Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy  (Przeczytany 1780 razy)

Offline Światus

KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« dnia: 19 Lipiec, 2024, 18:50 »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipiec, 2024, 19:44 »
Wyrazy współczucia dla ŚJ. :-\
Z powodu nadmiaru żarcia na czas słuszny. :D
Może zaszkodzić nieumiarkowanie w jedzeniu. ;)
Poczekam, jak to skrótowo opiszą za pół roku w Strażnicy. ;)


Offline Reskator

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec, 2024, 19:47 »
Było lato kongres a siostra przechadzała się w cieniutkiej powiewnej sukni do kostek spod której w słońcu widać było kontury figi lub stringi czy to zalicza się do każualowego stroju?
Było to 20 lat temu czy na obecnych kongresach są podobne stroje bo słońce na pewno to samo?
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2024, 19:53 wysłana przez Reskator »


Offline Fantom

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipiec, 2024, 23:24 »
 Jest coś o wykluczonych, odstępcach? Jeżeli tak, to który link? Ma ktoś program kongresu?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s



Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipiec, 2024, 09:08 »
Podziwiam niektórych forumowiczów, że mają ochotę na oglądanie tych wartościowych filmików...  ;)
Korzyść z nich taka jak z produkcji na youtube lub innym tik-toku  :o
No ale wolnoć Tomku w swoim telefonie/ kompie  ::)


Offline Roszada

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipiec, 2024, 12:24 »
Podziwiam niektórych forumowiczów, że mają ochotę na oglądanie tych wartościowych filmików...  ;)
Wymień choć jednego... :)
To dla tych, co nie są forumowiczami, a tu zaglądają. ;)


Offline Światus

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lipiec, 2024, 18:22 »
    Jedno trzeba Towarzystwu przyznać — nie proszą o datki.

Info z programu kongresu:

    "DAROWIZNY Przygotowanie obiektu, zainstalowanie aparatury nagłaśniającej i sprzętu wideo oraz inne przedsięwzięcia, dzięki którym ten kongres może być radosnym przeżyciem przybliżającym nas do Jehowy — wszystko to wiąże się ze sporymi kosztami. Pokrywane są one z darowizn przeznaczanych na wsparcie naszej ogólnoświatowej działalności. Na całym obiekcie rozmieszczono wyraźnie oznakowane skrzynki na dobrowolne datki. Darowizny można też przekazywać za pośrednictwem serwisu internetowego donate.jw.org. Wszystkie darowizny przyjmowane są z ogromną wdzięcznością. Ciało Kierownicze dziękuje wam za szczodre wspieranie spraw Królestwa."

    Nie proszą, tylko informują, więc nikt nie powinien czuć się zobowiązany do przekazywania datku.
"My wam zrobiliśmy dobrze, a to nie są tanie rzeczy". Jak was nie stać, to nie organizujcie. Ktoś was prosił?
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Legion

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lipiec, 2024, 11:21 »
Odbierałem tę papkę na czas słuszny na żywo... z jednej strony padło zdanie aby nie używać słów, które są niezrozumiałe dla innych, czyli sekciarskie słowniki. Nie wiem czy to dobrze wybrzmiało ale nawet była jakaś nagrana scenka?
Natomiast zaraz potem pierdylion razy powtórzono frazę ewangelia wg. Jezusa i chociaż to nie jest nic złego, to nigdy w orgu nie używano takiego stwierdzenia, a teraz chyba ktoś postanowił wryć w głowę.
Nie spać! Zwiedzać! Słooowooo Głoooś!


Offline janeczek

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lipiec, 2024, 15:02 »
Do 3 obejrzałem zobaczę wszystko, byłem w niedziele na żywo ale nie słuchałem no wyszedłem sobie do przerwy.
W sumie w drugim odcinku że tak nazwę powiedzieli że dzieło się rozrasta, w USA jest 600 000 duchownych a ich 1 milion 200 000 światków co głoszą, a katolicy to porażka bo 400 000 duchownych a ich 9 milionów.
Taki chyba żarcik z tymi ilościami nisko oceniają słuchaczy.
A i jakaś franca wyskoczyła Lettemu na nochalu chyba za bluzganie o wrogach Boga dzieciach opuchnięty ale złotem się obwiesił.
Ale fotki sobie z dziećmi robił Lette, piącha mu została jakby laitowo teraz w porównaniu do 2021 ale stare nieraz wyłazi     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 113
  • Polubień: 8586
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Lipiec, 2024, 16:10 »
(mtg):
stan zdrowotny Letta:
Problem- niewydolność krążenia, nerek , nadnercze, niedoczynność tarczycy, CUKRZYCA, nie wspomnę o wątrobie.
stan psychiczny: pobudzenie emocjonalne


Offline Estera

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lipiec, 2024, 18:27 »
Niedziela po południu 2
https://drive.google.com/file/d/1DWahaQKvUOAPrEjD576fIIunRHVHJEoA/view?usp=sharing
   Ostatnie godzinne przemówienie, wygłoszone przez mojego ulubieńca :))  Przemysława Bobów.
   Od mniej więcej 11 minuty nagrania, dla zainteresowanych.
   Podsumowanie z ciekawości wysłuchałam nic konkretnego, sama papka i żadnych nowych świateł w nim ani rozbłysków.
   Zwrócona duża uwaga na tę nową serię filmów o Jezusie, które dopiero powstaną, jak zrozumiałam.

