Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wpłata do betel w Nadarzynie, dla zgwałconych dzieci w zborach świadków Jehowy.  (Przeczytany 1318 razy)

Offline Gremczak

Wolę stracić 5 zł na opłaty niż podarować 1 zł dla sekty.


Offline Sebastian

Musiałem się tłumaczyć, że ja teraz nie będę wysyłał, że innym razem, bo pani już mi dawała blankiet do wypełnienia, że ja teraz to chciałem się tylko zorientować, czy jest taka operacja możliwa.
w ten sposób odkryłeś "wersję dla oszczędnych" :)

można obejść w mieście wojewódzkim 30 placówek pocztowych i na każdej z 30 placówek od nowa "orientować się" czy dałoby się nadać taki przekaz pocztowy

efektem będzie 30 rozmów na temat sekty, a więc faktyczny cel (czyli "uświadamianie społeczeństwa") zostanie osiągnięty nawet bez wysłania jednego grosika.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

w ten sposób odkryłeś "wersję dla oszczędnych" :)

można obejść w mieście wojewódzkim 30 placówek pocztowych i na każdej z 30 placówek od nowa "orientować się" czy dałoby się nadać taki przekaz pocztowy

efektem będzie 30 rozmów na temat sekty, a więc faktyczny cel (czyli "uświadamianie społeczeństwa") zostanie osiągnięty nawet bez wysłania jednego grosika.
Oczywiście, że tak. Masz Sebastianie rację. Ale z tej wersji nie jestem usatysfakcjonowany do końca, dlatego, że ma ograniczony zasięg.  Nie dociera do Nadarzyna. A ja chcę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dlatego obejdę kilka placówek pocztowych i wcale nie będę Nadarzynowi "żałował grosza". Wersja "oszczędnościowa" jest także czasochłonna i pracochłonna, bo od niej mogą zaboleć "koniczyny dolne"  ;) . Jest wiec tylko dla Szkotów, nie ujmując im honoru.  ^-^
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2023, 20:03 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Sebastian

wybierając małe placówki (w których nie ma dużego ruchu) ale zatrudniające więcej niż jedną osobę, a następnie wpłacając "1 grosz kosztujący 5zł", zostawiamy kwitek na poczcie

ten kwitek może być przez "panienkę z okienka" pokazany innej pracownicy poczty - i wtedy wieść o tym co dzieje się w sekcie świadków Jehowy rozniesie się szeroko po okolicy.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)