FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

26 lipca 2023 Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.

<< < (6/6)

Reskator:
Droga Estero przyznaję że wiele trzeba mieć odwagi jak PIMO czy POMO o których piszesz  by walczyć z WTS.
Ale wiąże to się z emocjami,stresami,i kto jest w stanie to udżwignąć to jego decyzja.
Co do Kociembów i moich rad dla nich są w jakimś wątku forum nie wierzysz mi trudno będę z tym żył.
Kto chce walczyć z Goliatem -nie zachęcam ani potępiam -bo wiem ile to kosztuje zdrowia i kasy.
Miałem proces (nie związany z WTS) trwajacy 10 lat, 200 tysięcy strat z Sądem Najwyższym włącznie i wiem co piszę.

Estera:

--- Cytat: Reskator w 07 Sierpień, 2023, 20:03 ---Droga Estero przyznaję że wiele trzeba mieć odwagi jak PIMO czy POMO o których piszesz  by walczyć z WTS.
Ale wiąże to się z emocjami, stresami, i kto jest w stanie to udźwignąć to jego decyzja (...)

--- Koniec cytatu ---
    :-* :-* :-*



--- Cytat: Reskator w 07 Sierpień, 2023, 20:03 ---(...) Miałem proces (nie związany z WTS) trwajacy 10 lat, 200 tysięcy strat z Sądem Najwyższym włącznie i wiem co piszę.

--- Koniec cytatu ---
   :'( :'( :'(
   Bardzo współczuję.
   Co do stresu sądowego, również mam pewne doświadczenia i kto nie musi, to niech lepiej takich emocji unika.
   Dziękuję za kulturę w dyskusji.

Nemo:
Proszę, nie zmuszajcie mnie żebym zamknął ten wątek. Umówmy się że nie komentujemy personalnie tego, kto ma jakie podejście do działań związanych z 26 lipca. To każdego prywatna sprawa kto co robi i jakiekolwiek wycieczki personalne do jakichkolwiek użytkowników forum będą skutkowały usuwaniem wpisów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej