Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przywitanie  (Przeczytany 990 razy)

Offline Lu_Ke Sky_Walker

Przywitanie
« dnia: 12 Marzec, 2023, 12:45 »
Czytam to forum od lata 2022r i postanowiłem wreszcie się zarejestrować. 

Na zebraniu ostatni raz byłem 1 lutego 2023r. Od tego czasu jestem nieczynny i świetnie się z tym czuję. Nie jestem wykluczony. Nie odszedłem oficjalnie z JW i na razie nie planuję. Nikt nie może mi nic zrzucić bo moje myśli, że to wszystko ściema,  zna tylko moja żona- moher betonowy oraz ojciec.
Żona z moim ojcem siedzą teraz w Sosnowcu słuchając cennych pouczeń duchowych a ja kolejny raz czytam Kryzys Sumienia w formie papierowej (lubię tak) a na smatrfonie forum sjwp.pl . Tym sposobem też się duchowo buduję  ;)
Pochodzę z Śląska, z miasta  średniej wielkości, jest tu kilka zborów ludzi wybranych przez Boga  8-) Właśnie o tym mówił na jednym z ostatnich niedzielnych wykładów w styczniu 2023 mówca przyjezdny z sąsiedniego zboru. Mnie mdliło od tych głupot ale żonka łykała jak pelikan.
I pewnie za 4 godziny jak będą wracać z Sosnowca to znowu z teściem pogadają sobie jakiego odstępcę mają w domu.

C.D.N.


Offline Sinéad

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec, 2023, 13:20 »
Hej hej 🖐
Witaj w zacnym gronie, czuj się tu dobrze.

Fajnie ze czujesz się świetnie w takim stanie jakim teraz jesteś. Ale buduj mentalne siły na okoliczność tego ze żona i ojciec po jakimś czasie już nie będą dla Ciebie tacy mili - jeśli to świeża sprawa to może myślą ze to taka Twoja chwilowa fanaberia. A potem zaczną Cię cisnąć żebyś się „ogarnął” a z tą wiedzą którą już masz to nie ma odwrotu.

Zazdroszczę papierowej wersji „Kryzysu”, ja mam elektroniczną, gorzej się czyta ale dobrze ze jest chociaż taka. Pozdrawiam!
2018 - p.i.m.o.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marzec, 2023, 13:40 »
Witaj wśród nas. Czytaj, pisz, pytaj. Ogólnie baw się dobrze. Pozdrowienia z kujawsko-pomorskiego.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nikt

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marzec, 2023, 14:35 »
Witaj i powodzenia z rodziną a powiem Ci lekko nie jest jak widzisz jak pozostali wciągają się jeszcze bardziej w te szambo.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 284
  • Polubień: 2213
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marzec, 2023, 15:20 »
Witaj. Możesz powiedzieć co Ciebie wybudziło?


Offline Estera

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Marzec, 2023, 15:45 »
Czytam to forum od lata 2022r i postanowiłem wreszcie się zarejestrować. 
Na zebraniu ostatni raz byłem 1 lutego 2023r. Od tego czasu jestem nieczynny i świetnie się z tym czuję.
Nie jestem wykluczony (...)
Nie odszedłem oficjalnie z JW i na razie nie planuję.
Nikt nie może mi nic zrzucić bo moje myśli, że to wszystko ściema,  zna tylko moja żona- moher betonowy oraz ojciec.
   Lu_Ke Sky_Walker :)
   Witaj Nowy Przybyszu jak bohaterowie z Gwiezdnych Wojen.
   Świetnie się czujesz odcięty świeżutko od tego organizmu i życzę Ci, aby to uczucie ogarniało Cię już zawsze.
   Znam je doskonale, ponieważ już od kilku dobrych lat właśnie w takim stanie jestem :-* :-*
   Co do Twojej żony i Twojego ojca, to uważaj!
   Bo to już dwóch świadków, którzy przed komitetem sądowniczym mogą potwierdzić, co się w Twojej głowie kryje!!!
   I jak bardzo zdradzieckie wobec jw.org masz obecnie  poglądy.
   Niech Ci z nami będzie dobrze.
   Napisz nam jak odkryłeś, że to ściema.
   Powodzenia.
   Pozdrawiam.
   Życzę miłej lektury "Kryzysu Sumienia".
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Marzec, 2023, 16:02 »
 WITAM Lu_Ke Sky_Walker  w Naszej ''rodzince''

« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2023, 16:21 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marzec, 2023, 17:41 »
Witaj po jasnej stronie mocy.
nihilista


Offline cichybob

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Marzec, 2023, 19:47 »
Witaj bracie w mocy!
Moja żona podobnie moherowa jak Twoja. I cała jej rodzinka też. Jej szwagier to taki mały siusiak, co struga ważnego jakim to on starszym i mówcą nie jest... Nie jesteś sam jako PIMO. Tutaj znajdziesz ludzi, którzy czują to, co Ty.
Niech moc będzie z Tobą!


