Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: I co Wy na to?  (Przeczytany 1051 razy)

Offline Sinéad

I co Wy na to?
« dnia: 08 Październik, 2023, 10:46 »
Koniec z cyferkami  ;)
2018 - p.i.m.o.


Offline mucha

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik, 2023, 22:44 »
Nie bardzo wierzę. To byłaby rewolucja.


Offline NNN

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik, 2023, 23:39 »
Niestety, to prawda i już są pierwsze reakcje na "cudowne"  postanowienia "Królów Króla". To nic, że przez sto lat (od czasów Rurherforda,który niektórych Russelitów powyrzucał sam, a inni mu pouciekali, krzyczał na kongresie: "ogłaszajcie, ogłaszajcie, ogłaszajcie, wieść o Królestwie i o jego Królu") wiele osób zniszczyło swoje i innym życie rodzinne, uczuciowe, społeczne i zawodowe "wypruwając sobie flaki", bo cudowne CK wyznaczało im wyśrubowane normy jak w "robocie", ale nie dawali za nie "ani centa". Teraz prawdopodobnie to zrobili, żeby podkreślić bliskość końca, i to, że głoszenie teraz właśnie się będzie kończyło.


"Ja nie wiem jak bracia mogli cię widzieć, żebys mógł być zastępcą obwodowego jak w ogóle mogłeś być starszym ty nawet nie jesteś godny nosić mikrofony w sali a co dopiero usługiwać jak mogłeś pisać takie rzeczy że kochani cudownie bracia Chrystusa nas wykorzystują i to co teraz zadecydowali odnośnie głoszenia jest cudownym postanowieniem kto będzie chciał to będzie głosił 100 godzin a kto będzie chciał to 10 cudowne postanowienie a ty w końcu zostaniesz w swojej głupocoe OSĄDZONY chcę cię poinformować że o twoich whatsappach kt9re mi wysłałeś zostali poinformowani starsi.... koniec przyjaźni. Nie pozwalam tak na nich nadawać."
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2023, 23:42 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Legion

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Październik, 2023, 01:54 »
Patrzcie jaki jestem wyjątkowy... Zapuściłem brodę i teraz z przecieków wiem, że w naszym zborze będzie punkt w którym powiedzą, że to nic takiego i nawet na poziomie zborowym mógłbym ponownie usługiwać.

Przestałem zdawać sprawozdanie kilka miesięcy temu, ostatnio do mnie dzwoniono aby umówić się do służby - żebym nie był nieczynny, odmówiłem... to nagle zmienia się sposób raportowania tylko do "TAK/NIE"...

Ja nie wiem... jak napiszę list, że już nie chcę być ŚJ, to powiedzą, że od dzisiaj nie można się odłączyć przez napisanie listu 🤣🤣🤣


Offline Rju

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Październik, 2023, 05:27 »
Koniec świata, jak mawiał Popiolek w w jakimś polskim serialu


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Październik, 2023, 12:15 »

Ja nie wiem... jak napiszę list, że już nie chcę być ŚJ, to powiedzą, że od dzisiaj nie można się odłączyć przez napisanie listu 🤣🤣🤣

To się pośpiesz, bo później może być jak z apostazją w Kościele Katolickim, trzeba się sporo nachodzić żeby się wypisać.  ;D