   Przemysław, w tym swoim gajerku, widać było pocił się niesamowicie, pot mu na usta spływał, tylko współczuć tego grzania.
   Chyba nie przewidział takiej sytuacji, bo nie miał ze sobą chusteczki higienicznej, żeby sobie obetrzeć twarz z tych spływających strug potu.
   Tyle zdołałam wysłuchać, na więcej się chyba nie zdobędę.
   Tyle lat mnie tam z nimi nie ma, a treść, jakby to było wczoraj.

   P.s.
   O nie, zapomniałam, była nowość.
   Jakaś nowa pieśń, którą mieli odśpiewać na koniec programu i krótka zajawka nt tych nowo powstających filmów o Jezusie.





Jest coś o wykluczonych, odstępcach? Jeżeli tak, to który link? Ma ktoś program kongresu?
   W ostanim przemówieniu nie ma nic.
   Chyba zapomnieli nas podsumować >:D
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec, 2024, 18:36 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lipiec, 2024, 18:34 »
   P.s.
   O nie, zapomniałam, była nowość.
   Jakaś nowa pieśń, którą mieli odśpiewać na koniec programu.
Kiedyś na koniec były uściski dłoni i chlebek od mówców.
Później powiewanie chusteczkami wprowadzili.
Następnie rozdawanie nowych publikacji.
A teraz widzę odśpiewanie nowej pieśni.

Wszystko płynie, jak mawiał mędrzec... :)


Offline cichybob

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Lipiec, 2024, 07:38 »
Odbierałem tę papkę na czas słuszny na żywo... z jednej strony padło zdanie aby nie używać słów, które są niezrozumiałe dla innych, czyli sekciarskie słowniki. Nie wiem czy to dobrze wybrzmiało ale nawet była jakaś nagrana scenka?
Natomiast zaraz potem pierdylion razy powtórzono frazę ewangelia wg. Jezusa i chociaż to nie jest nic złego, to nigdy w orgu nie używano takiego stwierdzenia, a teraz chyba ktoś postanowił wryć w głowę.

"Ewangelia wg Jezusa" jako zwrot to jest jakieś zło wcielone. Po angielsku brzmi mniej więcej tak samo ("Good news according to Jesus"), co się totalnie w krzyżu w pale nie mieści. Jezus głosił Ewangelię. Po jego śmierci mowa jest o "Dobrej Nowinie o Jezusie" (2 Tes 1:8).

Dzięki za filmiki. Pokarm na czas słuszny :) Jechać nie mam zamiaru, to sobie obejrzę.


Offline janeczek

Odp: KONGRES 2024 "Głośmy dobrą nowinę!" - filmy
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lipiec, 2024, 09:26 »
Całość obejrzana no jest inaczej zeszli z nas że tak powiem, odstępcy usunięci ze zboru nic nie było.
Główny przekaz to głoszenie jako obowiązek drugich owiec, nie padało drugie owce od pamiątki dwie grupy jedna niebiańska, i ziemska tak samo ważna unikanie słów narodzeni ponownie Chrześcijanie razem łączone, dawnie bez przerwy teraz dawno nie słyszałem tego [ Zwrot „narodzić się ponownie” oznacza, że między Bogiem a osobą, która tego doświadcza, tworzy się nowa więź (Jana 3:3, 7). Bóg usynawia takie osoby, czyli uznaje za swoje dzieci ] Widać że luzik zaszkodził brak raportowania godzinek, starają się presje moralną wywrzeć.
Takie o Panu Jezusie strażnicówce ględzenie niby Jana 1,1 odczytali ale nic z tego słowo Bóg powiedzieli i tyle co to kogo to obchodzi, obrażanie narodu Izraelskiego niby Jezus nie urodził się w narodzie żydowskim taka narracja.
Brodacze byli i to sporo, no tak ważne dla mnie wiem że ględzę ale zauważam lata patrzenia z pod łba na mnie.
Ale kogoś czepić się musieli no mus jadem pluć natura strażnicy, wypadło na religie jak w finał objawienia bliski nawet obrazki takie same.
1 dnia Boże narodzenie oberwało sie tak mocno jakby nic gorszego ludzkość nie spotkało, szatan gwiazda królowie no i KK tylko tak delikatniej.
Za to ostatniego dnia to już KK dopadła świeżynka z CK będzie na foto nie pamiętam gnoja na razie już się podtuczył darmozjad.
Pluł jadem nierządnica to tamto i pokazany Watykan, inne kościoły dla równowagi też na drugim planie ale władza wiadome że w KK walił jak w Finale Objawienia.
Jestem w tym od zawsze i tak widzę że jadem zawsze na kogoś jechali wróg musi być, my tylko prawi prawda nasza.
Norwegia ich chyba uspokoiła tylko się miotają takie wrażenie odnoszę, z datkami się uspokoiły już o brakach nie było tylko promują Donejt internetowe.
Pierwsze koty za płoty nam się na pewno poprawi lżej się w zborach oddycha, już ściganie odstępców się skończyło.
Teraz tak ogólnie wykład niedzielny i materiały multimedialne z jw org, filmiki się skończyły są obrazki lub po staremu slajdy omawiane na każdym wykładzie 2 najmniej a i 5 bywa jak nadgorliwy.
Wątek wykładu nie pada jak przy filmikach, ale też nieraz komicznie jak kolejność się pomyli i wyświetli zwierzę osiołek zamiast niewolnika CK a komentarz leci.
Ogólnie w prawie każdym wykładzie niewolnik CK zaufanie do nich widać sztuczność bo słowa spisane z kartki że tak powiem.           
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2024, 09:28 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się