Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 19059 razy)

Online Turbulent_Business

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 04:28 »
Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)

To sa internety, jezeli szukacie dyskusji na poziomie to trzeba wylaczyc transmisje danych / wifi i szukac znajomych w Realu (albo Biedronce). Dyskusja jakbyscie oboje wczoraj odkryli Internet:)

Tak wiem, sam nie raz sie wdawalem.w pyskowki, zwlaszcza z Roszada, ale juz sie nauczylem, że to do niczego nie prowadzi i prowokowal wiecej nie bede (no chyba ze ktos baaadzo zasluzy). Szanujmy sie.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 04:34 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #76 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 08:07 »
Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)
A Ty dołączyłeś do tego grona, wszedłeś w temat i się uniżyłeś przez to do tego poziomu. ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 08:23 wysłana przez Roszada »


Offline Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #77 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 09:00 »
Czemu, zawsze można się podłączyć pod dyskusję lub po prostu ją śledzić i się czegoś dowiedzieć o "nieznanych znajomych"z internetu .😜 Tym razem dowiedziałem się ,że Sebastian to EROTOMAN .😂  Samemu bym na to nie wpadł. Nie uważam akurat erotomanów za szczególnie niebiezpiecznych typów.Są to najczęściej płci męskiej gawędziarze,co to  w kółko wszystkim wokół siebie trąbią podteksty seksualne jednak najczęściej są one wytworami ich własnych myśli i nie mają one nic wspólnego z realnym życiem seksualnym .Jest to zaburzenia-psychiczne i nazywa się erotomanią.


Offline Gremczak

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #78 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 09:41 »
Są też "erotomani religijni."
Że tak nazwę.
Mają dużo cech wspólnych.








« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 09:45 wysłana przez Gremczak »


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #79 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:18 »
A tu grupa exŚJ:

Ex Swiadkowie Jehowy - randki i przyjaznie ❤


https://www.facebook.com/groups/1112787518931862/

Istnieje 4 lata.
472 członków.
Miałem okazję poznać admina. :)

Był zdaje się gościem w programie Bożeny Trojanowskiej.
W każdym razie przysłał mi kiedyś takie info.


Online Turbulent_Business

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #80 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:45 »
A Ty dołączyłeś do tego grona, wszedłeś w temat i się uniżyłeś przez to do tego poziomu. ;D

Ja i unizanie sie do poziomu;) Z poziomu minus czysta ciezko było by mi zejsc nizej, tak wiec zadnych zniam:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #81 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:50 »
Ta grupa jest do przekazania w dobre ręce:

https://www.facebook.com/groups/710760792601904

W razie chęci kontaktować się z jej adminem.