Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Obrońca orga ale cwany  (Przeczytany 1703 razy)

Offline janeczek

Obrońca orga ale cwany
« dnia: 21 Styczeń, 2023, 02:16 »
Broni ale głos zniekształcił wie co mu grozi za samodzielne działanie.
To korporacja zarabia kasę manipuluje, nie lubi konkurencji ma być pod sznurek jak oni każą.
W sumie tak postępując, pokazuje swoją bezsilność.

PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń, 2023, 08:42 »
Ja już nie mogę słuchać takiej tyrady! Słabo mi się zrobiło po 30 s ::)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline PoProstuJa

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń, 2023, 10:17 »
No w końcu jakiś Świadek założył kanał! :)
Czekam z niecierpliwością na kolejne tematy.
Skoro Marian ma się rozprawiać z kłamstwami, to jak rozumiem musi się wsłuchać w argumenty podawane na tzw. "odstępczych" kanałach.
Tylko czekać aż się Marian - dzięki swojej "gorliwości o Jehowę" - szybko wybudzi! :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń, 2023, 13:35 »
No w końcu jakiś Świadek założył kanał! :)
Czekam z niecierpliwością na kolejne tematy.
Skoro Marian ma się rozprawiać z kłamstwami, to jak rozumiem musi się wsłuchać w argumenty podawane na tzw. "odstępczych" kanałach.
Tylko czekać aż się Marian - dzięki swojej "gorliwości o Jehowę" - szybko wybudzi! :)
[/b][/size]

Tylko kto te argumenty zdzierży >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline PoProstuJa

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń, 2023, 13:39 »
I jeszcze jedno... skoro Marian broni PRAWDY, to czemu się boi swoich starszych zboru?  ::)
Zmienia głos, ukrywa się...

Przecież za obronę organizacji powinien dostać od braci pochwałę i medal z Nadarzyna oraz skrzynkę Whisky z Warwick!  ;D


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń, 2023, 13:58 »
witamy przyszłego odstępcę :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline PoProstuJa

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń, 2023, 14:05 »
Filmik nagrany miesiąc temu...
...a ja cały czas czekam na ten aktualny pokarm duchowy!  ;D


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń, 2023, 14:40 »
ja mam wrażenie że ktoś to nagrywa "da beki", a nie na poważnie...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń, 2023, 10:52 »
Tam komentuje niejaki "jerzy kukułka" jak nic to  trampek  ;D Poczytajcie jaką mi dał odpowiedź, na mój komentarz, że wrogiem śJ są ich stare publikacje.

"jerzy kukułka
2 godziny temu
  Posłuchaj katolicki czy protestancki czy chooy wie jaki wieprzu - Świadkowie Jehowy badają Biblię i póki co oni są najbliżej prawdy czyli tego co JEHOWA zawarł w Biblii. Ty debilku niedługo do piachu i zdechniesz jak typowy robak. Teraz debilku w jakiej strukturze jesteś ? Tęczowej ? Oni są bardzo rodzinni, tam możesz teraz pewnie nawet i kozę dymać albo swoje bękarty. Pochwal się, świrze , buhahahaha
"

Zgłosiłem ten komentarz i YT go usunęło.  ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń, 2023, 11:03 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń, 2023, 11:03 »
Tam komentuje niejaki "jerzy kukułka" jak nic to  trampek  ;D Poczytajcie jaką mi dał odpowiedź, na mój komentarz, że wrogiem śJ są ich stare publikacje.

"jerzy kukułka
2 godziny temu
  Posłuchaj katolicki czy protestancki czy chooy wie jaki wieprzu - Świadkowie Jehowy badają Biblię i póki co oni są najbliżej prawdy czyli tego co JEHOWA zawarł w Biblii. Ty debilku niedługo do piachu i zdechniesz jak typowy robak. Teraz debilku w jakiej strukturze jesteś ? Tęczowej ? Oni są bardzo rodzinni, tam możesz teraz pewnie nawet i kozę dymać albo swoje bękarty. Pochwal się, świrze , buhahahaha
"

Zgłosiłem ten komentarz i YT go usunęło.  ;D


(mtg): Taki tekst , może napisać tylko  psychopata


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Styczeń, 2023, 11:04 »
"jerzy kukułka
2 godziny temu
  Posłuchaj katolicki czy protestancki czy chooy wie jaki wieprzu - Świadkowie Jehowy badają Biblię i póki co oni są najbliżej prawdy czyli tego co JEHOWA zawarł w Biblii. Ty debilku niedługo do piachu i zdechniesz jak typowy robak. Teraz debilku w jakiej strukturze jesteś ? Tęczowej ? Oni są bardzo rodzinni, tam możesz teraz pewnie nawet i kozę dymać albo swoje bękarty. Pochwal się, świrze , buhahahaha"

(mtg): Taki tekst , może napisać tylko  psychopata
Styl identyczny do trampka.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Styczeń, 2023, 12:03 »
Czyli Trampek przetrwał. A tak nudno bez niego >:D :o
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Styczeń, 2023, 13:17 »
Rozczarowuje mnie, że kanałów broniących religii świadków jehowy jest tak mało (wcale?). Powinno być więcej, choćby z samego zapału religijnego. Jeśli nie ma to albo wszyscy posłuszni są wskazówkom by nie wdawać się w spory albo są obojętni na to co się mówi o ich religii w internecie. To że religia wyrosła przecież na polemice i konwertowaniu wyznawców innych religii nie ma zapału do polemik jest rozczarowujące. Powinno być przynajmniej kilku oblatanych w doktrynach i historii organizacji obrońców, choćby dla równowagi.

Tak jak są Światusy, tak powinni być jacyś Zborowcy. Mogliby być nawet ze zmienionym głosem, byle dali z siebie wszystko i argumentowali na jakimś poziomie.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Styczeń, 2023, 13:35 »
Jest ciąg dalszy. Teraz to już wiem że to trampek.

"jerzy kukułka
2 godziny temu
 @michal0604  Posłuchaj, odstępcze ścierwo. Ja nie jestem żadnym Świadkiem Jehowy. Każdy kto szuka prawdziwego Boga czyli JEHOWY to będzie czytał Biblię a nie internetowe szambo. Ty katolicki wieprzu żyjesz tylko tym co czytasz na forach a nie tym co jest w Biblii. A teraz debilu katolicki jazda do proboszcza, bierz od niego w usta i ucałuj truchło na pogańskim krzyżyku w świętego napleta.
"

i jeszcze...


"jerzy kukułka
2 godziny temu (edytowany)
Te, skarżypyta i donosicielu, odstępcze ścierwo, tak cię boli prawda o was ? Jesteś tylko zwykłym wieprzem taplającym się w błocie albo zwykłym psem, tarzającym się we własnych wymiocinach. Nie podobają ci się moje komentarze to wypi***aj , moherowe ścierwo na wasze debilne forum. JAM JEST TRAMPEK, PAN TWÓJ I BÓG TWÓJ, MOHEROWE ŚCIERWO.
"
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Obrońca orga ale cwany
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Styczeń, 2023, 13:47 »
no i weź tu broń Organizacji... :) napracujesz się, a przyjdzie trampek i to zniszczy...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)