Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023  (Przeczytany 6574 razy)

Offline Grazyna

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Czerwiec, 2023, 06:31 »
Warszawa Wschodnia cudowny chłopak i mega przystojny💜💚❤️🧡💙


Offline Reskator

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Czerwiec, 2023, 07:33 »
Warszawa Wschodnia cudowny chłopak i mega przystojny💜💚❤️🧡💙

Poznaliście się na kongresie?
Fajnie że jednocześnie i razem jesteście tu i tam.
Te serduszka są cudowne.
Pozdrawiam.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Czerwiec, 2023, 07:37 »
Co myśleć o człowieku ,który np. chodzi na spotkania AA i zachwala na nich atmosferę i alkohole serwowane w pobliskiej restauracji ?
Prawdziwą nadzieję znajdziesz tylko w biblii a nie na zebraniach - kiedy w 2010 umierał mój ojciec jego jedna z ostatnich wypowiedzi brzmiała : nie spodziewałem się umrzeć w tym świecie. Bo żył nadzieją stworzoną przez mędrców Towarzystwa Strażnica. Może więcej czasu spędzaj z braćmi ,może jakiś przywilej a szczęścia będzie jeszcze więcej. Może o tym chcesz porozmawiać z Piotrem Z ? Jak nie masz odwagi ,mogę pomóc zorganizować taką wizytę pasterską.


Offline julia7

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Czerwiec, 2023, 21:44 »
Będzie dostępny w całości online któryś po polsku?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 08:26 »
Paragraf. Doceniam chęć pomocy. Jak będę chciał skorzystać dam znać.
Co do samego szczęścia to warto jednak poczytać trochę bo generalnie człowiek może być "szczesliwy" niezależnie od miejsca w którym przebywa. Ono jest bardziej ze środka człowieka.
Oczywiście są sytuację które to mocno ograniczają i jestem tego świadomy wiec darujcie juz mi wymienianie ich przez was.

Podziwiam jak bardzo dużo dyskusji wywołał komentarz . Wszystkim u których wpis wywołał poruszenie polecam próbę zrozumienia myślenia innego niż wasze i zastanowienia się dlaczego Was to tak dotknęło.

Co do samego przykładu z AA. Nie alkohol jest problemem i atmosfera przy piciu. Pije dużo ludzi którzy normalnie funkcjonują.  Idąc dalej tym tropem. Nie nauki o miłości, cierpliwosci czy inne dotyczace owoców ducha są złe. Znowu nie biczujcie mnie. To pewne uproszczenie na potrzeby dyskusji zeby coś pokazac.


Offline Do

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 09:25 »
Pozdrowienia z Wrocławia,  zaczyna się strawa duchowa


Offline Legion

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 12:01 »
Odpowiedział on na pytanie, dlaczego bóg tak długo dopuszcza cierpienia??
I tutaj werble proszę: bóg tak długo dopuszcza cierpienia, bo nie męczy się współczuciem...

O ja pierdzielę... Oni chyba nie są świadomi tego co mówią.
Oglądam materiały na sadistic, dla niewtajemniczonych treści typu obcinanie głów, rozstrzeliwanie ludzi, wypadki, łamanie kości, odcinanie kończyn itd. (mniejsza z tym jak to o mnie świadczy)
Najczęściej po zobaczeniu 4-5 materiałów albo jednego na prawdę mocnego jestem na tyle zdruzgotany, że nie potrafię zrobić nic innego tylko położyć się spać.

ŚJ chcą mi powiedzieć, że Jehowa ogląda takie obcinanie głów, kończyn, dręczenie i bicie dzieci... i się nie meczy współczuciem? Wypadałoby w trakcie tej głupiej gadki zhackować ekrany i puścić na nich właśnie jeden taki filmik z zabójstwa innego człowieka.


