Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podejście JW.org do c o v i d  (Przeczytany 3186 razy)

Offline prison

Podejście JW.org do c o v i d
« dnia: 09 Lipiec, 2023, 00:11 »
Ostatnie lata szopki otworzyły oczy ludziom na całym świecie. Teraz po czasie widać w jakim celu to było nakręcone i kto na tym zarobił.
Moje pytanie moze ktoś jest w temacie. Dlaczego JW.org tak usilnie trzyma się dalej polityki c19?
 Odmienne zdanie jest tępione. Nawet żeby być porzadkowym na zgromadzeniu  trzeba było mieć przyjęty update.
O co tu chodzi? Większość samo myślących ludzi trzyma się teraz na dystans od zebrań bo kiedy wydawało się ze jest tu jakaś logika to w tych szalonych czasach stanęli po stronie absurdu co wzbudziło do reszty myślących ludzi.


Offline Sebastian

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec, 2023, 00:23 »
zaklęcia o "większości myślących" i o rzekomym "otwieraniu oczu" i to "na całym świecie" to tylko i wyłącznie puste slogany które rozpowszechniane są w facebookowej świrniętej bańce medialnej

moim zdaniem, stosunek ciała kierowniczego do szczepień to jedna z niewielu racjonalnych decyzji, za które można Ośmiornicę pochwalić...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline prison

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec, 2023, 00:44 »
Świrnięta bańka jest po to żeby ośmieszyć resztę.
Jeśli nie znasz środowiska lekarskiego jak funkcjonuje jest finansowane to nie mamy o czym dyskutować.
Jakbyś znał osobiście kilkanascie przypadków ofiar C19 I połączył które się zaszczepily a które nie to bys wiedział jaka byla zasadność tej nagonki. A o skuteczności maseczek przeciwpylowych  nie wspomnę.

Nie rozumiem tylko dlaczego ta kwestia nie została pozostawiona sumieniu tylko dalej choćby na zgromadzeniach jest to.przypominane jako test lojalności wobec CK
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2023, 00:48 wysłana przez prison »


Offline janeczek

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec, 2023, 01:26 »
Pytasz dlaczego brną w to co okazało się bagnem, szczepionki klasy mRNA na przeziębienie.
Bo wzięli kasę jako organizacja za promowanie, i nie chcą łamać autorytetu że ich wydymali na całego.
To możliwe że będzie przełom w leczeniu raka, te szczepionki są super znaczy mocne wymuszają działanie organizmu stan zapalny.
Ale jak wszystko tej klasy pomyślmy rozpalanie grilla i napalm bojowy no w 3 sekundy 5 metrowy ogień, musi mieć mocne skutki uboczne.
Tylko że niektóre raki trzustka zabijają w 85% i skutki uboczne to pestka jak skuteczność 70%, ale przy przeziębieniu 30% powikłań słabo wygląda.
Zobacz jak nas pajac Niedzielski walczy żeby nie dostać milionów, tego niepotrzebnego badziewia bo już wszyscy wiedzą czym grozi grill rozpalany napalmem.
Ale badania posunęły się mocno tylu duniów nigdy by nie znaleźli do eksperymentu medycznego inaczej, o młodych chodziło tym po 70 nie zaszkodził prawie  w ogóle młodzi najważniejsi reakcja organizmu.

  https://www.prawo.pl/zdrowie/polska-nie-chce-juz-szczepionek-przeciwko-covid-19,514714.html 

   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Sebastian

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec, 2023, 02:17 »
nie mamy o czym dyskutować.
faktycznie, nie mamy o czym dyskutować

chciałem jednak zaznaczyć że fejsbukowe foliarstwo NIE JEST jedynym poglądem na tę kwestię
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline janeczek

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec, 2023, 10:05 »
W stanach o 1000% wzrosło u młodych zapalenie mięśnia sercowego, ten stan zapalny wywołany przez szczepionkę pozostawia skutki na zawsze Mask też to ma zaszczepił się żeby do Niemca muc latać.
U mnie na 6 starszyznę wiem że 3 ma lewe szczepienie, pod koniec same pielęgniarki naganiały żeby wpisać szczepienie kasa z tego był dla nich.
Ja nie wpisałem się dla zasad, ale tak z obserwacji to od 20 do pod koniec 60% to lewizna te szczepienia.
Jak malowanie chałupy i L4 wiadome, chroni nasza narodowa solidarność dzieciaki to tylko oszołomy zakuły.
     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline darew

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lipiec, 2023, 10:49 »
Ostatnie lata szopki otworzyły oczy ludziom na całym świecie. Teraz po czasie widać w jakim celu to było nakręcone i kto na tym zarobił.
Moje pytanie moze ktoś jest w temacie. Dlaczego JW.org tak usilnie trzyma się dalej polityki c19?
 Odmienne zdanie jest tępione. Nawet żeby być porzadkowym na zgromadzeniu  trzeba było mieć przyjęty update.
O co tu chodzi? Większość samo myślących ludzi trzyma się teraz na dystans od zebrań bo kiedy wydawało się ze jest tu jakaś logika to w tych szalonych czasach stanęli po stronie absurdu co wzbudziło do reszty myślących ludzi.
Widzę , że posiadasz tajemną wiedzę o "szopce", która w samej Polsce wysłała na "tamten świat" liczbę podobną liczbie wyznawców, o którym forum to opowiada. A na świecie prawie też blisko liczby tych wyznawców.
Podziel się tą wiedzą.
Kto nakręcił, w jakim celu i kto zarobił na tym ludobójstwie?


Offline urgent

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lipiec, 2023, 11:06 »
Znając to forum, którego administracja hołduje poglądom aktualnej poprawności politycznej, temat zaraz wyleci na cmentarz jak ten sprzed tygodnia o prawie do publicznego pokazywania genitaliów przez lgbtowców.
Na dyskusję w temacie nie liczyłbym.
A szkoda, bo zamykając usta zwolennikom spiskowych teorii, tylko utwierdzają ich w tych teoriach i pozyskują nowych zwolenników.
Ale cóż mieliśmy już inkwizycję katolicką, cenzurę reżimów totalitarnych, mamy nadal zamordyzm świadkowski i cenzurę lewicowej poprawności politycznej i światopoglądowej.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2023, 11:07 wysłana przez urgent »


Offline Światus

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Lipiec, 2023, 12:41 »
Urgent,
    zapomniałeś o Żydach, masonach i Grupie Bilderberg.

Masz rację, wypierdzieliłbym ten temat na cmentarz. ZERO FAKTÓW, za to zdania typu; "Wszyscy wiedzą..." i ogólniki. Zawracanie D po raz 50.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2023, 12:45 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Siedemtwarzy

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Lipiec, 2023, 12:43 »
Przyjełem szczepionkę na covida, wyniki mam znakomite. Czy reakcje podczas pandemii były przesadzone? Uważam że tak. Czy była pandemia covid19? Tak. Czy wirus covid 19 zmutował do postaci lekkiej? Tak, czym potwierdził procesy ewolucyjne. Dlaczego org ciągnie temat covida w nieskończoność. Bo w ten sposób utwierdza betonowych SJ w swojej nieomylności.
Czy badania które przedstawiają foliarze można brać na serio? Nie. Dlaczego? Bo są robione na amerykańskim społeczeństwie, czyli otyłym, pełnym chorób miażdżycowych społeczeństwie. W dodatku pozbawionym podstawowej opieki medycznej.
Czy szczepionki pomogły. W pierwszym etapie, tak. Czy była alternatywa dla szczepień. Nie.
Pandemia pokazała, że nie ma czarnobiałych scenariuszy. Utarła nosa i naukowcom i foliarzom. Evolution baby, evolution..


Offline prison

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Lipiec, 2023, 12:44 »
Widzę , że posiadasz tajemną wiedzę o "szopce", która w samej Polsce wysłała na "tamten świat" liczbę podobną liczbie wyznawców, o którym forum to opowiada. A na świecie prawie też blisko liczby tych wyznawców.
Podziel się tą wiedzą.
Kto nakręcił, w jakim celu i kto zarobił na tym ludobójstwie?
Powiedz mi ile znasz osób które umarły i czy we wcześniejszych latach taki sam procent nie umierał na powiklania pogrypowe.
Ja znam 3 osoby ktore zmarły w tym 2 zaszczepione. 1 osoba nie doczekala się na karetke po zawale bo byla na odkarzaniu.
Znam strażaków którzy jeździli do chorych i wypadków a umierali ludzie którzy nie doczeklai się karetek.
Strażacy, kasjerki i cala reszta po za lekarzami pracowali.
Jestem przekonany ze gdyby sluzba zdrowia dzialala normalnie nie bylo by większej smiertelnosci jak w latach poprzednich i teraz.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych tylko faktów i teorii które mozna zestawić z dowodami. Wystarczy mieć otwarty umysł i analizowac dane a nie ogladac tylko Tv.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Lipiec, 2023, 16:56 »
Powiedz mi ile znasz osób które umarły i czy we wcześniejszych latach taki sam procent nie umierał na powiklania pogrypowe.
Ja znam 3 osoby ktore zmarły w tym 2 zaszczepione. 1 osoba nie doczekala się na karetke po zawale bo byla na odkarzaniu.
Znam strażaków którzy jeździli do chorych i wypadków a umierali ludzie którzy nie doczeklai się karetek.
Strażacy, kasjerki i cala reszta po za lekarzami pracowali.
Jestem przekonany ze gdyby sluzba zdrowia dzialala normalnie nie bylo by większej smiertelnosci jak w latach poprzednich i teraz.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych tylko faktów i teorii które mozna zestawić z dowodami. Wystarczy mieć otwarty umysł i analizowac dane a nie ogladac tylko Tv.

Bzdury płaskoziemców i tyle. Z tym się nie da dyskutować bo od samego czytania oczy krwawią...

