Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podpisz petycje o wykreśleniu świadków Jehowy  (Przeczytany 366 razy)

Offline Lidia

Podpisz petycje o wykreśleniu świadków Jehowy
« dnia: 13 Czerwiec, 2023, 14:04 »
       Petycja, komentarze, statystyki.

https://www.petycjeonline.com/petycja_o_wykrelenie_z_rejestru_organizacji_wiadkow_jehowy_z_uwagi_na_dyskryminacj

https://www.petycjeonline.com/signatures_with_comments.php?petition_id=395683

https://www.petycjeonline.com/stats.php?id=395683

       Szukałam tutaj na forum nowego statutu śJ w Polsce, nie znalazłam. Chciałam zamieścić imiona i nazwiska aktualnego zarządu w Nadarzynie, to osoby publiczne. Może ktos z Was wklei lub wypisze.

       Taki miałam przypadek. W niedzielę pracodawca wysłał mnie w delegację bardzo daleko od domu z noclegiem jedną noc w hotelu. O zgrozo ! w hotelach nie wolno bo tam tylko niemoralnośc, pijaństwo, bijatyki, papierosy i hulaszczy tryb zycie. A w rzeczywistości hotel obłożony był w całości, wszedzie cisza, pijanych nie było, nikt nie palił, nikt nikogo nie pobił, było uprzejmie i miło.

       Nigdy tego nie robiłam by rozmawiać przy wózkach, podeszłam w parku do dwóch pań takich ok 70 lat. Bardzo miło sobie rozmawialiśmy, przedstawiłam się że nie jestem śJ i podziwiam je że tak stoją. Powiedziałam że mój dziadziuś był w ich organizacji kilkadziesiąt lat starszym i zrezygnował po przeczytaniu w necie czym rzeczywiście zajmuje się Ciało Kierownicze z Warwick. Uciekł i nie chciał mieć nic wspólnego z tą religia. A to pewnie odstępcy napisali jakieś kłamstwa. Nie to była oficjalna strona rządowa ich urzędu skarbowego. A kto to tam wie co tam było napisane w necie wszyscy moga pisać a co takiego tam było że mu nie pasowało ? Ja paniom nie powiem, trzeba samemu odszukać i przeczytać. A o tym że Nadarzyn założył nową stronę w necie to panie wiedzą ? Nie pierwsze słyszymy. Ta strona pokazuje że sprzedają sale królestwa, domy, mieszkanie, działki wszystko to co w prezencie śJ dali Nadarzynowi. To nie prawda, sprzedali tylko w NJ stary gmach gdy przenosili się do Warwick, wszyscy o tym wiedza. No i jeszcze było kilka zdań, rozstaliśmy się w miłej atmosferze.

       To straszne że śJ nic nie wiedzą i nie wolno im nic wiedzieć. Razem z mężem demaskujemy gdzie się tylko da tą zdradziecką organizację pełną nienawiści, pogardy dla ludzi i kłamstw.

       A za moją rozmowę przy wózku to mój powiedział że w nagrodę na koniec miesiąca kupi mi nowa sukienkę która mi sie spodoba. Mam już upatrzoną taką super wizytową kreacje, ale kosztuje 4.200 zł. Ciekawa jestem co powie gdy zobaczy paragon, ale do paragonu kupie w aptece jeszcze krople nasercowe  :) Stale mówi że kocha, to będzie test dla niego. Wiecie dziewczyny jak ważna dla nas jest nowa sukienka. Pozdrawiam wszystkich czytających, Lidia  :)


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2023, 14:22 wysłana przez Lidia »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Podpisz petycje o wykreśleniu świadków Jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwiec, 2023, 15:21 »
Witaj Lidia:
Zapominałaś o BUTACH  >:D, moja ma ''hopla'' w domu trzyma 40 par, ja tylko trzy może cztery


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Podpisz petycje o wykreśleniu świadków Jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec, 2023, 21:56 »
A za moją rozmowę przy wózku to mój powiedział że w nagrodę na koniec miesiąca kupi mi nowa sukienkę która mi sie spodoba. Mam już upatrzoną taką super wizytową kreacje, ale kosztuje 4.200 zł. Ciekawa jestem co powie gdy zobaczy paragon, ale do paragonu kupie w aptece jeszcze krople nasercowe  :) Stale mówi że kocha, to będzie test dla niego. Wiecie dziewczyny jak ważna dla nas jest nowa sukienka. Pozdrawiam wszystkich czytających, Lidia  :)
Ty weź już lepiej nie podchodź do śJ i z nimi nie dyskutuj, bo męża z torbami puścisz, jak on taki skory do nagradzania.  ;D ;D ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi