FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

26 lipca 2023 Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.

<< < (5/6) > >>

Reskator:

--- Cytat: Estera w 07 Sierpień, 2023, 16:51 --- Bo to właśnie odważne działania wielu sprawiły, że te informacje zostały odkryte.
   I te ... "trupy strażnicowe" ... spłynęły do Twojej świadomości.
   I nie tylko Twoje

--- Koniec cytatu ---
Esterko nie trzeba WCALE "odważnych działań wielu" by informacje o 607,1914,1925,1975 czy o zmienianej nauce o Pokoleniu czy Ostatku ujrzało światło dnia- wystarczyło PRZEŻYĆ wspomniane daty czy nowe światła zaprzeczające starym światłom by trupy strażnicowe spłynęły samoistnie rzeką bez tych jak piszesz "odważnych" Od ponad 10 lat siedzę nad rzeką z "założonymi rękami"jak piszesz i obserwuję upadek WTS. I cenię słowa Biblii"Umiłowani nie wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości,lecz pozostawcie to pomście Bożej"- Rz12:18.Biblia to nie sajgonki bez obrazy Esterko.

Profesor Tutka:
Lidio Droga
Twój post to kryształ jest,co tam kryształ to cyrkonia,mało,on diamentem najczystszej wody.
Teraz na prawach cytatu:
Głupia byłam-w tym miejscu stanowczo zaprzeczam.

Co do tego,że nie bedziesz informować forumowiczów o swoich
 działaniach to bardzo mądra decyzja,bardzo.Masz madrego Misia.Trzymaj się go.

Estera:

--- Cytat: Reskator w 07 Sierpień, 2023, 17:13 ---Esterko nie trzeba WCALE "odważnych działań wielu" by informacje o 607,1914,1925,1975
czy o zmienianej nauce o Pokoleniu czy Ostatku ujrzało światło dnia- wystarczyło przeżyć wspomniane daty
czy nowe światła zaprzeczające starym światłom by trupy strażnicowe spłynęły samoistnie rzeką

--- Koniec cytatu ---
   Drogi Reskatorze ;D
   Tak, częściowo przyznam Ci rację w pewnym sensie, jest tak jak napisałeś.
   I ktoś, kto analitycznie podchodził do wielu informacji, wiele tego typu treści sam mógł odkryć.
   Bo do wielu demaskujących wiadomości można się było samemu dokopać, przeżyć i zorientować, to prawda.

   Ale już np., co do nagrywanych i ujawnianych komitetów sądowniczych trzeba było zdobyć się na odwagę, by to zrobić.
   Ujawnianie treści tajnych listów przez odważnych starszych PIMO czy POMO, również.
   A ci, którzy tworzą kanały na you tube, którzy nadal oficjalnie są śj w zborach i nawet wielu z nich pełni różne funkcje.
   A postawienie się dla strażnicy w procesie sądowym przez np., Kociembów, którzy odważnie działali na rzecz poszkodowanych przez jw.org.
   Myślę, że nie chciałbyś przeżyć ich emocji w starciu się z takim olbrzymim Goliatem.

   I pisząc o tych ... odważnych działaniach ... , miałam na myśli m.in., tego rodzaju działania.
   Nie te trupy strażnicowe, które samoistnie spływają do Twoich uszu i rąk >:D >:D
   I proszę, nie zawężaj tych działań, które idą w różnych kierunkach i nie odmawiaj odwagi tym, którzy to zrobili i robią.
   Bo nie wszystkie trupy samoistnie spływają ;D

Reskator:

--- Cytat: Estera w 07 Sierpień, 2023, 18:12 ---   Drogi Reskatorze ;D
   A postawienie się dla strażnicy w procesie sądowym przez np., Kociembów, którzy odważnie działali na rzecz poszkodowanych przez jw.org.
   Myślę, że nie chciałbyś przeżyć ich emocji w starciu się z takim olbrzymim Goliatem.

--- Koniec cytatu ---
Droga Estero a czytałaś posty Kociembów jak żałowali swoich działań wobec Goliata?
Właśnie przez te emocje które musieli przeżyć a przed którymi ja ich przestrzegałem.
Czy nie lepiej siąść i czekać.
Jeśli ktoś chce walczyć musi liczyć się ze stratami a po co sobie aplikować stresy i nieprzespane noce.
Chińskie:Wielka rzecz umieć czekać.

   















Estera:

--- Cytat: Reskator w 07 Sierpień, 2023, 18:57 ---Droga Estero a czytałaś posty Kociembów jak żałowali swoich działań wobec Goliata?
Właśnie przez te emocje które musieli przeżyć a przed którymi ja ich przestrzegałem.

--- Koniec cytatu ---
   Pisałam nt., "odważnych działań" w kontekście Twojej wypowiedzi wyżej w temacie samoistnie spływających trupów.
   Dobrze by było, gdybyś odniósł się do tego, co odpisałam dla Ciebie jako odpowiedź.
   Nie zmieniał kierunku rozmowy.



--- Cytat: Estera w 07 Sierpień, 2023, 18:12 ---   Ale już np., co do nagrywanych i ujawnianych komitetów sądowniczych trzeba było zdobyć się na odwagę, by to zrobić.
   Ujawnianie treści tajnych listów przez odważnych starszych PIMO czy POMO, również.
   A ci, którzy tworzą kanały na you tube, którzy nadal oficjalnie są śj w zborach i nawet wielu z nich pełni różne funkcje.
   A postawienie się dla strażnicy w procesie sądowym przez np., Kociembów, którzy odważnie działali na rzecz poszkodowanych przez jw.org.
   Myślę, że nie chciałbyś przeżyć ich emocji w starciu się z takim olbrzymim Goliatem.

--- Koniec cytatu ---
   Wystarczyłoby, gdybyś uczciwie przyznał, że wiele działań PIMO i POMO jednak naprawdę wymaga odwagi.
   A wymieniłam tylko niektóre, bo jest ich o wiele więcej, jak się dobrze przyjrzy.
   Co do działań Kociembów.
   Nie kojarzę sobie jakichkolwiek żalów Izy i Alka, że czynnie włączyli się do demaskowania poczynań strażnicy.
   A Ty zamieszczając taką informację, dobrze byłoby gdybyś uczciwie zadbał o jakiś cytat takiej ich wypowiedzi.



--- Cytat: Reskator w 07 Sierpień, 2023, 18:57 ---Czy nie lepiej siąść i czekać.
Jeśli ktoś chce walczyć musi liczyć się ze stratami a po co sobie aplikować stresy i nieprzespane noce.
Chińskie:Wielka rzecz umieć czekać.

--- Koniec cytatu ---
   Oczywiście, kto podejmuje walkę, musi się liczyć z pewnym ryzykiem jej następstw.
   I z pewnymi kosztami, nie tylko finansowymi, ale tymi emocjonalnymi również.
   Jedni wolą czekać, inni wolą działać.
   I nie da się zaprzeczyć, że ci, którzy siedzą z założonymi rękami zajmują wygodniejszą pozycję.
   Bo jakiekolwiek działania wymagają pewnych poświęceń czasu, energii, funduszy, wysiłków i co by tam jeszcze nie wymienić.
   A w przypadku PIMO, zdemaskowania na przykład :'(


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej