Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem  (Przeczytany 1302 razy)

Offline Estera

 
                                JUTRO, TO ZNACZY W SOBOTĘ 2 XII 2023 r.,
                                    Geofrrey Jackson, członek ciała kierowniczego śj zaszczyci Polskę swoją osobą.



   Jest przewidziana specjalna transmisja tej duchowej papki.
   Czy ktoś z Was się wybiera do swojej sali królestwa na to specjalne wydarzenie?
   Gdzieś już tu na forum wspominano, że ta specjalna transmisja będzie, ale nie mogłam tego wątku znaleźć.
   Ciekawe, czy zahaczą w programie o nas?
   Czyli o tych wstrętnych odstępców?
   Co tak bezlitośnie obnażają ich kłamstwa i manipulacje?
   >:( :( :o ??? ::) :-[ :-X :-\
   :D :D :D :D :D :D :D :D

   P.s.
   To ten gość niżej.
   Jakby ktoś nie wiedział.
   >:D >:D >:D

« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2023, 10:39 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline kochanek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień, 2023, 10:49 »
Może opowie doświadczenie z zeznawania przed Australijską komisją.
Wtedy nawet z ciekawością bym oglądał :)


Offline Estera

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień, 2023, 11:39 »
Może opowie doświadczenie z zeznawania przed Australijską komisją.
Wtedy nawet z ciekawością bym oglądał :)
   Na to to chyba nie ma co liczyć.
   No przecież w organizacji pedofilii nie ma według ich wersji  >:D >:D

   P.s.
   Mam prośbę.
   Jak ktoś znajdzie, to bardzo proszę w ten wątek wstawić linka z wątkiem, w którym była mowa o tym audycie w Polsce 2 grudnia G.Jacksona.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gostek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudzień, 2023, 12:13 »
 
                                JUTRO, TO ZNACZY W SOBOTĘ 2 XII 2023 r.,
                                    Geofrrey Jackson, członek ciała kierowniczego śj zaszczyci Polskę swoją osobą.



   Jest przewidziana specjalna transmisja tej duchowej papki.
   Czy ktoś z Was się wybiera do swojej sali królestwa na to specjalne wydarzenie?
   Gdzieś już tu na forum wspominano, że ta specjalna transmisja będzie, ale nie mogłam tego wątku znaleźć.
   Ciekawe, czy zahaczą w programie o nas?
   Czyli o tych wstrętnych odstępców?
   Co tak bezlitośnie obnażają ich kłamstwa i manipulacje?
   >:( :( :o ??? ::) :-[ :-X :-\
   :D :D :D :D :D :D :D :D

   P.s.
   To ten gość niżej.
   Jakby ktoś nie wiedział.
   >:D >:D >:D


Dobrze, że przypiełaś fotkę tego gościa, bo wielu Świadków już go w ogóle nie kojarzy. Stwierdziłem to po ostatnich rozmowach z kilkoma aktywnym świadkami. W rozmowach nadmieniłem im między innymi o aferach w Australii z Geofrrey Jacksononem  jak i o usunięciu się z CK Antoniego Morrisa. Ku mojemu ździwieniu aktywni ŚJ, w tym jedna długoletnia pionierka nie mogła ich skojarzyć. Co wywołało moje zaskoczenie, że życie swoje ustawiają pod widzi misię starszych dziadków, których nazwy już zapomnieli. 😍


Offline BetMan

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Grudzień, 2023, 12:21 »
Kolejny raz ten spasiony brat króla będzie mydlił oczy i nakręcał makaron na uszy...
Na szczęście będzie też transmisja na zoom, to można sobie włączyć i bez kamerki robić swoje!


