Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem  (Przeczytany 1301 razy)

Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Grudzień, 2023, 11:12 »
Jest 2 z ameryki poza Jaksonkiem powiedział Majkel Manks z żoną szade. sprawozdanie z Polski mówi Fin dlaczego duka ale z 3 minuty i już 4 razy jehowa
Ukraina narazie pomoc ciągła z Marjupola uciekli bracia z Rosji pomogali, fin mówił o tłumaczach i o pracy kpd teraz filmik 900 ochotników pomaga 5000 ukraniniców w Polsce.
1,5 roku przed wojną powołały KPD pomoc ukrainie

A wszystko idzie dobrze i dla chętnych będzie możliwość zobaczenia, nie napisze co i jak ale jest OK.
Statystyka głośćiele 114374, pionierzy 11811 kursy 26409, fotowoltaike w nadarzynie robią no i kasy trzeba i robotników.
Malutko fin powiedział pokazali fotke z nadażyna z 25 osób, strażnice młodawy mówi jako wykład Przemysław Bobów
Postanowił zabłysnąć przemek z tą strażnicą i pot mu płynie po czole, ględzi długo wplótł CK do wykłaqdu z strażnicy, no skoniczył pieśń chyba Jaksonek po
Nie to majkel banks czarny młody taki ok 30 albo zakonserwowany nic nie robienie temat trzymaj co niezbendne nadziei, czy coś tak troche nudzi mi się, ja chce Jaksonka tłusiciutką kłamliwą zaraze
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 12:15 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Grudzień, 2023, 12:32 »

Nie mogę foto dodać może później, kończy taki wstęp polegajcie na jehowie, to całość nie tracie nadziei skoniczył

Nie ma amerykanów na sali są w biurze Nadarzynie ze względów zdrowotnych, przemawiaj bez obecność bojo się chyba naszych wschodni euoropejskich zarazków 
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 12:36 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Grudzień, 2023, 12:36 »
Nie mogę foto dodać może później, kończy taki wstęp polegajcie na jehowie, to całość nie tracie nadziei skoniczył

Ciągle się zastanawiam czy to polskojęzyczne forum?


Offline Nikt

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Grudzień, 2023, 12:37 »
Jest 2 z ameryki poza Jaksonkiem powiedział Majkel Manks z żoną szade. sprawozdanie z Polski mówi Fin dlaczego duka ale z 3 minuty i już 4 razy jehowa
Ukraina narazie pomoc ciągła z Marjupola uciekli bracia z Rosji pomogali, fin mówił o tłumaczach i o pracy kpd teraz filmik 900 ochotników pomaga 5000 ukraniniców w Polsce.
1,5 roku przed wojną powołały KPD pomoc ukrainie

A wszystko idzie dobrze i dla chętnych będzie możliwość zobaczenia, nie napisze co i jak ale jest OK.
Statystyka głośćiele 114374, pionierzy 11811 kursy 26409, fotowoltaike w nadarzynie robią no i kasy trzeba i robotników.
Malutko fin powiedział pokazali fotke z nadażyna z 25 osób, strażnice młodawy mówi jako wykład Przemysław Bobów
Postanowił zabłysnąć przemek z tą strażnicą i pot mu płynie po czole, ględzi długo wplótł CK do wykłaqdu z strażnicy, no skoniczył pieśń chyba Jaksonek po
Nie to majkel banks czarny młody taki ok 30 albo zakonserwowany nic nie robienie temat trzymaj co niezbendne nadziei, czy coś tak troche nudzi mi się, ja chce Jaksonka tłusiciutką kłamliwą zaraze

Ja głosuje na Janeczka żeby został pomocnikiem komitetu nauczania :)
I do tego prorokiem bo ten program jest tak mdły i słaby jak te prezentacje z powerpointa .
Typowa wizytacja przedstawicieli rady nadzorczej i malowanie trawy na zielono .
A młody banks mówi macie wszystko czego potrzebujecie wiec czego bracia i siostry odstępcy nie rozumiecie , oni maja wszystko czego potrzebują .

