Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023  (Przeczytany 948 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« dnia: 31 Lipiec, 2023, 13:43 »
    Do Polski przyjeżdża święty Paweł!
W każdym razie mówi o tym przytoczony w liście werset...  :)
    Koniec żartów. W grudniu do Polski przyjeżdża Geoffrey Jackson i w związku z tym 2 grudnia odbędzie się Specjalny Program Duchowy transmitowany do wszystkich zborów.
    Proponuję zacząć od części 2 listu, 1 to polecenie dla koordynatorów, aby odczytać ogłoszenie "w najbliższy weekend".

    Organizatorzy przewidują możliwość zadawania pytań o Królewską Komisję. Pytający musi najpierw podpisać dokument o samodzielnym odłączeniu się...  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec, 2023, 16:59 »
(mtg): Przylatuje za wielkiej wody jeden z ''apostoów'', żeby sprawdzić konta Twierdzy z pod W-wy, a szarakom wygłosić promienny wykład - może o Armagedonie?
Ciekaw jestem, czy wspomni o poczynaniach M-III albo o Komisji w Australii, na pewno nieee!!, przecież to kompromitacja (Ww), ale o '' datkach'' wywód może być długi, bardzo długi.  :( :( :(


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec, 2023, 17:00 »
Mój ty Boże, musi być krucho w Nadarzynie, skoro 2 audyt robią im w rok...


Offline Reskator

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec, 2023, 18:05 »
Będą zachęty by budować nowe sale,a stare remontować i sprzedawać.
Podobne zamiary zapodano zborom w USA wraz z konserwacją i naprawą sprzętu budowlanego.
I zapewne polskie zbory zalegają jeszcze z pożyczkami co nie umknie uwadze członkowi CK.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec, 2023, 19:05 »
Mój ty Boże, musi być krucho w Nadarzynie, skoro 2 audyt robią im w rok...

Otóż to. W kwietniu był jeden wizytor a w grudniu drugi. Do tego w zborze w którym jestem a mnie nie ma, będzie jeszcze dodatkowa wizyta kogoś z Nadarzyna 2 i 3 września. Takie błogosławieństwo Boże z tyloma programami duchowymi  8-)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec, 2023, 21:38 »
wojna na Ukrainie.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Estera

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Sierpień, 2023, 00:19 »
Koniec żartów. W grudniu do Polski przyjeżdża Geoffrey Jackson i w związku z tym
2 grudnia odbędzie się Specjalny Program Duchowy transmitowany do wszystkich zborów (...)
Organizatorzy przewidują możliwość zadawania pytań o Królewską Komisję.
Pytający musi najpierw podpisać dokument o samodzielnym odłączeniu się...

   Temu ala "świętemu" z USA powinnam osobiście podziękować za jego pełną kompromitację w Australii.
   I ewentualnie napisać do niego list, albo osobiście złożyć mu podziękowania za moje wyjście z tej "ala" religii.
   Doskonale oświetlił moją drogę do mojej   ... wolności :-* :-* ...
   Światus, brawo za wspaniałe poczucie humoru.
   A już myślałam, że naprawdę będzie można mu zadać trochę pytań o tych pedofili z Australii ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline cichybob

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień, 2023, 07:46 »
Jak tylko usłyszałem to ogłoszenie na zoomiku to się zaśmiałem. Jak już pisali przedmówcy - musi być źle, skoro jest druga wizyta w tym roku kogoś ważnego. I to nie jakaś płoteczka jak ostatnio, a gruba pirania z Australii :)
Na pewno warto go nagrać. Nasz kraj ma co roku średnio spadek o 1000 osób. To sporo. Funduszy też nie przybywa. Jak nic musi zwrócić uwagę na to, że Niewolnik Jehowa potrzebuje naszych środków i sił.
Po obejrzeniu ARC każda jego wypowiedź to dla mnie niekończący się ciąg żartów, więc czekam na tego śmieszka :)


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sierpień, 2023, 11:33 »
W takim razie należałoby go odpowiedniu na lotnisku przywitać. Chlebem, solą i paroma niewygodnymi pytaniami..
Swoją drogą to pewnie już niedługo, zamiast tańców na lotniskach będą miały akcje protestów.
Wiem, wiem, że lotniska to nie miejsca, gdzie można protestować, ale przywitać szefa z odpowiednim plakatem w ręku zawsze można.😁


Offline BetMan

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Sierpień, 2023, 11:56 »
W takim razie należałoby go odpowiedniu na lotnisku przywitać. Chlebem, solą i paroma niewygodnymi pytaniami..
Swoją drogą to pewnie już niedługo, zamiast tańców na lotniskach będą miały akcje protestów.
Wiem, wiem, że lotniska to nie miejsca, gdzie można protestować, ale przywitać szefa z odpowiednim plakatem w ręku zawsze można.😁
O tym samym pomyślałem, takiego gościa warto "godnie" przywitać, podobnie jak delegacje iście rządową albo jakiegoś prezydenta!


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 28 lipca 2023
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Sierpień, 2023, 13:24 »
Gostek, trzeba by wykupic chyba dostep do Executive Lounge, bo typ podruzuje business klasą. Nie będzie się bratał z plebsem, jak jakiś podrzędny urzędas...