Offline Estera

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień, 2023, 14:07 »
Dobrze, że przypiełaś fotkę tego gościa, bo wielu Świadków już go w ogóle nie kojarzy. Stwierdziłem to po ostatnich rozmowach z kilkoma aktywnym świadkami.
W rozmowach nadmieniłem im między innymi o aferach w Australii z Geofrrey Jacksononem  jak i o usunięciu się z CK Antoniego Morrisa.
Ku mojemu ździwieniu aktywni ŚJ, w tym jedna długoletnia pionierka nie mogła ich skojarzyć.
Co wywołało moje zaskoczenie, że życie swoje ustawiają pod widzi misię starszych dziadków, których nazwy już zapomnieli. 😍

   Tak Gostku.
   Ustawiają swoje życie pod widzi mi się dziadków, których nie znają.
   Dziadków, którzy nawet nie mają zielonego pojęcia o ich istnieniu.
   Każdy świadek Jehowy w tej korporacji jest tylko niewiadomą cyferką, no może poza nielicznymi.
   Każdy świadek Jehowy w tej korporacji jest tylko śrubką, narzędziem do osiągania ich celów.
   Do łożenia kasy, do budowania coraz to nowych obiektów za darmo i do ich sprzedawania w nieskończoność.
   By ciągnąć z tego potężne zyski.
   No przecież z czegoś trzeba płacić te ugody za pedofilię.
   Tu tak dla przypomnienia tego co Geoffrey zeznawał przed komisją australijską.
      https://www.youtube.com/watch?v=scipRY3zbAc&t=5s

   A tu pisałam o tym na wątku  ... ABC ...
   https://sjwp.pl/index.php?topic=9163.msg203568#msg203568
   Będę mu dozgonnie wdzięczna za to, że przez jego błazenadę przed komisja w Australii dziś nie tkwię tam.
   Mogłabym mu wręczyć jakąś laurkę z podziękowaniem, gdybym miała go w zasięgu ręki.
   A ciekawe jeszcze, jakie to zmiany czekają Nadarzyn po tym audycie.
   Bo my w Polsce ludzie, którzy nie popieramy już doktryn strażnicowych, stanowimy dość liczną rzeszę.
   I sporo w zborach jest osób PIMO.
   To takie granaty z opóźnionym zapłonem.
   Różne rzeczy mogą się wydarzyć.
   :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline foks

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień, 2023, 15:01 »
Może zostanie ogłoszone nowe światło zgodnie z rekomendacją australijskiej komisji, aby do postawienia zarzutów molestowania nie potrzebne byłoby świadectwo 2 świadków  ;D ;D


