%C5%9Bwiadk%C3%B3w-jehowy-oznacz-siebie/


John Kovalsky

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Maj, 2016, 19:57 »
Na prośbę Nemo i w związku z tym że na forum są nowe osoby przypominam o mapce Ex Świadków Jehowy.

Opuściłaś/eś organizację świadków Jehowy lub wkrótce zamierzasz? Doświadczasz ostracyzmu ? Szukasz w swojej okolicy osób, które mają podobne doświadczenia? Sprawdź czy ktoś taki mieszka w Twojej okolicy i nawiąż kontakt. Napisz w jakiej miejscowości mieszkasz, jak masz na imię oraz w jaki sposób można się z Tobą skontaktować, telefonicznie czy przez e-mail. Takie informacje wyślij na e-mail: boratyniak@gmail.com Podane przez Ciebie informacje, wraz z Twoją lokalizacją pojawią się na tej mapce.

Do you want to meet someone who is ex Jehovah's Witnesses Check whether someone lives in your area and make contact. Write in what town you live in, what's your name and how you can be contacted eg. your mobile phone, by e-mail. Write to me. The information you provide, along with your location will appear on the map. e-mail: rob.gu@wp.pl

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=14W1HoRInajBZ-Mct2eQtSIfq0wY

Mapka zawsze do odnalezienia na blogu http://ex-jw-pl.blogspot.com/


Offline Thialve

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Lipiec, 2016, 18:14 »
Może by tak odświeżyć temat? Jeśli ktoś podpowie jak i gdzie się dodać do mapki to chętnie to zrobię :)


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Lipiec, 2016, 10:54 »
Może by tak odświeżyć temat? Jeśli ktoś podpowie jak i gdzie się dodać do mapki to chętnie to zrobię :)


http://ex-jw-pl.blogspot.com/2015/07/mapka-ex-swiadkow-jehowy-i-ich-przyjacio.html