Hahaha
A teraz czas na powtórkę z komisji w Australii i drogi słuchaczu znajd różnice w sposobie wypowiedzi , stylu mówienia i mowy ciała między tym punktem w którym jest z pozycji władzy a komisja Australijska .

Kolejna sobota stracona  >:( >:(
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Grudzień, 2023, 12:39 »
Spróbuj pisać patrzeć na te mordy kłamliwe i żeby to miało sęs, to nie jest doskonały pokarm od jehowy wybacz   

Standard wykład dawid nic o nas i Polsce wygląda że tylko wierchuszkę odwiedził, ględzi o kozie i Raselu amerykańskie ale kulturowo obce nam   

Był szum na sali jak czarny przemawiał z ekranu nie na żywo, konferansjer tłumaczył że z żonami są w Nadarzynie zarazki boją się kurcze niby pycha że wielkie a tu lęk o swoje dupy pomazane czym.
Wielbienie jehowy dawid nie był lewitą znzczy jak CK manipulacja słuchaj nas, jak dawid jesteście nie możecie być betelczykami ale popierajcie

Przegina z luzem o hose opowiada i jehowie jak hose zaufał jehowie, podobno jest na jutube hose sie 1 raz dziennie modlił do jehowy módlcie się jak dawid do jehowy, do UKrainiców słowa dawida jehowa się troszczy ale i tak jestesimy szczęsiliwi uproszczanie życia
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 13:04 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gostek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Grudzień, 2023, 12:56 »
Cała ta religia jest kulturowo obca w Europie. Ma charakter korporacyjny , gdzie większość mieli udziałowcy, którzy więcej wpłacali na Pensylwańskie Towarzystwo Biblijno-Traktatowe w Hameryce. 🫤


Offline Profesor Tutka

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień, 2023, 13:45 »
Janeczek, Twoje posty są zapewne wybitne i bardzo ważne,niestety jako jednostka pochodąca z lumpenproletariatu, ni w ząb tego nie rozumiem. A szkoda .A skoro nie rozumiem co w swej łaskawości piszesz ,to mogę podejrzewać że mnie obrażasz.W związku z tym zgłaszam sytuację Moderacji.Chyba żeś Botem jest,wtedy ok.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 13:47 wysłana przez Profesor Tutka »


Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Grudzień, 2023, 13:50 »
foto Ten fin to Reprezentował naszych z Nadarzyna krucze gdzie ten co jedyny został ze starej ekipy.
Trochę obciach ze żaden nasz nie jest dostatecznie lojalny, ale z drugiej strony my nie niewolnicy ale wolni ludzie, zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne jak klasyk mówi
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 14:21 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Grudzień, 2023, 14:31 »
Janeczek, Twoje posty są zapewne wybitne i bardzo ważne,niestety jako jednostka pochodąca z lumpenproletariatu, ni w ząb tego nie rozumiem. A szkoda .A skoro nie rozumiem co w swej łaskawości piszesz ,to mogę podejrzewać że mnie obrażasz.W związku z tym zgłaszam sytuację Moderacji.Chyba żeś Botem jest,wtedy ok.

Widzisz są sytuacje że przekraczamy granice, niestety mi to się zdążyło krew i widok śmierci w majestacie organizacji.
Nic nigdy już nie będzie takie samo, lubisz organizacje jehowę a lub sobie co mi do tego.
Pisz w punktach to mi się niepodobna tak uważa, jehowa i ja.
Ja jestem w korpo niewykluczony tylko dlatego że taki jestem, nie rozumiesz nie odzywaj się.
Do jehowy zgłoś ludzie pracują dla tego draństwa z ameryki, dzieci nie mają żyją po 80 jak nędzarze a ty mi QQ że ci nie pasi kod maszynowy tak się E.J nazywa, chciałbyś mnie odwiedzić jako starszy pomyśl
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline foks

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Grudzień, 2023, 14:53 »
To co jest już nowe światło, że ciało kierownicze nie jest jedynym rzecznikiem Boga na Ziemi?


