Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Obrońca orga ale cwany  (Przeczytany 1692 razy)

Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Styczeń, 2023, 16:21 »
ciekawe czy będą jakiekolwiek nowe odcinki
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Styczeń, 2023, 16:22 »
Tam komentuje niejaki "jerzy kukułka" jak nic to  trampek  ;D Poczytajcie jaką mi dał odpowiedź, na mój komentarz, że wrogiem śJ są ich stare publikacje.

"jerzy kukułka
2 godziny temu
  Posłuchaj katolicki czy protestancki czy chooy wie jaki wieprzu - Świadkowie Jehowy badają Biblię i póki co oni są najbliżej prawdy czyli tego co JEHOWA zawarł w Biblii.
Ty debilku niedługo do piachu i zdechniesz jak typowy robak. Teraz debilku w jakiej strukturze jesteś ? Tęczowej ?
Oni są bardzo rodzinni, tam możesz teraz pewnie nawet i kozę dymać albo swoje bękarty. Pochwal się, świrze , buhahahaha
"

Jest ciąg dalszy. Teraz to już wiem że to trampek.

"jerzy kukułka
2 godziny temu
 @michal0604  Posłuchaj, odstępcze ścierwo. Ja nie jestem żadnym Świadkiem Jehowy. Każdy kto szuka prawdziwego Boga czyli JEHOWY to będzie czytał Biblię a nie internetowe szambo.
Ty katolicki wieprzu żyjesz tylko tym co czytasz na forach a nie tym co jest w Biblii.
A teraz debilu katolicki jazda do proboszcza, bierz od niego w usta i ucałuj truchło na pogańskim krzyżyku w świętego napleta.
"

i jeszcze...


"jerzy kukułka
2 godziny temu (edytowany)
Te, skarżypyta i donosicielu, odstępcze ścierwo, tak cię boli prawda o was ? Jesteś tylko zwykłym wieprzem taplającym się w błocie albo zwykłym psem, tarzającym się we własnych wymiocinach.
Nie podobają ci się moje komentarze to wypi***aj , moherowe ścierwo na wasze debilne forum.
JAM JEST TRAMPEK, PAN TWÓJ I BÓG TWÓJ, MOHEROWE ŚCIERWO.
"[/b]

   :'( :'( :'(

   Ten pożal się Boże jerzy kukułka!
   Nigdy chyba nie zrozumiem tego typu osobowości, wypowiedzi i zachowań.
   To musi być strasznie sfrustrowany facet.
   Taki i inny styl pisania dużo mówi o osobie z psychologicznego punktu widzenia.
   Wypowiadanie się właśnie w taki sposób, to tylko i wyłącznie świadczy o niej samej.
   Ile złości, ile agresji i przemocy się tam wylewa, po prostu ociekające z wody ręczniki.
   W życiu w kręgu wśród swoich znajomych nie chciałabym mieć kogoś takiego.
   To naprawdę trzeba nie mieć po kolei klepek w głowie, żeby takie obraźliwe teksty pisać.
   To trzeba mieć sadystyczno-psychopatyczną przyjemność, żeby to tak namiętnie robić.

   Nie zaglądam na inne fora, ale bardzo często czytam komentarze pod różnymi nagraniami na you tube.
   I naprawdę są tam bardzo merytoryczne  wypowiedzi, bez obrzucania się błotem.
   W większości przypadków.
   Wypowiedzi, z których można się również czegoś nauczyć.
   I nie koniecznie zgadzające się z opinią innych.
   Gość niby staje w obronie śj.
   Tylko, że styl jakiego używa, to raczej im więcej szkody niż chwały przynosi.
   Zajrzałam na kanał tego gościa z tym jego filmem broniącym śj.
   Jest tylko to jedno nagranie i nic dalej, żadnej papki, jak to napisała PPJ.
   To gdzie reszta argumentów na obronę tej świętej jw.org?
   Zapału zabrakło, czy pana Mariana Jehowa spalił ogniem, za dotknięcie odstępczej braci?

   ;D ;D ;D
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Styczeń, 2023, 16:46 »
Trampek dalej nadaje, ale to co pisze, nie nadaje się na łamy forum. To osobnik o ujemnym IQ. Typowa umysłowy jamochłon. Nie warto strzępić języka na oszołoma.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline janekkowalski

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Styczeń, 2023, 17:24 »
W myśl przysłowia: do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do głupka wcale.


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Styczeń, 2023, 17:27 »
   Zapału zabrakło, czy pana Mariana Jehowa spalił ogniem, za dotknięcie odstępczej braci?
myślę że Marian podał za dużo info na własny temat

wśród komentarzy pojawiły się domysły z jego imieniem i nazwiskiem i miastem zamieszkania.

może Marian już jest po rozmowie ze starszyzną.

następni tacy Obrońcy Organizacji powinni NIE używać prawdziwego imienia ale np. jakieś imię biblijne typu Eliasz czy Elizeusz czy Noe

no i powinni wykazać się sprytem, napisać coś co zmyli Nadarzyn.

Typu: mam rodzinę w Kazachstanie. Wg wierzeń jw.org (zakładając że wszyscy jeśli jesteśmy potomkami wnuków Noego) to wszyscy ludzie są jedną wielką rodziną (nawet bezbożnik Sebastian ma rodzinę i w Turkmenistanie i w Kambodży i na Tajwanie i w Watykanie i wszędzie).

podobnych "zmyłek" można tworzyć dużo i wtedy Organizacja nie zaklebluje swego Obrońcy.