Offline janeczek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudzień, 2023, 15:49 »
Jutro sobota 10,50 ma się zacząć postaram się powiedzieć o czym poględzi ja tego wysłucham, może coś więcej ale mniej gadasz dalej zajdziesz.
Na początku było że kwestia Ukraińska ogólnie aklimatyzacja, no i kasa jak by nie gdzie przepłynęła gotówka.
Laptopy komórki meble dla braci goszczących, żeby ugościć takie nasze zbiórki nie były to sumy w jednostkach ale dziesiątkach.
Bogatsi unikali przyjmowania ale kasa była, na początku jak był żywioł później zapanowali nad tym pościel niekoniecznie puchowa a lapek z jabłkiem, zoom z Ukrainy to miało być parę tygodni tylko.
Nie mam wątpliwość ze Nadarzyn miał nadwyżki, skoro lokalnie płynęło i z zagranicy.
Jeszcze sprawy głoszenia traktowania, grupy rosyjskojęzyczne bo bracia z Polski znają ten język byli na budowie w Rosji.
Przecież to ŚJ że z Ukrainy co za problem, znają rosyjski dopiero rozmowy że im przykro i wolą po Ukraińsku mówić.
NO był parę razy żeby wzmocnić braci z Ukrainy, znaczy głosić z nimi zamianował paru starszych bo nasi nie za bardzo rozumieli w czym problemy, jaka specyfika jak ci bomby na głowę leciały.
Sporo młodych facetów się wydostało w okolicy z 15 po zborach jest, a że mus to pracują mocno i naszym roboty zabierają budowlanka wykańczanie domów remonty, odrobinę kwasu jest.
Później koło września ze ma wyrok na świat ogłaszać i to u nas, ogólnie to 2 wizyta w tym roku i teraz to szycha kłamliwa Australia ale szczyt organizacji jeśli chodzi o to co widać, no bo Moriska ktoś wykopał większy w cieniu kroczący z prawdziwą mocą KASY.
Jest rozbicie taka niepewność, wiele jeszcze z tym co Ukraińcy przywieźli ich specyfika ubiór zachowanie.
Nie będę pisał żeby nie naprowadzać, ale Pan Jezus jakby inny u nich to co u nas przełom lat 80 na 90.
Relacje męsko damskie też inne, ale nie wiedzą o co chodzi po co psuć ja uważam że lepsze niż u nas obecnie mniej zepsuci ORGIEM.
Te sprawozdanka owoc fajna rzecz jak dla mnie, ale to ich zamula wyobrażacie sobie że nie będąc pionierem stoisz na zimnie jak kołek obok wózka.
Przywrócili tu gdzie jestem telefoniczne głoszenie na sali, bo zimno i ludziom się spieszy przed pogańskimi świętami cytat, jakoś w tamtym roku problemu nie było.
Zoom żyje i ma się dobrze cytat, widzimy bracia że nas coraz mniej na sali ale to dobrze o nas świadczy, bo kichający przeziębieni nie przychodzimy na salę żeby naszych kochanych braci nie zarażać.
Rok temu nie jesteś pod kroplówką to zdrowy jehowa chce cię zobaczyć, w miejscu wielbienia.
Wszystko za długo trwa i wyłażą problemy w które sami weszli, szczepienia ostatnio ze 3 miesiące morda w kubeł cisza.
No tak mRNA nie jest obojętna i 40% ucierpi po tym eksperymencie taki obecnie ma to status, permemmętny stan zapalny.
Ostrzegali przed politykami a weszli w ich machloje, bez tej nagonki to by się nie opłaciło eksperyment musi liczyć miliony i być dochodowy.
No trzeba wysłuchać i przeanalizować o czym będzie mówił przed czym ostrzegał, swojego dupska taki buc by nie fatygował do europy wschodniej w zimie.
Życie karma to nas wszystkich spotyka ja to tak nazywam, Pan daje ci co innym życzysz zwraca ci nienawiść którą kierujesz do innych.
Za ostracyzm rozbijanie rodzin, traktowanie równych sobie z wyższość umrą jak my wszyscy jakim trzeba być bucem żeby mówić że wniebowstąpisz.                     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline donadams

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień, 2023, 17:00 »
Kolejny raz ten spasiony brat króla będzie mydlił oczy i nakręcał makaron na uszy...
Na szczęście będzie też transmisja na zoom, to można sobie włączyć i bez kamerki robić swoje!

Nie pałam do nich największą sympatią, ale myślę, że warto ograniczyć uwagi w stylu "spasiony brat króla". Czasy, gdy tusza świadczyła o dobrobycie dawno się skończyły. I to nie kilka lat temu, tylko naprawdę dawno temu. Z tego roku można znaleźć wiele podobnych danych, które wskazują na to że ponad 70% Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. Tym samym "spasiony brat króla" - jak to subtelnie określiłeś - zwyczajnie wpisuje się w statystykę kraju, w którym aktualnie mieszka i którego chyba też jest obywatelem. Niecałe 7 promili (promil to jedna tysięczna) obywateli USA posiada majątek wart 1 milion dolarów lub więcej, co czyni ich "milionerami", jak więc widać brakuje korelacji pomiędzy "spasieniem" kogokolwiek, a rzeczywistym lub domniemanym majątkiem tej osoby. Dlatego właśnie warto ograniczyć obraźliwe uwagi w tym stylu.