Siedemtwarzy i Sebastian starają się tu coś wyjaśnić i chwała im za to. Ale to próżny trud jak czyta się takie komentarze jak wyżej...
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2023, 17:07 wysłana przez Lu_Ke Sky_Walker »


Offline Sebastian

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Lipiec, 2023, 17:05 »
co prawda wyżej napisałem
faktycznie, nie mamy o czym dyskutować
i zdania NIE zmieniłem (gdyż nadal uważam że dyskusja z foliarzami jest bezcelowa), ale...

podzielę się z wami pewną refleksją...

razem z internetem i z facebookiem wyrosła Ciału Kierowniczemu "psychiatryczna konkurencja"...

kiedyś (powiedzmy w latach 80-tych XX wielu w Polsce Ludowej) świadkowie Jehowy mieli unikalną ofertę: opowiadali "na podstawie Biblii" swoją "teorię spiskową"...

wg tejże teorii, istnieje niematerialny Bóg Jehowa, który... zamierza wymordować niemalże całą ludzkość

a teraz, w internecie można przeczytać "ciekawsze" teorie spiskowe, np. takie, że istnieje Bill Gates który zamierza wymordować niemalże całą ludzkość...

albo takie, że to koncerny farmaceutyczne (albo masoneria albo "wuj wie kto") chce wymordować całą ludzkość

teraz świadkowie Jehowy "stracili monopol" na opowiadanie farmazonów :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lipiec, 2023, 17:08 »
co prawda wyżej napisałem  i zdania NIE zmieniłem (gdyż nadal uważam że dyskusja z foliarzami jest bezcelowa), ale...

podzielę się z wami pewną refleksją...

razem z internetem i z facebookiem wyrosła Ciału Kierowniczemu "psychiatryczna konkurencja"...

kiedyś (powiedzmy w latach 80-tych XX wielu w Polsce Ludowej) świadkowie Jehowy mieli unikalną ofertę: opowiadali "na podstawie Biblii" swoją "teorię spiskową"...

wg tejże teorii, istnieje niematerialny Bóg Jehowa, który... zamierza wymordować niemalże całą ludzkość

a teraz, w internecie można przeczytać "ciekawsze" teorie spiskowe, np. takie, że istnieje Bill Gates który zamierza wymordować niemalże całą ludzkość...

albo takie, że to koncerny farmaceutyczne (albo masoneria albo "wuj wie kto") chce wymordować całą ludzkość

teraz świadkowie Jehowy "stracili monopol" na opowiadanie farmazonów :)

Sebastian, brawo  :)


Offline darew

Odp: Podejście JW.org do c o v i d
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lipiec, 2023, 17:54 »
Powiedz mi ile znasz osób które umarły i czy we wcześniejszych latach taki sam procent nie umierał na powiklania pogrypowe.
a i owszem znam około 10 osób, które zmarły "dzięki" covidowi lub ledwo co z niego wyszły. W tym jedna zmarła kuzynka i kuzyn, który otarł się o śmierć. Nie pamiętam jednak wcześniej wsród znajomych przypadku śmierci z powodu grypy czy powikłań pogrypowych, tym bardziej ludzi w sile wieku, którzy zmarli z powodu covid.
Ja znam 3 osoby ktore zmarły w tym 2 zaszczepione. 1 osoba nie doczekala się na karetke po zawale bo byla na odkarzaniu.
Znam strażaków którzy jeździli do chorych i wypadków a umierali ludzie którzy nie doczeklai się karetek.
Strażacy, kasjerki i cala reszta po za lekarzami pracowali.
Jestem przekonany ze gdyby sluzba zdrowia dzialala normalnie nie bylo by większej smiertelnosci jak w latach poprzednich i teraz.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych tylko faktów i teorii które mozna zestawić z dowodami. Wystarczy mieć otwarty umysł i analizowac dane a nie ogladac tylko Tv.
Widzę jak potrafisz analizować dane. Jak myślisz dlaczego służba zdrowia działała wtedy nienormalnie i do pomocy chorym angażowano strażaków?
Bo było tylu chorych, którzy potrzebowali pomocy, że służba zdrowia stawała się niewydolna.
I jak sobie wyobrażasz wtedy jej normalne działanie? Zostawianie ludzi w domach żeby umierali?
Twoje przekonania o śmiertelności z powodu covid mają się nijak do rzeczywistości.
Dane z pażdziernika 2020 (czyli około 10 miesięcy trwania pandemii):
"Raport opublikowany przez CNN Health dobitnie pokazuje, że SARS-CoV-2 jest o wiele bardziej zaraźliwy od grypy i bardziej śmiercionośny. Oficjalne dane odnotowywane przez John Hopkins University podają, że od początku pandemii zakażonych koronawirusem zostało 35,7 mln osób, a zmarło ponad 1 mln chorych. To oznacza, że w niespełna 10 miesięcy z powodu COVID-19 zmarło więcej ludzi, niż na grypę w ostatnich pięciu sezonach łącznie.

https://www.focus.pl/artykul/na-covid-19-zmarlo-wiecej-osob-niz-na-grype-w-ciagu-ostatnich-5-sezonow



« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2023, 17:56 wysłana przez darew »