Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024  (Przeczytany 1307 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« dnia: 06 Luty, 2024, 12:42 »
    Mamy ogłoszenie z 22 stycznia tego roku. Bardziej przypomina korporacyjne statystyki niż "list" Ogólnie jest "pięknie" i "przepięknie". A historia o siostrze Ludmile sprawiła, że łzy ciekły mi ciurkiem... po plecach.  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty, 2024, 22:13 »
Chyba mam problemy z rachunkami, ponad 2mln pionierów każdego miesiąca?
Czyli co 4 ŚJ pionierem? Faktycznie organizacja poczyniła znaczne postępy od mojego wykluczenia.

Jak by ktoś poczęstował siostrę Ludmiłę obiadem to chyba by nakręcili film  ;D.


Offline cichybob

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty, 2024, 07:39 »
Jak widzę wzrost o `93.7%` albo `85.2%` to wiem, że liczby były dramatyczne i to dowód duchowej martwicy, a nie wzrostu.
Przykład siostry Ludmiły zachęca mnie, by samemu kupić ciasteczka i Bogu dziękować, że nie muszę liczyć na innych.

Wolałbym jednak historię jak musiała tzw. dwójeczkę i udało się u pani. I nawet papier podała... A na serio - kobitka przyjechała z Ukrainy, a jakiś KORPO KARIEROWICZ, których pełno w "Organizacji Bożej" nie pozwolił jej wypić kawy... Teraz się koleś poniewiera w mentalnej Gehennie :D


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty, 2024, 09:56 »
Mnie ujęło to,że w ubiegłym roku służbowym w Polsce ,co drugi głosiciel pełnił jakąś formę pionierowania....Świadczy to tylko o tym ,jak jeszcze pomimoo wielu skandali jest tam wielu zabetonowanych ludzi .

Widać jak wielu exów myliło się , licząc lata a nawet miesiące zmierzające do upadku tej sekty religijnej.🙄


Offline Blue

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty, 2024, 10:47 »
Mnie ujęło to,że w ubiegłym roku służbowym w Polsce ,co drugi głosiciel pełnił jakąś formę pionierowania....Świadczy to tylko o tym ,jak jeszcze pomimoo wielu skandali jest tam wielu zabetonowanych ludzi .

Gostek a nie zapominasz aby o tym, że teraz wystarczy 15h aby być pionierem pomocniczym w misięacu obsługi i pamiatki? Ja znam wielu niezabetonowanych, którzy pod naporem zgłaszali się na pioniera 30h na jeden miesiąc w roku, żeby był spokój :) Teraz, gdy trzeba tylko 15h to już w ogóle luzik.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty, 2024, 15:24 »
Gostek a nie zapominasz aby o tym, że teraz wystarczy 15h aby być pionierem pomocniczym w misięacu obsługi i pamiatki? Ja znam wielu niezabetonowanych, którzy pod naporem zgłaszali się na pioniera 30h na jeden miesiąc w roku, żeby był spokój :) Teraz, gdy trzeba tylko 15h to już w ogóle luzik.

Też tak pomyślałem.

A na 30godz. się zgłaszałem na małego pioniera podczas Pamiątki oraz jesienią podczas wizyty NO. Dzięki temu uważałem, że wystarczająco dużo robię mając inne zadania w domu i w zborze.
Przypuszczam, że wielu obecnie ma podobnie lecz próg wejścia obniżono do śmiesznych 15 godzin.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty, 2024, 20:07 »
Gostek a nie zapominasz aby o tym, że teraz wystarczy 15h aby być pionierem pomocniczym w misięacu obsługi i pamiatki? Ja znam wielu niezabetonowanych, którzy pod naporem zgłaszali się na pioniera 30h na jeden miesiąc w roku, żeby był spokój :) Teraz, gdy trzeba tylko 15h to już w ogóle luzik.

Dla mnie pionier pomocniczy to na zawsze pozostanie w pamięci, taki co musiał odpękać 60 godzin.


Offline cichybob

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty, 2024, 08:50 »
Też tak pomyślałem.

A na 30godz. się zgłaszałem na małego pioniera podczas Pamiątki oraz jesienią podczas wizyty NO. Dzięki temu uważałem, że wystarczająco dużo robię mając inne zadania w domu i w zborze.
Przypuszczam, że wielu obecnie ma podobnie lecz próg wejścia obniżono do śmiesznych 15 godzin.

15h to jest dosłownie jeden tydzień obsługi, jak się człowiek postara i chodzi na wszystkie zbiórki. A przynajmniej kiedyś tak było. Ja raz 17h tak nabiłem. Teraz to idą na max 1h, a potem na kawkę / foteczkę / lody ;)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty, 2024, 10:13 »
15h to jest dosłownie jeden tydzień obsługi, jak się człowiek postara i chodzi na wszystkie zbiórki. A przynajmniej kiedyś tak było. Ja raz 17h tak nabiłem. Teraz to idą na max 1h, a potem na kawkę / foteczkę / lody ;)

...i uważają, że robią coś dobrego dla Pana  ;)


Offline Reskator

Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Luty, 2024, 10:24 »
Dla mnie pionier pomocniczy to na zawsze pozostanie w pamięci, taki co musiał odpękać 60 godzin.
Pamiętam to z autopsji.
Praca zarobkowa+zebrania z punktami + 60 godzin.
A na początku miesiąca na zebraniu służby słyszę wspaniałą zachętę niewolnika:
"Czy nie mógłbyś więcej z siebie dawać jak byłeś pionierem pomocniczym czy nie mógłbyś zostać pionierem stałym i kwantum 90 godzin upraszczając swoje życie?"
 
« Ostatnia zmiana: 08 Luty, 2024, 10:28 wysłana przez Reskator »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: OGŁOSZENIE - 22 Stycznia 2024
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty, 2024, 21:28 »
Pamiętam to z autopsji.
Praca zarobkowa+zebrania z punktami + 60 godzin.
A na początku miesiąca na zebraniu służby słyszę wspaniałą zachętę niewolnika:
"Czy nie mógłbyś więcej z siebie dawać jak byłeś pionierem pomocniczym czy nie mógłbyś zostać pionierem stałym i kwantum 90 godzin upraszczając swoje życie?"

No i uprościłeś sobie życie - logując się na forum.