Swoją drogą nie wiem jak ty, ale osobiście znam sporo osób, które nie należą nawet do tzw. "klasy średniej" i ich pewnie też nazwałbyś "spasionymi"? Takie "spaślaki" za 5000 brutto... Pewnie muszą się kredytować, żeby tyć, co? :)

Realnymi powodami są nawyki żywieniowe, ilość i rodzaj ruchu, geny, choroby itd. Jeśli uważasz, że taki "spasiony brat króla" nie powinien występować przed swoimi "braćmi" z Afryki, to weź łaskawie pod uwagę, że ponad 70% Amerykanów wygląda podobnie. To jest niemalże znak rozpoznawczy tej cywilizacji i wyciąganie takich uwag w dyskusji o tematyce takiej jak ten wątek jest zupełnie chybione celu.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2023, 17:02 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline foks

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudzień, 2023, 17:50 »
Jutro sobota 10,50 ma się zacząć postaram się powiedzieć o czym poględzi ja tego wysłucham, może coś więcej ale mniej gadasz dalej zajdziesz.
Na początku było że kwestia Ukraińska ogólnie aklimatyzacja, no i kasa jak by nie gdzie przepłynęła gotówka.
Laptopy komórki meble dla braci goszczących, żeby ugościć takie nasze zbiórki nie były to sumy w jednostkach ale dziesiątkach.
Bogatsi unikali przyjmowania ale kasa była, na początku jak był żywioł później zapanowali nad tym pościel niekoniecznie puchowa a lapek z jabłkiem, zoom z Ukrainy to miało być parę tygodni tylko.
Nie mam wątpliwość ze Nadarzyn miał nadwyżki, skoro lokalnie płynęło i z zagranicy.
Jeszcze sprawy głoszenia traktowania, grupy rosyjskojęzyczne bo bracia z Polski znają ten język byli na budowie w Rosji.
Przecież to ŚJ że z Ukrainy co za problem, znają rosyjski dopiero rozmowy że im przykro i wolą po Ukraińsku mówić.
NO był parę razy żeby wzmocnić braci z Ukrainy, znaczy głosić z nimi zamianował paru starszych bo nasi nie za bardzo rozumieli w czym problemy, jaka specyfika jak ci bomby na głowę leciały.
Sporo młodych facetów się wydostało w okolicy z 15 po zborach jest, a że mus to pracują mocno i naszym roboty zabierają budowlanka wykańczanie domów remonty, odrobinę kwasu jest.
A brother Dżefrej to mógłby się sam na Ukrainę przejechać. Polityczni decydenci jeżdzą do Kijowa a nawet bliżej frontu a on do biura do Lwowa nie pojedzie.
Jako troskliwy pasterz mógłby 4 litery ruszyć z Polski do Lwowa.
Macie jakieś informacje jak wygląda sprawa z mobilizacją świadków na Ukrainie?
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2023, 18:35 wysłana przez foks »


Offline Gostek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Grudzień, 2023, 01:39 »
A może ktoś  mógłby tu na forum wrzucić hasło na Zoom. To pewnie wiele osób by skorzystało i obejrzało, co to też ten szeryf z Ameryki przywiózł za orędzie do Polski. Przez co też byśmy im podnieśli statystyki oglądalności, podobnie jak to robi wielu odstępców wchodząc na ich stronę jw.org.😁


Offline Janek

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień, 2023, 06:55 »
Nawet by was nie przyjęli na zooma. Zwraca się dużą uwagę na to kto chce się połączyć i tyle „obcych” będzie podejrzane


Offline Vilgefortz

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Grudzień, 2023, 08:37 »
Raczej nie ma co oglądać. Zwykłe korpo gadanie. Interesujące rzeczy to powie na spotkaniu z komitetem kraju. Wystąpienia dla owieczek to strata czasu.

V.


Offline Estera

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Grudzień, 2023, 08:54 »
Raczej nie ma co oglądać. Zwykłe korpo gadanie. Interesujące rzeczy to powie na spotkaniu z komitetem kraju.
Wystąpienia dla owieczek to strata czasu.
   W Nadarzynie są PIMO.
   To napewno jakieś informacje do nas dotrą, nie wątpię w to.
   :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: ... No, zbliża się godzina ZERO sobota ... 2 XII 2023 audyt z G.Jacksonem
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Grudzień, 2023, 10:27 »
Stream.jw.org ale tam chyba trzeba haslo
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2023, 10:30 wysłana przez Siedemtwarzy »