Offline Estera

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 13:01 »
(...) polecam próbę zrozumienia myślenia innego niż wasze (...)
   Każdy ma swoje życie i wie jak je przeżyć.
   Absolutnie jestem za tym, być ćwiczyć w sobie tolerancję dla innych decyzji niż nasze osobiste zapatrywania.
   Warszawo, wszelkiego powodzenia Ci życzę.
   :)) :))
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Do

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 20:22 »
Dzisiaj we Wrocławiu trochę ponad 6 100 osób.
Mocno jestem zbudowany programem...
a tak poważnie odłączyłem uszy od mózgu i szczerze nie mam pojęcia jaki był wątek.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 298
  • Polubień: 2232
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 20:35 »
Bożą cierpliwość tłumaczą też tym, że Bóg chce uratować jak najwięcej ludzi.
Ale pomyślmy, jeśli mając hodowlę w której prawie wszystkie zwierzęta rodzą się chore i zdeformowane, to czy będziemy podtrzymywać
taką hodowlę, bo kilka sztuk jest prawie całkiem zdrowych?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 22:41 »
Dzisiaj we Wrocławiu trochę ponad 6 100 osób.
Mocno jestem zbudowany programem...
a tak poważnie odłączyłem uszy od mózgu i szczerze nie mam pojęcia jaki był wątek.

Jeszcze dwa dni i będzie po wszystkim. Zawsze mogłoby być kombo i jak u nas od razu obsługa  :)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Czerwiec, 2023, 23:36 »
Bożą cierpliwość tłumaczą też tym, że Bóg chce uratować jak najwięcej ludzi.

Raczej zamordować jak najwięcej bo ludzi przybywa na planecie znacznie szybciej niż wyznawców Jehowy.
nihilista


Offline BetMan

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Lipiec, 2023, 14:41 »
Dzisiaj we Wrocławiu trochę ponad 6 100 osób.
Mocno jestem zbudowany programem...
a tak poważnie odłączyłem uszy od mózgu i szczerze nie mam pojęcia jaki był wątek.
Mnie to czeka za tydzień i zrobię podobnie jak Ty😎


Offline Estera

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Lipiec, 2023, 22:58 »
Artykuł z 29 czerwca 2023.
O zgromadzeniu we Wrocławiu z tego roku.
Zdjęcie główne w artykule ze zgromadzenia z roku 2019.
Pozostałe zdjęcia również z roku 2019 z hasłem zgromadzenia  ... "Miłość nigdy nie zawodzi" ...
I w artykule zakłamane dane o śj, te 9 milionów na całym świecie.
I statystyki z Polski o 117 tysiącach śj.
https://sjwp.pl/index.php?topic=11849.msg251645#msg251645
https://gazetawroclawska.pl/kongres-swiadkow-jehowy-na-tarczynski-arena-we-wroclawiu-organizatorzy-spodziewaja-sie-kilku-tysiecy-osob-mozliwe-utrudnienia-w/ar/c1-17678131
Konrad Bałajewicz autor artykułu, niestety nie przyłożył się do rzetelnego opracowania :'( :'(
I tak się wciska kity ludziom niezorientowanym w materii.
A fe :'(   
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec, 2023, 23:01 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Światus

Odp: Okazujcie cierpliwość! Kongres w roku 2023
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Lipiec, 2023, 10:52 »
    Nasz przedstawiciel i korespondent udał się do Sosnowca, gdzie działa podczas ostatniego dnia kongresu.
Oto garść informacji:

    Główne przesłanie dotyczy sprzedaży sal królestwa i wyprowadzania pieniędzy za granicę oraz rozbijania rodzin przez organizację. Reakcje są różne, choć nie, jak do tej pory, nie było bardzo nieprzychylnych (z małym wyjątkiem, o którym dalej). Część osób udających się na kongres chętnie przyjmuje ulotki.
   
    Jedyną osobą jawnie okazującą niechęć naszemu korespondentowi okazał się "bramkarz". Próbował go przestraszyć policją. Z powodu braku naruszenia prawa, o którym został poinformowany, zrezygnował z tego pomysłu.
    Próbował także odbierać ulotki gościom kongresu, pełniąc rolę "policjanta religijnego". Jednak niektórzy stanowczo się temu sprzeciwiali i na to nie mógł już nic poradzić. Chcąc nie chcąc ulotki trafiły do środka. Trzymajmy kciuki, żeby trafiły też do serc i umysłów ludzi :)

    Cała akcja odbywa się z poszanowaniem, kulturalnie i w sposób nieurągający godności Świadków jehowy oraz osób zainteresowanych widowiskiem kongresowym.
    Czekamy na kolejne sprawozdanie.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2023, 11:13 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?