Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?  (Przeczytany 1144 razy)

Offline kredek

SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« dnia: 18 Czerwiec, 2022, 23:53 »
Jak w tytule wątku. Gdzie mają?
No i dlaczego tak myślisz?

"samo życie" zabiera mi z życia tyle, że odpowiedź na pytanie "po co żyję" jest już wartością/wyzwaniem wystarczającym, aby przeprosić wszystkich, którym nie odpowiem. Może to nie ten czas..., którego ciągle brak.

Dzk.

---

Sorki, Moderatorze. No wątek jak wątek, ale na którą półkę to sam zdecyduj, czyli gdzie przenieść, jeśli przenieść trzeba.

« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec, 2022, 23:58 wysłana przez kredek »


Offline Siedemtwarzy

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 08:35 »
Mają  100 % racji mówiąc, że pieniądze  są potrzebne do prowadzenia organizacji w tym świecie...


Offline Sebastian

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 08:38 »
w publikacjach świadków Jehowy zaprezentowano pogląd że Ziemia jest kulą i krąży wokół Słońca... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline urgent

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 09:39 »
Nie tolerują moczenia gęby, jarania tytoniu, marychy i zażywania innych odurzaczy


Offline Gwałcidusza

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 11:23 »
aby przeprosić wszystkich, którym nie odpowiem. Może to nie ten czas..., którego ciągle brak.
Dam ci radę. Skoro brak ci czasu to nie pisz na forum. Zwłaszcza że twoje pytanie nie jest jakimś bardzo nurtującym i nie dającym żyć pytaniem.


Offline Roszada

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 11:27 »
Mają rację, że wyznaczają Armagedon, bo kto byłby zapowiadanym fałszywym prorokiem, jak nie oni. ;D


Offline kredek

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 12:18 »
Dam ci radę. Skoro brak ci czasu to nie pisz na forum. Zwłaszcza że twoje pytanie nie jest jakimś bardzo nurtującym i nie dającym żyć pytaniem.

Nie Gwałćduszy. Brak czasu nie sprawia że tematyka nie jest interesująca. To tak jakbyś radził kierowcą, że skoro nie mają kasy na paliwo więc niech się samochodami nie interesują. A tak w ogóle to się już w życiu najeździli i tyle.
A pytanie jak to pytanie. Można potraktować z przymrużeniem oka lub nieco poważniej.

Jak widzisz, znalazłem odrobinę czasu na przeczytanie i coś napisanie ;) 


Offline Roszada

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 12:21 »
Tylko że tematyka podobna była pewnie ze dwa razy na forum.

A słowa Twoje "po co żyję", też jakby czytał tu na forum napisane przez innego forumowicza lub przez Ciebie w poprzednim wcieleniu. :)


Offline kredek

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 12:25 »
Tylko że tematyka podobna była pewnie ze dwa razy na forum.

A słowa Twoje "po co żyję", też jakby czytał tu na forum napisane przez innego forumowicza lub przez Ciebie w poprzednim wcieleniu. :)

Dopiero się wczytuję. Nie mam czasu na wszystko, ale dzięki za humorystyczne podejście do tematu. To też czasem potrzebne.


Offline Matylda

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 12:25 »
Jak w tytule wątku. Gdzie mają?
No i dlaczego tak myślisz?

"samo życie" zabiera mi z życia tyle, że odpowiedź na pytanie "po co żyję" jest już wartością/wyzwaniem wystarczającym, aby przeprosić wszystkich, którym nie odpowiem. Może to nie ten czas..., którego ciągle brak.

Dzk.

---



Napewno mają rację, ale dobrze nie wszyscy te rację wierzą, bo przecież wszyscy się na tym padole nie zmieszczą po armagedonie. Po drugie, gnój na polu też jest potrzebny. Pod pomidory chociażby. Widocznie dobry😳 i sprawiedliwy bóg jehowa nie ma innego pomysłu na urzyźnienie gleby.


Pytanie poco żyje jest już wyzwaniem😲😳wartością 😲😳wystarczającym 🤓🤣🤣🤣🤣?????
Brzmi również mądrze jak, zesikał się goły, na rogu stodoły.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 14:56 »
Treści zawarte na tym Forum świadczą , że NIGDZIE . 
Amen.


Offline Gwałcidusza

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 15:17 »
Jak widzisz, znalazłem odrobinę czasu na przeczytanie i coś napisanie ;)
Właście do teg zostałeś przygwałcony.


Offline Storczyk

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 16:06 »
Feminizm i gender szaleje, mimo to niezmiernie uczy szacunku do mężczyzn .
 Podoba mi się ochrona żon. Zakaz zostawiania starych żon, na rzecz młodych  :).


Offline PoProstuJa

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 16:28 »
Dopiero się wczytuję. Nie mam czasu na wszystko, ale dzięki za humorystyczne podejście do tematu. To też czasem potrzebne.

Ależ rozgość się u nas Trampku... upsk... Kredku wygodnie :)

Świadkowie mają rację w tym, aby inwestować w nieruchomości, a następnie sprzedawać je z zyskiem! Dzięki temu ich firma w USA się bogaci!

I dodatkowo mają rację w tym, aby całą robociznę (budowy nowych Sal Królestwa, remonty starych sal itd.) wykonywali wolontariusze (zwanymi przez zarząd: braćmi). Dzięki temu zarządzający z USA mają dużo większe zyski niż wtedy gdyby musieli uczciwie zapłacić za ciężką pracę takiej rzeszy ludzi.



Offline kredek

Odp: SJ racji nie mają, ale... jeśli gdzieś mają, to gdzie?
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Czerwiec, 2022, 17:11 »
Właście do teg zostałeś przygwałcony.

Ryzykujesz że mi się spodoba  ;)


Mają  100 % racji mówiąc, że pieniądze  są potrzebne do prowadzenia organizacji w tym świecie...

Każdej, chyba.


Świadkowie mają rację w tym, aby inwestować w nieruchomości, a następnie sprzedawać je z zyskiem! Dzięki temu ich firma w USA się bogaci!

I dodatkowo mają rację w tym, aby całą robociznę (budowy nowych Sal Królestwa, remonty starych sal itd.) wykonywali wolontariusze (zwanymi przez zarząd: braćmi). Dzięki temu zarządzający z USA mają dużo większe zyski niż wtedy gdyby musieli uczciwie zapłacić za ciężką pracę takiej rzeszy ludzi.

Skro racja to racja  ;D


Ależ rozgość się u nas Trampku... upsk... Kredku wygodnie :)

Zdecydowanie mnie z kimś mylisz.


Treści zawarte na tym Forum świadczą , że NIGDZIE . 
Amen.

Sprawa raczej dyskusyjna, no ale tematy są jakie są takie są.