Do tego te "zmyłki" trzeba wmontować w tekst tak, aby nie budziły podejrzeń.

Wtedy być może taki kanał mógłby przetrwać...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Storczyk

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Styczeń, 2023, 17:33 »
On wyraża się głośno na temat odstępców, w sposób jaki ŚJ mówią po cichu lub w myślach ;)

Mądre, nasze kochane psy w żadnych wymiocinach się nie tarzają ( bynajmniej mój) lubią olewać co popadnie.
I to należałoby zrobić.
Olać, jad tego Pana, bo nie wie nic, a się wypowiada.








Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Styczeń, 2023, 21:28 »
myślę że Marian podał za dużo info na własny temat

wśród komentarzy pojawiły się domysły z jego imieniem i nazwiskiem i miastem zamieszkania.

może Marian już jest po rozmowie ze starszyzną.

następni tacy Obrońcy Organizacji powinni NIE używać prawdziwego imienia ale np. jakieś imię biblijne typu Eliasz czy Elizeusz czy Noe

[/size]

Mojżesz był charyzmatycznym przywódcą. Zabił przecież Koracha, buntownika, uważam, że powinien przybrać imię tego męża Bożego :P
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Styczeń, 2023, 22:03 »
na razie nikt oprócz Jehowy nie wie czy Marian okaże się Mojżeszem czy Abiriamem (imię kumpla tegoż Koracha) więc nie wiadomo czy imię Mojżesz pasowałoby :)

druga sprawa, Marian "bez przywileju" a to nieco podejrzane... W dzisiejszych czasach gdy nawet nastolatek może zostać sługą pomocniczym "być bez przywileju" to naprawdę podejrzane...
.
a z "biblijnych" imion najtrafniejsze byłoby imię Uzza :) .
czy domyślacie się _dllaczego_ Uzza?
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń, 2023, 22:08 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Styczeń, 2023, 15:40 »
Tacy sympatycy jak Trampek powinni jeszcze bardziej wysilać się w służbie zrażania zwykłych ludzi do świadków Jehowy. Jak dla mnie jego działalność 10/10.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Styczeń, 2023, 17:29 »
na razie nikt oprócz Jehowy nie wie czy Marian okaże się Mojżeszem czy Abiriamem (imię kumpla tegoż Koracha) więc nie wiadomo czy imię Mojżesz pasowałoby :)

druga sprawa, Marian "bez przywileju" a to nieco podejrzane... W dzisiejszych czasach gdy nawet nastolatek może zostać sługą pomocniczym "być bez przywileju" to naprawdę podejrzane...
.
a z "biblijnych" imion najtrafniejsze byłoby imię Uzza :) .
czy domyślacie się _dllaczego_ Uzza?
[/b][/size]

Wypruwając żyły w obronie organizacji, zostanie porażony orgazmem????  :P >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Do

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Styczeń, 2023, 17:43 »
 :)
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2023, 18:36 wysłana przez Do »


Offline smaigol

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Styczeń, 2023, 19:41 »
W pierwszej chwili chciałem napisać co myślę o jego filmiku, ale zdałem sobie sprawę ,że tak naprawdę to prywatnie trzymam za niego kciuki. Wejście miał dobre, obawiam się tylko że w trakcie poszukiwania argumentów , zmieni zdanie.


Offline Światus

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Styczeń, 2023, 20:21 »
Tak, jak napisał ktoś w komentarzu na YT, Trampek robi świetną robotę. Nawróci więcej osób z chęci bycia Świadkiem niż my wszyscy, razem wzięci.  :))

A Marian? Poza przedstawieniem się i fragmentem o usuwaniu komentarzy nie powiedział nic, czego nie byłoby w Strażnicy. Zero argumentów.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Styczeń, 2023, 20:58 »
wolałbym, aby bloga lub instagramie lub profil na youtube prowadził Trampek :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Styczeń, 2023, 20:16 »
Zobaczcie co trampek napisał o naszym forum. Biedaczek nie miał sposobności się wypowiedzieć bo niedobrzy admini i moderatorzy od razu go banowali.  ;D Aż żal mi się go robi.  ;D

"jerzy kukułka
3 dni temu
Pięknie mówisz Marianie. Co prawda nigdy nie byłem ŚJ ale widzę, że jesteście najbliżej prawdy o jedynym prawdziwym Bogu. Kiedyś próbowałem dyskutować z waszymi wrogami na ich forach ale oczywiście banowali szybciutko gdy tylko próbowałem udowodnić im, że jest jeden jedyny Bóg , który ma na imię Jahwe/Jehowa. Dzięki Wam i dzięki czytaniu Biblii - oczywiście albo II wydanie BT albo Wasze wydanie - tez jestem spokojny o losy świata . Jehowa daje mi potężny wewnętrzny spokój a odstępcze fora zawsze nieźle mnie rozbawiają. Trzeba pamiętać, że wróg prawdy stosuje jedną zasadę - nie siła argumentów ale argument siły czyli banowanie na forach osób takich jak ja. Pozdrawiam serdecznie i wytrwałości w służenie Jehowie życzę
!"
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi