Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023  (Przeczytany 2199 razy)

Offline Profesor Tutka

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Luty, 2023, 11:36 »
Janeczek to nie Polak? jak to?Lis w kurniku?


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Luty, 2023, 12:12 »
A ja lubię wielowatkowość Janeczka. Cos tak odległe od prostactwa orga, ze aż milo się w to wgryza...


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Luty, 2023, 12:23 »
Janeczek jak wejdzie dzisiaj na Forum, to zapewne się ucieszy, bo w temacie o trójcy, dwie strony będę poświęcone Jemu osobiście.
A to pewnie też dlatego, że przez lata spędzone w organizacji kładziono duży nacisk na okazywanie "osobistego zainteresowania" 👍🤠


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Luty, 2023, 14:45 »
Janeczek nadaje kolorytu dyskusją, to jak oscypki w Zakopanym, Duch Puszczy w Hajnówce itp. Bez niego byłoby szaro na forum >:D >:D ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Luty, 2023, 14:47 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Luty, 2023, 18:38 »


Ech ile ja czasu i pieniędzy straciłem na zbieranie tomów i ich oprawę u introligatora. Kiedyś usługi tego typu były w cenie. A teraz wszystko do pieca poszło. Masz rację szkoda lasów. Zwłaszcza, że ostatnio sporo tych zmian w naukach ŚJ.
[/b][/size]

Aby uzupełnić tomy tzw. czarno-białe, pożyczałem i kserowałem całe roczniki. Dziś bym napisał o sobie, że na głowę upadłem. Na ksero też kilka wypłat zostawiłem. :o
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Luty, 2023, 18:51 »


Aby uzupełnić tomy tzw. czarno-białe, pożyczałem i kserowałem całe roczniki. Dziś bym napisał o sobie, że na głowę upadłem. Na ksero też kilka wypłat zostawiłem. :o
witaj w klubie :) robiłem kiedyś to samo :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Luty, 2023, 22:05 »
A tak juz odchodzac od stylu pisania Janeczka (mam nadzieje sie sie nie obrazisz, my tak tylko troche smieszkujemy i bardzo Cie lubimy) , to zaciekawila mnie publikacja o ktorej napisal. Po kiego grzyba studiowac ksiazke o zmianach doktrynalnych, jesli juz podczas jej studiowania czesc nauk i tak bedzie nieaktualna...

Taka zapchajdziura na 5 lat, po 5 latach tak sie wszystko pozmienia, ze ksiazki Trzeba bedzie zakazac a papierowe egzemplarze palic...

Szkoda na to lasów... :-\

Moj wpis zglaszam do usunięcia, bo temat wyjasnily lutowe ogloszenia zamieszczone przez Swiatusa a wpis tworzy sensacje tam gdzie jej nie ma. Studiowana bedzie ksiazeczka o dziejach i swiadki maja ja zaktualizowac. Bardzo dobrze ze Janeczek slabo sluchal, lepiej dla jego glowy; reszta wyjasnila sie sama:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline janeczek

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Luty, 2023, 12:06 »
Mam podejrzenie, że Janeczek nie operuje j. polskim w stopniu zaawansowanym i używa translatora. Stąd ten ciąg liter.

Traktuje nowomowę organizacji na serio i staram się ją parodiować podciągać do granic absurdu.
Jehowa powtarzany bez konnica przyjaciel tak jehowa i dzięki jehowie przez jehowę.
Drażni to osoby w organizacji mocno i uważają że to bełkot, jehowa tak nie mówi jehowa to prostolinijna rozmowa.
Tak długo jestem poza sektą że zlewa mi jehowicki bełkot, tak to wygląda jak was drażni to słabo, jeżeli nie zamierzacie wrócić do jehowy.

Można i normalnie ale zostanę przy swoim, tak normalnie 1 raz na próbkę.
Byłem w gośćcach z okazji świąt prawosławnych, i akurat w zboże był mówca z Nadarzyna ciekawe jak działa indoktrynacja prosto z centrali.
Sobota 1 wykład połączony z wyżerką na sali, zaczął że to dzięki braciom którzy go zaprosili będzie po pokarmie duchowym wyżerka w postaci ciast naszych sióstr.
Powiedział że problemy jakie wskaże w wykładzie, to nie są te przekazane przez starszych ze zboru żeby skorygować miejscowych braci.
Ale ogólne od braci usługujących żeby zbory były mocniejsze i służyły poprawniej Jehowie.
Użył w modlitwie że dziękujemy naszym braciom z ciała kierowniczego za ten pokarm, nie wszyscy u nas to w modlitwie wstawiają, a to chyba nakaz z centrali.
Teokratyczna ciekawostka, raj i jak go sobie wyobrażamy czy mamy ulubioną ilustracje z rajem z literatury.
A może mamy wydrukowaliśmy sobie i patrzymy na nią codziennie umacniając swoją nadzieje, pociągnął też temat lewka ale nie mogę tego w normalnym tekście.
Tak można tylko po co udawać ja ich tak męczę, nie czytajcie jak nie rozumiecie całość na raz bo to są zdania żeby wk....ć tych pod wpływem orga ich bełkotem z tematu na temat od czapy.
Jestem absolwentem TSSK i tak mam tak jehowa szkoli, was wersetami nie nękam ale w realu ci od borga Jana 10, 16 obrywają i tłumacz się takiemu doktorowi z TSSK jak ja, mówię droga przez mękę z jehową oczywiście.

Nie przejmujcie się jak macie naloty że tam był sens nie ma ani krzty, to po latach przychodzi.
Rozmowy szczere uczciwe z tymi w sieci borga nic nie dają, trzeba nimi wstrząsnąć bezmiarem głupoty sięgającej dna.
Jehowa twórca wojny sprawiedliwej jak w armagedonie najlepiej zabijać dzieci, czy palone ciała będą jehowie sprawiać miłą woni, no dzieci może skończę to próbka czym ja ich traktuj.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Borg_(Star_Trek)   
   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Kwiecień, 2023, 11:12 »
Taka słowna zmiana w tym tygodniu na zebranku w tygodniu, już było ogłoszenie ze w wrześniu kończą rozważnie będziesz żył wiecznie.
Idzie to jak po grudzie te filmiki , poziom zakłamania wciskany zainteresowanym nie dział na tych co w tym siedzą lata i znają realia.
Przysłowiowe CK nie są przywódcami śj są granice, tak nawiasem to jak demokratyczne wybory w PISie mógł każdy wygrać ale Prezes wygrał.
Podali nową publikacje nie pamiętam i nic mnie to nie obchodzi, wiem o czym jehowa ustanowił CK i mu ufa.
Ale do sedna użył słów publikacja studiowana zawiera nasze nowe wierzenia ustanowione przez niewolnika.
Może ja opóźnionym w nowomowie ale po raz pierwszy słyszałem nowe wierzenia, i drugi raz użył zrewidowane wierzenia.
Były światła następnie dokładniejsze zrozumienia, a teraz nowe wierzenia.
Słowo "wierzenia" na jw.org występuje:
"Kształtowanie się wierzeń"
https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1200277174


Po angielsku jest "Beliefs Clarified" - są nowsze wierzenia
https://wol.jw.org/en/wol/d/r1/lp-e/1200277174
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2023, 11:20 wysłana przez szymonbudny »
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]