Offline pab

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Grudzień, 2023, 14:59 »
Janeczek, Twoje posty są zapewne wybitne i bardzo ważne,niestety jako jednostka pochodąca z lumpenproletariatu, ni w ząb tego nie rozumiem. A szkoda .A skoro nie rozumiem co w swej łaskawości piszesz ,to mogę podejrzewać że mnie obrażasz.W związku z tym zgłaszam sytuację Moderacji.Chyba żeś Botem jest,wtedy ok.
Odczep się od Janeczka. Relacje nam na bieżąco składa a ty zaraz do moderacji byś leciał


Offline Estera

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Grudzień, 2023, 15:00 »
To co jest już nowe światło, że ciało kierownicze nie jest jedynym rzecznikiem Boga na Ziemi?
   Tak zeznał Geoffrey Jackson przed komisją w Australii.
   Zdziwiony jesteś?
   U nich są dwie prawdy, jedna dla świata, druga dla zborów.
   W zborach kit wciskają.
   Ale już w sądzie głupio mu było powiedzieć, że tylko śj mają monopol na Boga !!!!!
   Na Boga, na prawdę i na zbawienie.
   >:D >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 15:02 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline donadams

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Grudzień, 2023, 15:03 »
Widzisz są sytuacje że przekraczamy granice, niestety mi to się zdążyło krew i widok śmierci w majestacie organizacji.
Nic nigdy już nie będzie takie samo, lubisz organizacje jehowę a lub sobie co mi do tego.
Pisz w punktach to mi się niepodobna tak uważa, jehowa i ja.
Ja jestem w korpo niewykluczony tylko dlatego że taki jestem, nie rozumiesz nie odzywaj się.
Do jehowy zgłoś ludzie pracują dla tego draństwa z ameryki, dzieci nie mają żyją po 80 jak nędzarze a ty mi QQ że ci nie pasi kod maszynowy tak się E.J nazywa, chciałbyś mnie odwiedzić jako starszy pomyśl

Myślę, że kolegom chodziło raczej o to, że ciężko zrozumieć cię ze względu na kilka czynników, wśród których należy wskazać przede wszystkim:
- bardzo luźny stosunek do interpunkcji,
- składnia zdań (o ile to zdania) bardzo odbiegającą od tego, do czego przywykliśmy w codziennej polszczyźnie,
- chaotyczny układ wypowiedzi lub jego brak.

Prawdę mówiąc ja z twoich wypowiedzi tutaj rozumiem jakieś wyrywkowe słowa ale w takiej sytuacji nie jestem pewien co w zasadzie miałeś na myśli, bo kontekst jest taki, że mogłoby go nie być.

Proszę, zacznij używać przecinków, kropek, rozdziel od siebie akapity. Myślę, że pisząc tutaj zależy ci na tym, by znaleźć odbiorców twoich treści, więc ułatw im to. Jeśli natomiast nie zależy ci na tym, by treści były zrozumiałe, to może rzeczywiście trzeba zacząć określać to spamem, bo zasypywanie niezrozumiałymi tekstami nosi takie znamiona.

Naprawdę nie jestem złośliwy i piszę zupełnie poważnie.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline foks

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Grudzień, 2023, 15:03 »
   Tak zeznał Geoffrey Jackson przed komisją w Australii.
   Zdziwiony jesteś?
   U nich są dwie prawdy, jedna dla świata, druga dla zborów.
   W zborach kit wciskają.
   Ale już w sądzie głupio mu było powiedzieć, że tylko śj mają monopol na Boga !!!!!
   >:D >:D >:D
To była wersja oficjalna dla publiki.
Kiedy ogłosi tą wersję dla owieczek? >:D


Offline darew

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Grudzień, 2023, 15:07 »
To była wersja oficjalna dla publiki.
Kiedy ogłosi tą wersję dla owieczek? >:D
Raczej nigdy