Offline Światus

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marzec, 2023, 19:52 »
Witaj na forum Lu_Ke.
Przyda się tu trochę świeżości.  :)
Kiedy "beton" zacznie się kruszyć, to już na dobre  ;)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec, 2023, 20:10 »
Dzięki za przywitanie  :)

Chciałbym więcej o sobie napisać w dziale Nasze historie.
A co do mojej żony i jej zachowania: wcale mnie to nie stresuje czy do starszych pójdzie. Bo od miesiąca rozpętała kampanię pisania na WhatsUppie jakiego odstępczego ma męża i oczekuje wsparcia, pocieszenia i współczucia. Pisze do ludzi którzy rzadko kiedy mają czas do niej coś napisać a co dopiero się spotykać. Bo przecież nie można tego czasu zaraportować więc otrzymuje żonka ma teksty typu "jesteśmy z tobą" i inne takie banały. Ale żona jak ceni sobie to "wsparcie", tę "troskę", jak się tym jara....
W zborze nie mam i nigdy nie miałem żadnych przyjaciół. A tych 3-5 znajomych którzy się odwrócą ode mnie wcale mi nie żal. Trudno, to tylko znajomi, nie znaczyłem do nich nic więcej niż to, że przyszli z rodziną wypić kawę i zjeść ciasto jak ich zaprosiliśmy. W drugą stronę dłuuuuuuugie oczekiwania na zaproszenie. Wiecie: zawsze mało czasu dla "braci"  :(
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2023, 20:15 wysłana przez Lu_Ke Sky_Walker »


Offline Aliki

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Marzec, 2023, 08:48 »
Cześć, pochodzę ze Śląska, konkretnie z Knurowa 🐷 ale już prawie 20 lat tam nie mieszkam. Budowałam ck w Sosnowcu... Cała młodość zmarnowana...
A może się znamy albo mamy wspólnych znajomych?
Jestem 4 lata POMO, a mój namaszczony kremem Nivea mąż, brnie w zaparte... Ostatnio został pionierem stałym...
Po latach na out skoncentrowałam się wreszcie na sobie. Robię to co lubię i nie tracę czasu na bzdury. Ale długo się tego uczyłam...
3maj się, jak chcesz to napisz na priv.


Offline janeczek

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Marzec, 2023, 10:12 »
Czytam to forum od lata 2022r i postanowiłem wreszcie się zarejestrować. 

Na zebraniu ostatni raz byłem 1 lutego 2023r. Od tego czasu jestem nieczynny i świetnie się z tym czuję. Nie jestem wykluczony. Nie odszedłem oficjalnie z JW i na razie nie planuję. Nikt nie może mi nic zrzucić bo moje myśli, że to wszystko ściema,  zna tylko moja żona- moher betonowy oraz ojciec.
Żona z moim ojcem siedzą teraz w Sosnowcu słuchając cennych pouczeń duchowych a ja kolejny raz czytam Kryzys Sumienia w formie papierowej (lubię tak) a na smatrfonie forum sjwp.pl . Tym sposobem też się duchowo buduję  ;)
Pochodzę z Śląska, z miasta  średniej wielkości, jest tu kilka zborów ludzi wybranych przez Boga  8-) Właśnie o tym mówił na jednym z ostatnich niedzielnych wykładów w styczniu 2023 mówca przyjezdny z sąsiedniego zboru. Mnie mdliło od tych głupot ale żonka łykała jak pelikan.
I pewnie za 4 godziny jak będą wracać z Sosnowca to znowu z teściem pogadają sobie jakiego odstępcę mają w domu.

C.D.N.

Witaj ale zarazem miesiące to trochę mało w zmianie sposobu życia, doceni moc orga organizacji.
Nie chcę ci podcinać skrzydeł bracie w odstępstwie, ale zluzuj pęd tylko szkodzi.
Żeby wyżyci tam trzeba przejawiać coś co mieli dawniej Biblia, u mnie zaczęło się od Jana 10,16 tak jak pisze.
Widzisz nasz wiara zasadniczo nie ma znaczenia tylko stanowczość wersety, nie wolno nic dokładać bo cię mają wykończą.
Opór ma sęs i działa zawsze modlitwa Panie Jezu dziękuję, i wzywając twoje imię tylko widzisz to ma być tego co mówi ewangelia.
Nie da się tego nauczyć jak modlitwy albo nasze albo nie działa, pytamy wuja gogle co akurat bierzemy na tapetę.
Tematy drażliwe bijące w organizacje słynne 14,14 czy można w ogóle cokolwiek bez Pana danego przez ojca.
To coś jehowa skąd pochodzi co znaczy wokalizacja słowo nie to co ma przedstawiać, ogólnie ufanie człowiekowi wersety, dalej Pow Prawa 32, 8 tu już jak wiedze poszerzymy.
Beton nie beton można złamać zakryć to nasz wola determinacja, jest ten dany Pan Jezus jego moc zakrywa wszystko tylko trzeba znać, i nie używać nic więcej nic.
Ja w odstępstwie 28 lat i ciągle coś nowego przychodzi do głowy, ja nigdzie nie ucieknę bo moi rodzice urodzili się w organizacji brak przestrzeni poza.
A ja nie chcę być w jakikolwiek sposób karany ostracyzm brak akceptacja, jestem raczej twardy jako człowiek ale korpo mocniejsza.
Dlatego każę ich jak mogę, i nie przestane dopóki mnie nie wypuszczą to niebezpieczna sekta dlatego trzeba być ostrożnym jak z wściekłym psem.   
 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Marzec, 2023, 13:13 »
Janeczek,
Dzięki za przywitanie.
Opisałem swoją historię w dziale:  Byłem ŚJ.
Nie szukam Boga, Jezusa ani religii. Jak wielu tutaj, jestem obecnie między ateizmem a agnostyzmem.

Jeśli ktoś chce mnie poznać lub zrozumieć to proponuję dalszą dyskusję kontynuować w w/w dziale.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Marzec, 2023, 20:25 »
Witam i ja ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,